Протокол командного заліку особистих змагань з виду «Гірські перешкоди» (команди з чоловічим складом)

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

 ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

 20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол командного заліку особистих змагань з виду «Гірські перешкоди» (команди з чоловічим складом)

Учасники

Команди

учасник 1

учасник 2

Сума балів

Місце команди у виді програми

Бали за місце у виді програми

місце

бали

місце

бали

1

Пугач Євген –
Хомич Руслан

«Дніпро»,
м.Вільногірськ

2

50

5

32

82

І

90

2

Задеря Віталій –
Сівак Олександр

«ХАІ» — 2,
м.Харків

9

23

3

40

63

ІІ

50

3

Cледь Богдан –
Болтобаєв Ярослав

Полтавська ОФСТ,
м.Полтава

7

27

6

29

56

ІІІ

40

4

Бражник Богдан –
Кириченко Едуард

клуб «Абалаковець»-1,
м.Суми

12

17

8

25

42

4

35

5

Голіков Роман –
Голіков Владислав

«Самарський горизонт»-2,
м. Дніпропетровськ

15

14

13

16

30

5

32

6

Обравіт Андрій –
Ярош Нікіта

клуб «Абалаковець»-2,
м.Суми

17

12

20

9

21

6

29

7

Білий Данило –
Сімащенко Владислав

СК «Орлан»- 2,
м.Дніпродзержинськ

11

19

— 

 —

19

7

27

 

Головний суддя                     Скляр О.М.                   Головний секретар                               Міхасьова О.Ю.

Протокол командного заліку особистих змагань з виду «Гірські перешкоди» (команди з чоловічим складом)

 

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ — ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ,
У ПРИМІЩЕННІ, ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

 20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол командного заліку особистих змагань з виду
«Гірські перешкоди» (команди з чоловічим складом)

Учасники

Команди

Місця учасників

Сума
місць

Місце
команди
у виді
програми

учасник 1

учасник 2

1

Голев Віталій –
Ріпа Дмитро

«Одеса-мама», м.Одеса

3

11

14

І

2

Кудря Олександр –
Ковальчук Олексій

КПНЗ ДЮСШ-2 з технічних
та прикладних видів спорту,
м.Дніпропетровськ

14

7

21

ІІ

3

Следь Богдан –
Болтобаєв Ярослав

Полтавська ОФСТ

15

12

27

ІІІ

4

Голіков Роман –
Голіков Владислав

«Самарський горизонт»-2, м.Дніпропетровськ

5

Алад’їн Максим –
Добренький Ярослав

Полтавська ОФСТ

 Головний суддя            Біловол О.І.                                       Головний секретар             Дябло Т.Г.