Протокол спортивных результатов (походы 3-4 к.с.)

 

 

ПРОТОКОЛ № 2 від 17.12.2008 р.

Змагання — чемпіонат України зі спортивного туризму 2008 р.

(суддівство туристських спортивних походів)

Місце проведення (суддівство) — м. Київ.

Термін проведення — 08 -17 грудня 2008 р.

Вид туризму — спортивний туризм (гірський)                                                                 

Ранг змагань — III

Міс-
це

Прізвище, ім’я та по батькові керівника
походу (вказати — «К»)
та учасників походу
(вказати — «У»)

Дата
народ-
ження

Абсолют-ний результат  (бали)

Регіон (АР Крим,
область, міста Київ та Севастополь)

ФСТ,СК

Вико-
наний розряд

Тренер

Група —об’єднані походи четвертої та третьої категорії складності

1

I

Келін Олексій Леонідович -К

24.09.1979

+72,66

м. Київ

СК МОНУ

1

Келін О.Л.

 

 

Волкова Анастасія Юріївна -У

26.08.1983

тк Глобус

 

1

 

 

 

Наконечний Антон Олександрович -У

27.12.1987

НТУУ «КПІ»

 

1

 

 

 

Барков Олександр Юрієвич -У

14.07.1983

 

 

1

 

 

 

Тестерєв Олександр Юрієвич -У

14.07.1983

 

 

1

 

 

 

Романов Максим Миколайович -У

02.01.1979

 

 

1

 

 

 

Моянська Тетяна Валеріївна-У

29.10.1981

 

 

1

 

 

 

Шинкаренко Максим Сергійович -У

09.12.1981

 

 

1

 

 

 

Стеценко Ганна Сергіївна-У

01.03.1985

 

 

1

 

2

II

Гозак Дмитро Чеславович — К

12.06.1962

+65,25

Київська область

СК «Україна»

2

Гозак Д.Ч.

 

 

Вуйко Наталія Володимирівна -У

05.06.1981

 

 

2

 

 

 

Грібан Андрій Павлович -У

16.11.1983

 

 

2

 

 

 

Литвиновський Михайло Володимирович -У

17.01.1962

 

 

2

 

 

 

Микитенко Дмитро Миколайович -У

04.07.1981

 

 

2

 

 

 

Павленко Віктор Миколайович -У

10.11.1970

 

 

2

 

 

 

Павленко Жанна Віталіївна -у

08.03.1970

 

 

2

 

 

 

Пащенко Тетяна Олександрівна -У

13.12.1983

 

 

2

 

 

 

Сгадов Юрій Вікторович -У

16.10.1971

 

 

2

 

 

 

Скрипченко Анастасія Іванівна -у

15.07.1983

 

 

2

 

 

 

Толбатов Євген Юрійович -У

04.03.1973

 

 

2

 

 

 

Франчук Олексій Всеволодович -У

18.09.1980

 

 

2

 

 

 

Цикало Олег Володимирович -У

02.08.1966

 

 

2

 

3

III

Нікіфоров Костянтин Вікторович -К

10.05.1966

+62,0

Харківська область

СК «Україна»

2

Надененко В.Л.

 

 

Одаренко Євген Миколайович -У

03.08.1963

 

 

2

 

 

 

Моренко Сергій Сергійович -У

29.09.1981

 

 

2

 

 

 

Ткаченко Михайло Юрійович -У

21.12.1985

 

 

2

 

 

 

Кузнєцов Артем Сергійович -У

30.07.1985

 

 

2

 

 

 

Бабак Галина Олександрівна -У

27.05.1988

 

 

2

 

4

4

Ріпа Микола Дмитрович — К

20.05.1962

+61,5

Одеська область

СК «Україна»

 

Ріпа М.Д.

 

 

Павлов Олександр Анатолійович -У

11.06.1986

 

 

 

 

 

 

Іванченко Олег Олександрович -У

31.05.1984

 

 

 

 

 

 

Ріпа Сергій Миколайович -У

13.01.1988

 

 

 

 

 

 

Усатов Дмитро Юрійович -У

04.06.1983

 

 

 

 

 

 

Ковалик Юрій Васильович -У

25.10.1984

 

 

 

 

5

5

Галімов Тимур Олегович  -К

18.06.1966

+46,0

Одеська область

СК «Україна»

 

Галімов Т.О.

 

 

Ізмест’єв Андрій Анатолійович -У

05.04.1967

 

 

 

 

 

 

Сартюк Ганна Миколаївна -У

02.01.1968

 

 

 

 

 

 

Пчелко Ігор В’ячеславович -у

20.12.1976

 

 

 

 

 

 

Анісімов Олександр Володимирович -У

06.03.1983

 

 

 

 

6

6

Пакриш Олександр Євгенович -К

02.03.1960

+45,0

Київська область

СК «Україна»

 

Пакриш О.Є.

 

 

Петренко  Олександр Володимирович -У

11.07.1967

 

 

 

 

 

 

Ячменев Олександр Миколайович -У

16.08.1971

 

 

 

 

 

 

Будников Андрій Миколайович -У

05.06.1969

 

 

 

 

7

7

Пшеничний Ярослав Володимирович -К

14.05.1968

+28,75

м. Київ

СК «Україна»

 

Бабенко Ю.І.

 

 

Кравець Светлана Геннадієвна — У

25.07.1987

 

 

 

 

 

 

Новіченко Артем Олександрович — У

24.04.1988

 

 

 

 

 

 

Русінко Павло Михайлович — У

03.10.1975

 

 

 

 

8

8

Скуловатова Олена Вікторівна -К

22.04.1982

+27.75

Київська область

СК «Україна»

 

Скуловатова О.В.

 

 

Андрущенко Микола Сергійович -У

26.12.1986

 

 

 

 

 

 

Шаповал Андрій Вікторович -У

23.07.1973

 

 

 

 

 

 

Токар Тарас Олександрович -У

15.06.1981

 

 

 

 

 

 

Клочан Ігор Петрович — У

17.03.1977

 

 

 

 

 

 

Толбатов Євген Юрійович — У

28.02.1986

 

 

 

 

* Норматив зараховується за умови виконання вимог класифікаційних таблиць 1.1 та 1.2  Єдиної спортивної класифікації України, що підтверджується додатковим Протоколом головної  колегії суддів змагань туристських спортивних походів (ЦМКК) за здійснення вказаного нормативного походу.

 

Головний суддя чемпіонату _____________   Дегтяр М.А.    МС,  Суддя 1 категорії                                                                  

Головний секретар      _________________ Сичова Н.П., Суддя 2 категорії

_______________________________ Соколов В.А., МС, Суддя міжнародної категорії

_______________________________ Литвиненко В.П., МС, Суддя національної категорії

_______________________________ Віленкін Р.Й., МС, Суддя національної категорії