Протокол спортивных результатов личных соревнований (мужчины)

 

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації
Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

ПРОТОКОЛ № 3

 

Змагання — Чемпіонат області зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях на дистанціях з штучним гірським рельєфом, приурочений до дня народження В. Абалакова
Мiсце проведення — м. Вільногірск, Дніпропетровська обл.
Термiни проведення — 05 — 08 лютого 2009 р.
Вид програми — дистанція «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки) на дистанції IV класу , ранг змагань 560
Дата проведення — 8 лютого 2009 р.

 

Зай-
няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Роз-
ряд,
зван-
ня

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Андрущенко Микола Сергійович

26.12.1986

кмс

Київська область

МКС-3XL, Київська область

80,175

100%

1

Куцаєв Володимир Вікторович

2

Герасін Віталій Олександрович

28.06.1989

кмс

Запорізька область

т/к Олімп, ЗНУ,

м. Запоріжжя

109,550

137%

2

Товстоп’ятко Федір Федорович

3

Скороходов Євген Віталійович

31.01.1990

1

Дніпро-петровська область

ЕТК Орлан-1,

м. Дніпро-дзержинск

116,700

146%

2

Волкова Вікторія Леонідівна

4

Скороходов Валерій Віталійович

04.11.1988

1

Дніпро-петровська область

ЕТК Орлан-1, м. Дніпро-дзержинск

122,550

153%

3

Волкова Вікторія Леонідівна

5

Андрущенко Сергій Сергійович

07.02.1991

кмс

Київська область

МКС-3XL,

Київська область

151,725

189%

3

Куцаєв Володимир Вікторович

6

Малюк Дмитро Олександрович

24.09.1989

кмс

Дніпро-петровська область

Веселі гноми,

м. Дніпро-дзержинськ

156,725

195%

Волкова Вікторія Леонідівна

7

Єленок Сергій Павлович

24.11.1989

1

Хмельницька область

т/к Меридіан,

м. Хмельницький

162,500

Гриндій Олег Васильович

8

Медик Святослав Іванович

21.10.1988

1

Київська область

МКС,

Київська область

скор. дист

Куцаєв Володимир Вікторович

 

 

Головний суддя_______________Коган В.Г., суддя національної категорії

 

Суддя 1 категорiï_______________Біловол О.І

   

Головний секретар____________Дябло Т.Г., суддя 1 категорії

 

Суддя 1  категорiï_______________Байбуз Т.В