Протокол спортивних результатів КМС — змішані зв’язки

 
Управління з питань фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації
Київська обласна федерація спортивного туризму

 

ПРОТОКОЛ № 6

 

Змагання — Відкритий Чемпіонат Київської області з гірського туризму «Кубок МКС»
Мiсце проведення — Скельний масив <Дениші>, Житомирська обл.
Термiни проведення — 03 — 05 квітня 2009 р.
Вид програми — змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанціях IV класу з видів «Гірські перешкоди» та «Рятувальні технічні прийоми»
Ранг змагань — 578
Дата проведення — 04 — 05 квітня 2009 р.

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регiон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1

Андрущенко Микола Сергійович

26.12.1986

кмс

Київська область

МКС-3XL

200,0

100%

кмс

Куцаєв Володимир Вікторович

Скуловатова Олена Вікторівна

22.04.1982

кмс

2

Старіков Дмитро Олександрович

30.08.1983

кмс

м. Київ

Буйок, т\к Глобус

295,0

148%

 

 

Келін Олексій Леонідович

Кіро Ксенія Миколаївна

24.04.1984

кмс

3

Скороходов Євген Віталійович

31.01.1990

1

Дніпро-петровська область

ЕТК «Орлан», м.Дніпро-дзержинськ

306,0

153%

 

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Кичата Юлія Євгенівна

03.02.1990

кмс

4

Барков Олександр Юрійович

11.09.1987

кмс

м. Київ

Лінкор Міссурі, т\к Глобус

307,0

154%

 

Келін Олексій Леонідович

Моянська Тетяна Валеріївна

29.10.1981

кмс

5

Волкова Анастасія Юріївна

26.08.1983

кмс

м. Київ

Вовченята, т\к Глобус

350,0

175%

 

 

Келін Олексій Леонідович

Єрьомін Євген Олександрович

25.09.1989

1

6

Ропін Сергій Олександрович

25.06.1987

2

Харківська область

ХАІ-2, м. Харків

350,0

175%

 

 

Голобородько Віталій Іванович

Никоноренко Руслана Ігорівна

15.06.1988

2

7

Русович Сергій Іванович

09.04.1991

1

Харківська область

ХАІ-1, м. Харків

411,0

206%

 

Голобородько Віталій Іванович

Олексюк Марія Іванівна

17.06.1990

3

8

Черниш Юлія Михайлівна

28.05.1985

1

Київська область

МКС Козаки

528,0

264%

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Неділько Олександр Миколайович

01.03.1986

2

9

Легута Роман Владиславович

20.06.1990

1

Київська область

МКС

не повний залік

 

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Тарасова Катерина Валеріївна

23.02.1982

1

10

Гаркович Надія Василівна

05.07.1989

2

м. Київ

Альгадра

не

повний залік

 

 

 

Келін Олексій Леонідович

Чуранов Андрій Леонідович

15.06.1985

1

11

Кривуля Олександр Володимирович

02.11.1985

кмс

Дніпро-петровська область

м.Дніпро-дзержинськ

не повний залік

 

 

 

Волкова Вікторія Леонідівна

Веселова Ганна Анатоліївна

01.08.1982

1

12

Єленок Сергій Павлович

24.11.1989

1

Хмельницька область

Хмельницька ОФСТ

не повний залік

 

 

 

Мулько Михайло Володимирович

Вознюк Тетяна Юріївна

02.11.1990

1

13

Олішевський Микита

00.01.1900

1

Київська область

МКС — 2

не повний залік

 

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Котенко Тетяна

00.01.1900

1

14

Литвиновський Кирило

00.01.1900

1

Київська область

МКС — 2

не повний залік

 

 

 

Куцаєв Володимир Вікторович

Махлинець Світлана

00.01.1900

1

 

Головний суддя_______________Коган В.Г.,
суддя національної категорii

Суддя 1 категорii_______________Телевна Н.О.

Головний секретар_______________Дябло Т.Г.,
суддя 1 категорії

Суддя національної категорii_______________Козій В.Г.