ПРОТОКОЛ № 1 Вид програми — «Гірські перешкоди» – особисті змагання (жінки) на дистанції ІI класу

  Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 1

 

Змагання – Відкритий Кубок Полтавської області з гірського спортивного туризму у приміщенні

Місце проведення — м. Кременчук, Полтавська область

Терміни проведення – 20 — 22 листопада 2015 р.

Вид програми — «Гірські перешкоди» – особисті змагання (жінки) на дистанції ІI класу, кваліфікаційний ранг виду програми — 100

Дата проведення – 21-22 листопада 2015 р.

 

2 розряд – 123%
3 розряд – 158%

Зай-
няте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Дацишина Вікторія
Андріївна

07.01.2003

2

КФКС МОНУ, СТК
«Едельвейс» -2,
м.Запоріжжя

Запорізька область

393,2

100%

2

Хомякова Олена Миколаївна

2

Танцура Катерина
Олегівна

23.08.2001

2

КФКС МОНУ,
СК «Орлан» — 1,
м.Дніпродзержинськ

Дніпропетровська область

478,4

122%

2

Волкова Вікторія Леонідівна

3

Даниленко Віолета
Станіславівна

07.09.2000

2

КФКС МОНУ,
«Янус»-2,
м.Вільногірськ

Дніпропетровська область

599,6

153%

3

Коршок Яків Вілійович

4

Коляда Катерина
Євгеніївна

10.08.2003

2

КФКС МОНУ,
СТК «Едельвейс» -1,
м.Запоріжжя

Запорізька область

610,3

155%

3

Хомякова Олена Миколаївна

5

Кузьмина Аліна
Андріївна

20.09.2003

2

КФКС МОНУ,
СТК «Едельвейс» -1,
м.Запоріжжя

Запорізька область

663,3

169%

— 

Хомякова Олена Миколаївна

6

Кур’янович
Валерія Дмитрівна

20.04.1995

1

КФКС МОНУ,
«ХДАФК»,
м.Харків

Харківська область

1809,5

460%

— 

Гриньова Т.І.

7

Романенко
Анастасія
Володимирівна

23.12.2004

2

КФКС МОНУ,
СТК «Едельвейс» -2,
м.Запоріжжя

Запорізька область

спрощена дистанція

— 

Хомякова Олена Миколаївна

8

Вящева Тетяна
Володимирівна

16.01.1996

кмс

КФКС МОНУ,
«Самарський
горизонт» — 1,
м.Дніпропетровськ

Дніпропетровська область

спрощена дистанція

— 

Стоволосова Ірина Сергіївна

9

Ткачьова Марина
Сергіївна

26.10.2000

1

КФКС МОНУ,
«Янус»-1,
м.Вільногірськ

Дніпропетровська область

знята

— 

Коршок Яків Вілійович

10

Куцевич Аліна
Максимівна

27.10.2000

3

КФКС МОНУ,
«ХАІ»- 1,
м.Харків

Харківська область

знята

— 

Григорович Антон Михайлович

 

Головний суддя _____________ Скляр О.М., снк                                             Суддя 1 категорiï_______________Халаш М.В.

Головний секретар____________Міхасьова О.Ю., суддя 2 категорії