Протокол командного заліку особистих змагань з виду «Гірські перешкоди» (команди із змішаним складом)

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол командного заліку особистих змагань з виду «Гірські перешкоди» (команди із змішаним складом)

 №

Учасники

Команди

учасник 1

учасник 2

сума балів

Місце
команди
у виді
програми

Бали за
місце
у виді
програми

місце

бали

місце

бали

1

Дацишина Вікторія –
Романенко Анастасія

СТК «Едельвейс» — 2,
м.Запоріжжя

1

90

8

25

115

І

90

2

Даниленко Віолета –
Діденко Іван

«Янус» — 2,
м.Вільногірськ

3

40

4

35

75

ІІ

50

3

Гвоздьов Гліб –
Танцура Катерина

СК «Орлан»- 1,
м.Дніпродзержинськ

10

21

2

50

71

ІІІ

40

4

Коляда Катерина –
Кузьмина Аліна

СТК «Едельвейс» — 1,
м.Запоріжжя

4

35

5

32

67

4

35

5

Єфімов Ігор –
Кур’янович Валерія

«ХДАФК»,
м.Харків

14

15

6

29

44

5

32

6

Вящева Тетяна –
Шабатін Антон

«Самарський горизонт»-1,
м.Дніпропетровськ

7

27

19

10

37

6

29

7

Ткачьова Марина –
Мусієнко Станіслав

«Янус» — 1,
м.Вільногірськ

 —

1

90

90

7

27

8

Куцевич Аліна –
Сміюха Антон

«ХАІ» — 1,
м.Харків

— 

16

13

13

8

25

 

Головний суддя            Скляр О.М.                                     Головний секретар                  Міхасьова О.Ю.

Протокол командного заліку особистих змагань з виду «Гірські перешкоди» (команди із змішаним складом)

 

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

КУБОК УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ — ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ,
У ПРИМІЩЕННІ, ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

20 – 22 листопада 2015 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

 Протокол командного заліку особистих змагань з виду
«Гірські перешкоди» (команди із змішаним складом)

Учасники

Команди

Місця учасників

Сума місць

Місце команди у виді програми

учасник 1

учасник 2

1

Русович Сергій –
Пігарьова Юлія

Запорізька область

1

1

2

І

2

Винокур Максим –
Іжніна Анастасія

«Фантом» — 1, м.Львів

2

4

6

ІІ

3

Шпіль Аліна –
Бляхович Володимир

СК «Інгулець»,
м.Кривий Ріг

5

6

11

ІІІ

4

Ярова Марина –
Лісовий Максим

СТК «Едельвейс»,
м.Запоріжжя

5

8

13

4

5

Михайлов Микола –
Гончаренко Надія

«Одеса», м.Одеса

13

2

15

5

6

Микалюк Павло –
Шпортюк Ілона

КЗ Центр туризму ЗОР,
м.Запоріжжя

9

7

16

6

7

Гажур Денис –
Бєрєзіна Ольга

«ІнгулДен»,
м.Кривий Ріг

— 

3

3

7

8

Кротюк Павло –
Спалило Світлана

«Фантом» — 2, м.Львів

4

 —

4

8

9

Горб Марія –
Робота Ігор

КЗ ДДЮЦМС,
м.Дніпропетровськ

 —

6

6

9

10

Хрипта Микола –
Михньович Оксана

«Фантом» — 3, м. Львів

10

— 

10

10

11

Вящева Тетяна –
Шабатін Антон

«Самарський горизонт»-1,
м.Дніпропетровськ

 —

— 

 

12

Войтенко Денис –
Мерзлая Вероніка

КПНЗ ДЮСШ-1 з технічних
та прикладних видів
спорту,
м.Дніпропетровськ

 —

— 

 

 

Головний суддя                  Біловол О.І.                Головний секретар                     Дябло Т.Г.