Приказ Министерства Украины по делам семьи, молодежи и спорта № 334 от 15.02.2010 г.

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ
У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Мінсім’ямолодьспорт

 

НАКАЗ

15. 02. 2010

№334

м. Київ

 

Про внесення змін до наказу

Мінсім’ямолодьспорту від 06.09.2007 № 3186 

 

З метою впорядкування умов присвоєння спортивних звань та розрядів з неолімпійських видів спорту

 

НАКАЗУЮ:

1.Унести до класифікаційних норм та вимог до неолімпійських видів спорту, затверджених наказом Мінсім’ямолодьспорту від 06.09.2007 № 3186, такі зміни:

пункт 2 розділу «Умови виконання спортивних звань та розрядних вимог» у виді програми «Туристські спортивні походи» розділу «Спортивний туризм» викласти у такій редакції: «2. Розряди у регіональних змаганнях, розряди і звання у всеукраїнських змаганнях туристських спортивних походів присвоюються за умови участі у змаганнях не менше 6 команд у визначеному виді туризму.» ;

пункт 3 розділу «Умови виконання спортивних звань та розрядних вимог» у виді програми «Змагання з видів спортивного туризму (пішохідного, лижного, гірського, водного, велосипедного, автомототуризму, вітрильного, спелеологічного туризму» розділу «Спортивний туризм» викласти у такій редакції: «3. Розряди у змаганнях зі спортивного туризму присвоюються у тому випадку, якщо на дистанціях мають заліковий результат не менше 6 команд (спортсменів), і при виконанні вимог до відповідного класу дистанції.»;

перший абзац розділу «Черліденг» викласти у такій редакції: «(види програми: чер-данс-команда, чер-данс-дует, чер-данс-джаз-команда, чер-данс-джаз-дует, чер-данс-хіп-хоп-команда, чер-данс-хіп-хоп-дует, чер-команда, чер-мікст-команда, групові станти, групові мікс станти, парні станти, індивідуальна програма)».

2. Департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту  (Артем’єв О.К.) довести цей наказ до відома структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, фізкультурно-спортивних товариств і відомств, федерацій (спілок, асоціацій) України з неолімпійських видів спорту.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Артем’єва О.К.

 

Заступник Міністра

Р.В. Карандєєв