Протокол спортивных результатов соревнований связок (мужские связки)

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

ПРОТОКОЛ № 1

 

Змагання — Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова
Мiсце проведення — м. Вільногірск, Дніпропетровська обл.
Термiни проведення — 05 — 08 лютого 2009 р.
Вид програми — дистанція «Гірські перешкоди» — змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції IІІ класу , ранг змагань 572
Дата проведення — 07 лютого 2009 р.

 

Зай-
няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Вико-
наний
нор-
матив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Биковський Іван Іванович

11.07.1990

1

Запорізька область

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжжя

550,4

100%

1

Товстоп’ятко Федір Федорович

Герасін Віталій Олександрович

28.06.1989

кмс

2

Іваник Сергій Володимирович

02.06.1984

кмс

Дніпро-петровська область

Веселі гноми,

м. Дніпро-дзержинськ

606,7

110%

1

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Малюк Дмитро Олександрович

24.09.1989

кмс

3

Скрипченко Костянтин Миколайович

11.03.1989

кмс

Запорізька область

 

«Юніт», м. Запоріжжя

 

701,0

127%

2

 

Беззубов Микола Миколайович

Марченко Віталій Романович

12.06.1991

кмс

4

Тараба Дмитро Юрійович

29.07.1986

2

Дніпро-петровська область

ДНДЗ-1,

м. Дніпро-дзержинськ

701,3

127%

2

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Малий Олександр Сергійович

06.09.1984

1

5

Кіпель Андрій Анатолійович

19.05.1991

2

Дніпро-петровська область

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпро-дзержинськ

722,7

131%

2

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Скороходов Валерій Віталійович

04.11.1988

1

6

Бузульов Євгеній Сергійович

02.02.1978

кмс

Київська область

МКС-3XL, Київська область

997,2

181%

3

Куцаєв Володимир Вікторович

Андрущенко Сергій Сергійович

07.02.1991

кмс

7

Крот Сергій Валентинович

27.11.1990

1

Дніпро-петровська область

м. Вільногірск

1358,2

247%

Коршок Яків Вілійович

Боженко Антон Валерійович

12.08.1987

кмс

8

Медик Святослав Іванович

21.10.1988

1

Київська область

МКС,

Київська область

2882,1

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Сімак Сергій Петрович

23.03.1985

1

9

Цуприк Ігор Вікторович

31.01.1992

2

Дніпро-петровська область

ЕТК Орлан-2,

м. Дніпро-дзержинськ

7161,5

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Андронов Віталій Валерійович

06.06.1985

2

10

Педич Максим Михайлович

16.09.1989

2

Дніпро-петровська область

Центр туризму,

м. Кривий Ріг

13901,8

 

Бляхович Володимир Едуардович

Бляхович Володимир Едуардович

21.09.1983

3

11

Єфіменко Станіслав Миколайович

29.03.1990

3

Дніпро-петровська область

СЮТур-1,

м. Дніпро-дзержинськ

3197410,2

 

Котов Дмитро Олександрович

Палій Олександр Дмитрович

10.11.1990

3

12

Дармодехін Сергій Олександрович

18.09.1985

2

Дніпро-петровська область

т/к Меридіан,

м. Дніпро-петровськ

3921352,1

 

Єрмаков Сергій Олександрович

Ползіков Руслан Миколайович

10.01.1990

кмс

13

Святий Віталій Васильович

31.12.1990

1

Хмельницька область

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

4403980,1

 

Гриндій Олег Васильович

Єленок Сергій Павлович

24.11.1989

1

14

Гой Роман Валерійович

20.06.1989

2

Харківська область

 

ХАІ-1, м. Харків

 

5278743,3

 

Григорович Антон Михайлович

Загоруйко Дмитро Євгенович

28.05.1991

2

15

Русович Сергій Іванович

09.04.1991

1

Харківська область

 

ХАІ-2, м. Харків

 

знята

 

Григорович Антон Михайлович

Горкулич Роман Сергійович

12.09.1990

2

16

Левченко Данило Олександрович

24.12.1991

3

Дніпро-петровська область

СЮТур-2,

м. Дніпро-дзержинськ

знята

 

Горбонос Руслан Олександрович

Паламарчук Віктор Юрійович

09.08.1991

3

17

Міхалків Дмитро Миколайович

18.08.1992

1

Кірово-градська область

NEXT,

м. Кіровоград

поза заліком

Азізян Гаррі Володимирович

Дегтяр Юрій Сергійович

16.05.1991

1

18

Легута Роман Владиславович

20.06.1990

1

Київська область

МКС-2,

Київська область

поза заліком

Куцаєв Володимир Вікторович

Харченко Андрій Володимирович

28.09.1989

1

 

Головний суддя_______________Коган В.Г., суддя національної категорії

 

Суддя 1 категорiï_______________Біловол О.І

   

Головний секретар____________Дябло Т.Г., суддя 1 категорії

 

Суддя 1  категорiï_______________Байбуз Т.В.