Протокол спортивних результатів по виду «Гірські перешкоди» — змішані зв’язки

Управління з питань фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації
Київська обласна федерація спортивного туризму

 

ПРОТОКОЛ № 4

Змагання — Відкритий Чемпіонат Київської області з гірського туризму «Кубок МКС»
Мiсце проведення — Скельний масив біля с. Дениші, Житомирська обл.
Термiни проведення — 03 — 05 квітня 2009 р.
Вид програми — «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції IV класу ,
Ранг змагань — 554
Дата проведення — 03 — 05 квітня 2009 р.

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Андрущенко Микола Сергійович

26.12.1986

кмс

Київська область

МКС-3XL

85,7

100%

1

Куцаєв Володимир Вікторович

Скуловатова Олена Вікторівна

22.04.1982

кмс

2

Старіков Дмитро Олександрович

30.08.1983

кмс

м. Київ

Буйок, т\к Глобус

135,3

158%

3

 

Келін Олексій Леонідович

Кіро Ксенія Миколаївна

24.04.1984

кмс

3

Скороходов Євген Віталійович

31.01.1990

1

Дніпро-петровська область

ЕТК «Орлан», м. Дніпро-дзержинськ

143,8

168%

 

3

Волкова Вікторія Леонідівна

Кичата Юлія Євгенівна

03.02.1990

кмс

4

Ропін Сергій Олександрович

25.06.1987

2

Харківська область

ХАІ-2, м. Харків

 

156,2

182%

3

Голобородько Віталій Іванович

Никоноренко Руслана Ігорівна

15.06.1988

2

5

Барков Олександр Юрійович

11.09.1987

кмс

м. Київ

Лінкор Міссурі, т\к Глобус

156,7

183%

 

 

Келін Олексій Леонідович

Моянська Тетяна Валеріївна

29.10.1981

кмс

6

Волкова Анастасія Юріївна

26.08.1983

кмс

м. Київ

Вовченята, т\к Глобус

166,6

194%

 

 

Келін Олексій Леонідович

Єрьомін Євген Олександрович

25.09.1989

1

7

Русович Сергій Іванович

09.04.1991

1

Харківська область

ХАІ-1, м. Харків

199,9

233%

 

Голобородько Віталій Іванович

Олексюк Марія Іванівна

17.06.1990

3

8

Єленок Сергій Павлович

24.11.1989

1

Хмельницька область

Хмельницька ОФСТ

227,9

266%

 

 

Мулько Михайло Володимирович

Вознюк Тетяна Юріївна

02.11.1990

1

9

Черниш Юлія Михайлівна

28.05.1985

1

Київська область

МКС Козаки

231,9

271%

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Неділько Олександр Миколайович

01.03.1986

2

10

Гаркович Надія Василівна

05.07.1989

2

м. Київ

Альгадра

200,2

скорочена дистанція

 

 

Келін Олексій Леонідович

Чуранов Андрій Леонідович

15.06.1985

1

11

Кривуля Олександр Володимирович

02.11.1985

кмс

Дніпро-петровська область

м. Дніпро-дзержинськ

269,2

скорочена дистанція

 

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Веселова Ганна Анатоліївна

01.08.1982

1

12

Легута Роман Владиславович

20.06.1990

1

Київська область

МКС

269,2

скорочена дистанція

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Тарасова Катерина Валеріївна

23.02.1982

1

13

Литвиновський Кирило

00.01.1900

1

Київська область

МКС — 2

271,2

скорочена дистанція

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Махлинець Світлана

00.01.1900

1

14

Олішевський Микита

00.01.1900

1

Київська область

МКС — 2

294,2

скорочена дистанція

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Котенко Тетяна

00.01.1900

1

 

Головний суддя_______________Коган В.Г., суддя національної категорii

Суддя 1 категорii_______________Телевна Н.О.

Головний секретар_______________Дябло Т.Г., суддя 1 категорії

Суддя національної категорii_______________Козій В.Г.