ПРОТОКОЛ № 3 Вид програми — «Рятувальні технічні прийоми» – командні змагання (змішані зв’язки) на дистанції ІІ класу

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 3

 

Змагання – Відкритий Кубок Полтавської області з гірського спортивного туризму у приміщенні

Місце проведення — м. Кременчук, Полтавська область

Терміни проведення – 20 — 22 листопада 2015 р.

Вид програми — «Рятувальні технічні прийоми» – командні змагання (змішані зв’язки)
на дистанції ІІ класу, кваліфікаційний ранг виду програми — 120

Дата проведення – 21-22 листопада 2015 р.

 

2 розряд – 125%
3 розряд – 161%

Зай-
няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Коляда Катерина
Євгеніївна

10.08.2003

2

КФКС МОНУ,
СТК «Едельвейс» -1,
м.Запоріжжя

Запорізька область

19,0

100%

Хомякова Олена Миколаївна

Кузьмина Аліна
Андріївна

20.09.2003

2

2

Єфімов Ігор
Сергійович

26.05.1996

1

КФКС МОНУ,
«ХДАФК»,
м.Харків

Харківська область

49,2

259%

— 

Гриньова Т.І.

Кур’янович Валерія
Дмитрівна

20.04.1995

1

3

Ткачьова Марина
Сергіївна

26.10.2000

1

КФКС МОНУ,
«Янус»-1,
м.Вільногірськ

Дніпропетровська область

75,2

397%

— 

Коршок Яків Вілійович

Мусієнко Станіслав
Юрійович

14.07.2000

1

4

Дацишина Вікторія
Андріївна

07.01.2003

2

КФКС МОНУ,
СТК «Едельвейс» -2,
м.Запоріжжя

Запорізька область

151,6

— 

Хомякова Олена Миколаївна

Романенко Анастасія
Володимирівна

23.12.2004

2

5

Даниленко Віолета
Станіславівна

07.09.2000

2

КФКС МОНУ,
«Янус» — 2,
м.Вільногірськ

Дніпропетровська область

190,2

— 

Коршок Яків Вілійович

Діденко Іван
Юрійович

28.08.2000

2

6

Куцевич Аліна
Максимівна

18.07.1996

3

КФКС МОНУ,
«ХАІ» — 1,
м.Харків

Харківська область

574,2

— 

Григорович Антон Михайлович

Сміюха Антон
Сергійович

31.12.1994

3

7

Гвоздьов Гліб
Костянтинович

27.01.2001

2

КФКС МОНУ,
СК «Орлан» — 1,
м.Дніпродзержинськ

Дніпропетровська область

спрощена дистанція

Волкова Вікторія Леонідівна

Танцура Катерина
Олегівна

23.08.2001

2

8

Вящева Тетяна
Володимирівна

16.01.1996

кмс

КФКС МОНУ,
«Самарський
горизонт» — 1,
м.Дніпропетровськ

Дніпропетровська область

знята

Стоволосова Ірина Сергіївна

Шабатін Антон
Олександрович

01.10.1993

1

 

Головний суддя _____________ Скляр О.М., снк                                             Суддя 1 категорiï_______________Халаш М.В.

Головний секретар____________Міхасьова О.Ю., суддя 2 категорії