Протокол спортивных результатов соревнований связок (смешанные связки)

 
 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

ПРОТОКОЛ № 2
 

Змагання — Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова
Мiсце проведення — м. Вільногірск, Дніпропетровська обл.
Термiни проведення — 05 — 08 лютого 2009 р.
Вид програми — дистанція «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції IІІ класу , ранг змагань 500
Дата проведення — 07 лютого 2009 р.

 

Зай-
няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Вико-
наний
нор-
матив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Андрущенко Микола Сергійович

26.12.1986

кмс

Київська область

 

МКС-3XL,

Київська

область

324,0

 

100%

 

І

Куцаєв Володимир Вікторович

Скуловатова Олена Вікторівна

22.04.1982

кмс

2

Скороходов Євген Віталійович

31.01.1990

1

Дніпро-петровська область

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпро-дзержинськ

491,3

 

152%

 

3

Волкова Вікторія Леонідівна

Кичата Юлія Євгенівна

03.02.1990

кмс

3

Кашарайло Сергій Леонідович

07.07.1986

кмс

Запорізька область

 

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжжя

 

496,4

 

153%

 

3

 

 

Товстоп’ятко Федір Федорович

Лазорчик Аліна Володимирівна

17.08.1990

кмс

4

Ропін сергій Олександрович

25.06.1987

2

Харківська область

 

ХАІ-2, м. Харків

 

798,0

 

246%

 

Григорович Антон Михайлович

Никоноренко Руслана Ігорівна

15.06.1988

2

5

Куц Ганна Василівна

20.06.1988

1

Дніпро-петровська область

Веселі гноми,

м. Дніпро-дзержинськ

2024,8

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Кривуля Олександр Володимирович

02.11.1985

кмс

6

Шаповал Андрій Вікторович

21.02.1985

кмс

Київська область

 

МКС, Київська область

2031,4

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Тарасова Катерина Валеріївна

23.02.1982

1

7

Головач Катерина Ігорівна

03.02.1992

2

Дніпро-петровська область

 

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

 

2484,6

Бляхович Володимир Едуардович

Сябрюк Сергій Олександрович

11.05.1990

3

8

Горбонос Олена Русланівна

02.05.1987

2

Дніпро-петровська область

СЮТур-2,

м. Дніпро-дзержинськ

5618,3

Горбонос Руслан Олександрович

Семянків Станіслав Олександрович

26.11.1990

2

9

Гриндій Олег

Васильович

28.08.1972

2

Хмельницька область

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

23985,9

Гриндій Олег Васильович

Вознюк Тетяна

Юріївна

02.11.1990

1

10

Сай Роман Олександрович

16.04.1990

2

Дніпро-петровська область

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпро-дзержинськ

935450,0

Волкова Вікторія Леонідівна

Дементьєва Марія Олегівна

29.10.1991

3

11

Веселова Ганна Анатоліївна

01.08.1982

1

Дніпро-петровська область

ДНДЗ-1,

м. Дніпро-дзержинськ

3274075,0

Волкова Вікторія Леонідівна

Мєрний Сергій Геннадійович

29.06.1979

1

12

Кочуєнко Валерія Олександрівна

11.03.1993

3

Дніпро-петровська область

м. Вільногірск

5222929,0

Коршок Яків Вілійович

Брюхов Максим Максимович

26.12.1994

3

13

Семічаєвський Максим Володимирович

23.02.1983

кмс

Дніпро-петровська область

т/к Меридіан,

м. Дніпро-петровськ

16526283,0

Єрмаков Сергій Олександрович

Проценко Дар’я

Андріївна

24.10.1989

2

14

Радомський Олександр Миколайович

17.12.1989

2

Харківська область

 

ХАІ-1, м. Харків

 

27050095,0

Григорович Антон Михайлович

Олексюк Марія Івнівна

17.06.1990

3

15

Луценко Сергій Костянтинович

02.01.1991

1

Запорізька область

 

«Юніт», м. Запоріжжя

 

знята

Беззубов Микола Миколайович

Шандрук Анастасія Олександрівна

26.11.1991

1

16

Шмакова Юлія Олександрівна

14.09.1991

3

Дніпро-петровська область

 

СЮТур-1,

м. Дніпро-дзержинськ

 

знята

Котов Дмитро Олександрович

Компанієць Олександр Ігорович

10.04.1990

3

17

Колот Ганна Сергіївна

01.12.192

1

Кірово-градська область

 

NEXT, м.

Кіровоград

 

поза заліком

Азізян Гаррі Володимирович

Філіп’єв Євгеній Олександрович

06.12.1991

1

18

Андрущенко Микола Сергійович

26.12.1986

кмс

Київська область

 

МКС-3XL,

Київська область

 

поза заліком

Куцаєв Володимир Вікторович

Харченко Наталія Володимирівна

27.10.1990

1

 

 

Головний суддя_______________Коган В.Г., суддя національної категорії

 

Суддя 1 категорiï_______________Біловол О.І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний секретар____________Дябло Т.Г., суддя 1 категорії

 

Суддя 1  категорiï_______________Байбуз Т.В.