ПРОТОКОЛ № 2. Вид програми — «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІI класу

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – Відкритий Кубок Полтавської області з гірського спортивного туризму у приміщенні

Місце проведення — м. Кременчук, Полтавська область

Терміни проведення – 20 — 22 листопада 2015 р.

Вид програми — «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІI класу, кваліфікаційний ранг виду програми — 264

Дата проведення – 21-22 листопада 2015 р.

2 розряд – 136%
3 розряд – 175%

Зай-
няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Мусієнко Станіслав
Юрійович
14.07.20001КФКС МОНУ,
«Янус»-1, м.Вільногірськ
Дніпропетровська
область
125,0100%2Коршок Яків Вілійович

2

Пугач Євген
Вікторович
07.04.20001КФКС МОНУ,
«Дніпро»,
м.Вільногірськ
Дніпропетровська
область
126,0101% 2Коршок Яків Вілійович

3

Сівак Олександр
Олександрович
28.02.19952КФКС МОНУ,
«ХАІ» — 2,
м.Харків
Харківська
область
127,1102%2Григорович Антон Михайлович
4Діденко Іван
Юрійович

28.08.2000

2КФКС МОНУ,
«Янус»-2,
м.Вільногірськ
Дніпропетровська
область
129,4103% 2Коршок Яків Вілійович
5Хомич Руслан
Олегович
04.07.19991КФКС МОНУ,
«Дніпро»,
м.Вільногірськ
Дніпропетровська
область
130,8105%2Коршок Яків Вілійович
6Следь Богдан
Геннадійович
23.04.1997кмсДСТ «Україна»,
Полтаська ОФСТ,
м.Полтава
Полтавська
область
140,5112% 2Криворучко Анатолій Вікторович
7Болтобаєв Ярослав
Володимирович
18.01.1996кмсДСТ «Україна»,
Полтаська ОФСТ,
м.Полтава
Полтавська
область
143,6115%2Криворучко Анатолій Вікторович
8Кириченко Едуард
Володимирович
13.11.20013КФКС МОНУ,
клуб
«Абалаковець»-1,
КЗ Сумського Палацу
дітей та юнацтва
Сумська область147,1118%2Андросова Валентина Іванівна
9Задеря Віталій
Валерійович
09.09.19942КФКС МОНУ,
«ХАІ» — 2,
м.Харків
Харківська
область
154,7124%2Григорович Антон Михайлович
10Гвоздьов Гліб
Костянтинович
27.01.20012КФКС МОНУ,
СК «Орлан» — 1,
м.Дніпродзержинськ
Дніпропетровська
область
158,2127% 2Волкова Вікторія Леонідівна
11Білий Данило
Анатолійович
27.01.20013КФКС МОНУ,
СК «Орлан» — 2,
м.Дніпродзержинськ
Дніпропетровська
область
160,0128% 2Волкова Вікторія Леонідівна
12Бражник Богдан
Анатолійович
03.08.20003КФКС МОНУ,
клуб
«Абалаковець»-1,
КЗ Сумського Палацу
дітей та юнацтва
Сумська область168,7135%2Андросова Валентина Іванівна
13Голіков Владислав
Григорович
28.10.1997кмсКФКС МОНУ,
«Самарський
горизонт» — 2,
м.Дніпропетровськ
Дніпропетровська
область
169,0135% 2Стоволосова Ірина Сергіївна
14Єфімов Ігор
Сергійович
26.05.19961КФКС МОНУ,
«ХДАФК»,
м.Харків
Харківська
область
210,8169%3Гриньова Т.І.
15Голіков Роман
Григорович
16.01.19991КФКС МОНУ,
«Самарський
горизонт» — 2,
м.Дніпропетровськ
Дніпропетровська
область
231,2185%Стоволосова Ірина Сергіївна
16Сміюха Антон Сергійович31.12.19943КФКС МОНУ,
«ХАІ» — 1,
м.Харків
Харківська
область
спрощена дистанціяГригорович Антон Михайлович
17Обравіт Андрій
Сергійович
24.12.20013КФКС МОНУ,
клуб
«Абалаковець»-2,
КЗ Сумського Палацу
дітей та юнацтва
Сумська областьспрощена дистанціяАндросова Валентина Іванівна
18Курочкін
Володимир
Анатолійович
22.07.20043КФКС МОНУ,
клуб
«Абалаковець»-3,
КЗ Сумського Палацу
дітей та юнацтва
Сумська областьспрощена дистанціяАндросова Валентина Іванівна
19Шабатін Антон
Олександрович
01.10.19931КФКС МОНУ,
«Самарський
горизонт» — 1,
м.Дніпропетровськ
Дніпропетровська
область
спрощена дистанціяСтоволосова Ірина Сергіївна
20Ярош Нікіта
Владиславович
20.03.20033КФКС МОНУ,
клуб
«Абалаковець»-2,
КЗ Сумського Палацу
дітей та юнацтва
Сумська областьспрощена дистанція —Андросова Валентина Іванівна
21Сімащенко
Владислав
Олександрович
09.11.20002КФКС МОНУ,
СК «Орлан» — 2,
м.Дніпродзержинськ
Дніпропетровська
область
знятий —Волкова Вікторія Леонідівна
22Нікіфоров Олексій
Олександрович
10.05.20023КФКС МОНУ,
клуб
«Абалаковець»-3,
КЗ Сумського Палацу
дітей та юнацтва
Сумська областьзнятийАндросова Валентина Іванівна

Головний суддя _____________ Скляр О.М., снк                                             Суддя 1 категорiï_______________Халаш М.В.

Головний секретар____________Міхасьова О.Ю., суддя 2 категорії