Номинация «Лучшие тренеры» 2014

НОМІНАЦІЯ «КРАЩІ ТРЕНЕРИ – 2014 року»

Прізвище,
ім’я,
по батькові
тренера

Обласна
федерація спортивного туризму

Бали за результати виступів спортсменів у змаганнях

Сума балів

Місце
в рей-
тингу

Чемп-т Дніпропе-
тровської області в залі

Чемп-т Дніпропет-
ровської
області серед юніорів «Рукавич-ка-2014

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кремен-
чук

Відкри-
тий
Чемп-т Одеської області у примі-
щенні

Відкри-
тий Чемп-т Одеської області з гірського туризму

Чемп-т України 2014

Чемп-т України зі спор-
тивних походів

1

Ріпа М.Д.

Одеська

      

240

180

420

І

2

Бляхович В.Е.

Дніпропет-
ровська

120

 

66

   

120

 

306

ІІ

3

Злацький І.А.

Київська
міська

      

280

 

280

ІІІ

4

Винокур М.М.

Львівська

      

240

 

240

4

5

Чернявський С.І.

Дніпропет-
ровська

132

80

      

212

5

6

Ріпа Д.М.

Одеська

     

200

  

200

6

7

Русович С.І.

Харківська

  

120

30

    

150

7

8

Галімов Т.О.

Одеська

     

66

12

60

138

8

9

Задорожний І.С.

Одеська

     

128

  

128

9

10

Біловол О.І.

Дніпропет-
ровська

  

120

     

120

10

11

Кожушко А.О.

АР Крим

52

49

      

101

11

12

Коршок Я.В.

Дніпропет-
ровська

12

20

6

60

    

98

12

13

Аренкін В.В.

Одеська

    

2

86

  

88

13

14

Доценко А.В.

Запорізька

 

6

66

     

72

14

15

Мовчан М.А.

Дніпропет-
ровська

  

60

     

60

15-16

16

Рибальченко А.М.

Донецька

       

60

60

15-16

17

Решетняк Л.В.

Запорізька

  

12

30

    

42

17

18

Григорович А.М.

Харківська

   

33

    

33

18

19

Алтунін Ю.С.

Дніпропет-
ровська

   

30

    

30

19

20

Голєв В.А.

Одеська

     

26

  

26

20-21

21

Набоков С.

Одеська

    

26

   

26

20-21

22

Скороходова Ю.Є.

Дніпропет-
ровська

24

       

24

22-23

23

Хомякова О.М.

Запорізька

  

24

     

24

22-23

24

Маковецький О.С.

Одеська

     

20

  

20

24

25

Зігунов В.М.

Сумська

       

18

18

25-27

26

Охримович М.М.

Севасто-
польська
міська

       

18

18

25-27

27

Проняков О.О.

Одеська

       

18

18

25-27

28

Куцаєв В.В.

Київська

  

6

     

6

28-29

29

Лазаренко Є.В.

Запорізька

  

6

     

6

28-29

30

Потапов Р.В.

Севасто-
польська
міська

4

       

4

30

31

Ковалик Ю.В.

Одеська

    

2

   

2

31