ПРОТОКОЛ № 1 «Рятувальні технічні прийоми» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції ІV класу

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 1

 

Змагання – Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм, у приміщенні, до Дня пам’яті жертв голодомору

Місце проведення – м. Кременчук, Полтавська область

Терміни проведення – 20–22 листопада 2015 р.

Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції ІV класу, кваліфікаційний ранг виду програми — 292

Дата проведення – 21 – 22 листопада   2015 р.

кмс       – 104 %
1 розряд – 119 %
2 розряд – 137 %
3 розряд – 176%

Зай-
няте
мiс-
це

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний
ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Русович Сергій Іванович

09.04.1991

1

ДСТ «Україна», м.Запоріжжя

Запорізька область

326,0

100%

кмс

Русович
Сергій
Іванович

Пігарьова Юлія Олександрівна

10.02.1994

1

2

Гажур Денис Олександрович

19.04.2000

1

ДСТ «Україна», «ІнгулДен», м.Кривий Ріг

Дніпропетровська область

459,5

141%

3

Бляхович Володимир Едуардович

Бєрєзіна Ольга Володимирівна

04.08.1989

1

3

Микалюк Павло Вікторович

13.08.1995

1

КФКС МОНУ, КЗ Центр туризму ЗОР, м.Запоріжжя

Запорізька область

672,6

206%

Шпортюк
Ілона
Володимирівна

Шпортюк Ілона Володимирівна

07.11.1997

2

4

Винокур Максим Миколайович

05.01.1983

кмс

ДСТ «Україна», «Фантом» — 1, м.Львів

Львівська область

795,1

Винокур
Максим
Миколайович

Іжніна Анастасія Олександрівна

22.03.1997

1

5

Ярова Марина Дмитрівна

17.12.1997

1

КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс», м.Запоріжжя

Запорізька область

888,8

Решетняк
Людмила
Володимирівна

Лісовий Максим Васильович

30.12.1992

1

6

Бляхович Володимир Едуардович

21.09.1983

кмс

ДСТ «Україна»,

СК «Інгулець»,

м.Кривий Ріг

Дніпропетровська область

2404,6

Бляхович
Володимир
Едуардович

Шпіль Аліна Сергіївна

04.10.1998

2

7

Кротюк Павло Євгенович

08.07.1992

кмс

ДСТ «Україна»,
«Фантом» — 2, м.Львів

Львівська область

2488,8

Винокур
Максим
Миколайович

Спалило Світлана Юріївна

30.08.1997

1

8

Михайлов Микола Петрович

29.01.1991

2

ДСТ «Україна»,

«Одеса», м.Одеса

Одеська область

18289,5

— 

Голев
Віталій
Анатолійович

Гончаренко Надія Валентинівна

01.10.1993

2

9

Хрипта Микола Михайлович

21.12.1994

1

ДСТ «Україна»,

«Фантом»-3, м.Львів

Львівська область

70344,4

Винокур
Максим
Миколайович

Михньович Оксана Іванівна

11.08.1996

1

10

Войтенко Денис Андрійович

10.09.1997

1

КФКС МОНУ,

КПНЗ ДЮСШ-1 з технічних та прикладних видів спорту, м.Дніпропетровськ

Дніпропетровська область

спрощена дистанція

 —

Єрмаков
Сергій
Олександрович

Мерзлая Вероніка Юріївна

19.03.1995

2

11

Вящева Тетяна Володимирівна

17.01.1996

кмс

КФКС МОНУ, «Самарський горизонт»- 1, м. Дніпропетровськ

Дніпропетровська область

спрощена дистанція

Шабатін
Антон
Володимирович

Шабатін Антон Володимирович

01.10.1993

1

12

Горб Марія Олександрівна

25.07.1998

1

КФКС МОНУ,

КЗ «ДДЮЦМС» ДОР, м.Дніпропетровськ

Дніпропетровська область

знята

— 

Коршок
Яків
Вілійович

Робота Ігор Геннадійович

02.12.1995

кмс

                  Головний суддя ____________ Біловол О.І., снк            Суддя національної категорії __________ Байбуз Т.В.

                  Головний секретар ____________ Дябло Т.Г., снк