Протокол №1 суддівської колегії з гірського виду туризму заключного етапу чемпіонату України з туристських спортивних походів (суддівство звітів 2015 року)

 

 

Протокол №1

суддівської колегії з гірського виду туризму заключного етапу чемпіонату України з туристських спортивних походів (суддівство звітів 2015 року)

 

Розглянувши Протокол мандатної комісії заключного етапу чемпіонату України з туристських спортивних походів (суддівство звітів 2015 року) – далі чемпіонат, вирішили:

 

1. Провести чемпіонат з гірського виду туризму в групі походів IV категорії складності. До участі у змаганнях допущені звітні матеріали шести команд.

2. Виключити із протоколу мандатної комісії чемпіонату з гірського виду туризму команду м. Києва, керівник Трегубова О., виходячи з Регламенту (п.4. Учасники змагань):

«Суддівство чемпіонату проводиться за умови, що до участі у відповідній групі учасників змагань мандатною комісією допущені звітні матеріали про туристські СП не менше 6 команд. Якщо в окремій групі допущено менше 6 команд, за рішенням ГСК команди цієї групи можуть бути приєднані до найближчої групи з того ж виду спортивного туризму, утворюючи об’єднану групу.»

 

 

Головний суддя чемпіонату                                           С. Биков

Зам. головного судді –

Головний суддя з гірського виду                                  В. Надененко

Головний секретар                                                      Н. Сичова

Секретар з гірського виду                                            Т. Мандрика

 

м. Харків

19.02.2016 р.