Номинация «Лучшие спортсмены» 2014

НОМІНАЦІЯ «КРАЩІ СПОРТСМЕНИ – 2014 року»

 

Прізвище, ім’я, по батькові спортсмена

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за результати виступу у змаганнях  

Сума балів

Місце
в рей-
тингу

Чемп-т Дніпропет-ровської області в залі

Чемп-т Дніпропет-ровської
області серед юніорів «Рукавич-ка-2014

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кремен-
чук

Відкри-
тий Чемп-т Одеської області у примі-
щенні

Відкри-
тий Чемп-т Одеської області з гірського туризму

Чемп-т України 2014

Чемп-т України зі спор-
тивних походів

1

Рiпа
Дмитро

Одеська

 

 

 

 

 

86,2

74,0

71,5

231,7

1

2

Винокур
Максим

Львівська

 

 

 

 

 

 

177,6

 

177,6

2-3

3

Скиба
Тарас

Львівська

 

 

 

 

 

 

177,6

 

177,6

2-3

4

Галiмов
Тимур

Одеська

 

 

 

 

 

28,8

37,0

107,3

173,1

4

5

Русович
Сергій

Харківська

 

 

47,1

104,0

 

 

 

 

151,1

5

6

Рiпа
Сергій

Одеська

 

 

 

 

 

 

74,0

35,8

109,8

6

7

Iзмест’єв
Андрiй

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

107,3

107,3

7-8

8

Волобуєв В’ячеслав

Одеська

 

 

 

 

 

 

107,3

 

107,3

7-8

9

Гуров
Руслан

Дніпропет-ровська

42,9

 

15,0

9,5

 

 

34,9

 

102,3

9

10

Латашов
Дмитро

Дніпропет-ровська

 

77,0

13,6

8,0

 

 

 

 

98,6

10

11

Гарбуз
Данило

Дніпропет-ровська

42,9

 

15,0

 

 

 

34,9

 

92,8

11

12

Кротюк
Павло

Львівська

 

 

 

 

 

 

88,8

 

88,8

12-13

13

Мартинюк
Павло

Львівська

 

 

 

 

 

 

88,8

 

88,8

12-13

14

Заболотный Олександр

Одеська

 

 

 

 

 

86,2

 

 

86,2

14

15

Гнатовський Юрій

Одеська

 

 

 

 

 

28,8

37,0

14,3

80,1

15

16

Бунчук Олександр

Київська
міська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

17

Грабець
Богдан

Київська
міська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

18

Нізниченко Олександр

Одеська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

19

Старіков
Дмитро

Київська
міська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

20

Микалюк
Павло

Харківська

 

 

47,1

26,0

 

 

 

 

73,1

20

21

Ковальчук Олексій

Дніпропет-ровська

11,4

 

9,1

52,0

    

72,5

21

22

Воронiн Костянтин

Одеська

       

71,5

71,5

22-23

23

Рiпа
Микола

Одеська

       

71,5

71,5

22-23

24

Кукін
Дмитро

Одеська

     

28,8

37,0

 

65,8

24-25

25

Кучерявий Кирило

Дніпропет-ровська

 

52,0

13,8

     

65,8

24-25

26

Задорожный Игорь

Одеська

    

36,0

28,1

  

64,1

26

27

Малий Олександр

Дніпропет-ровська

24,1

 

39,2

     

63,3

27-28

28

Скороходов Євген

Дніпропет-ровська

24,1

 

39,2

     

63,3

27-28

29

Лісовий
Максим

Харківська

  

47,1

14,9

    

62,0

29

30

Алтунін
Юрій

Дніпропет-ровська

42,9

  

17,3

    

60,2

30

31

Задеря
Віталій

Харківська

  

47,1

13,0

    

60,1

31

32

Мовчан
Михайло

Дніпропетр-овська

42,9

 

13,6

     

56,5

32

33

Бляхович Володимир

Дніпропет-ровська

  

15,0

6,5

  

34,9

 

56,4

33

34

Робота
Ігор

Дніпропет-ровська

11,4

 

9,1

34,7

    

55,2

34

35

Голєв
Віталій

Одеська

     

36,5

 

14,3

50,8

35

36

Сафтюк
Максим

Одеська

     

49,7

  

49,7

36

37

Маковецький Сергій

Одеська

     

13,2

 

35,8

49,0

37

38

Рекеченський Вадим

Одеська

    

18,0

28,1

  

46,1

38

39

Массай Олександр

Дніпропет-ровська

 

35,3

10,5

     

45,8

39

40

Даішевський Михайло

Дніпропет-ровська

42,9

       

42,9

40-41

41

Шпихарнюк Олексій

Дніпропет-ровська

42,9

       

42,9

40-41

42

Кривуля Олександр

Дніпропет-ровська

  

39,3

     

39,3

42

43

Кіпель
Андрій

Дніпропет-ровська

  

39,2

     

39,2

43

44

Перепелиця Максим

Запорізька

 

14,8

22,0

     

36,8

44

45

Журенко Микола

Одеська

    

36,0

   

36,0

45

46

Харківський Леонід

Одеська

       

35,8

35,8

46

47

Островський Олексій

Одеська

    

5,1

28,1

  

33,2

47

48

Канчер
Арсен

Запорізька

 

11,0

22,0

     

33,0

48

49

Балась
Максим

Київська
міська

      

32,6

 

32,6

49-51

50

Злацький
Ігор

Київська
міська

      

32,6

 

32,6

49-51

51

Сога
Сергій

Київська
міська

      

32,6

 

32,6

49-51

52

Засименко Дмитро

Дніпропет-ровська

 

28,7

      

28,7

52

53

Сабадаш
Сергій

Запорізька

7,2

 

9,1

8,7

    

25,0

53

54

Пічуга
Олег

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

54-55

55

Пищев
Давид

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

54-55

56

Скороходов Валерій

Дніпропет-ровська

24,1

 

 

 

 

 

 

 

24,1

56

57

Вотінцев Геннадій

Донецька

 

 

 

 

 

 

 

23,8

23,8

57-65

58

Голбунов Олександр

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

59

Демиденко
Юрій

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

60

Кєнзін Сабєрджан

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

61

Коваленко Максим

Кірово-
градська

      

23,8

 

23,8

57-65

62

Коток
Іван

Кірово-
градська

      

23,8

 

23,8

57-65

63

Ніколаєв Володимир

Кірово-
градська

      

23,8

 

23,8

57-65

64

Рибальченко Андрій

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

65

Спірідонов Владислав

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

66

Мельник Михайло

АР Крим

22,1

       

22,1

66-67

67

Овчаренко Олександр

АР Крим

22,1

       

22,1

66-67

68

Атанасій Станіслав

Запорізька

  

22,0

     

22,0

68-69

69

Фоменко
Артем

Запорізька

  

22,0

     

22,0

68-69

70

Аренкін
Віктор

Одеська

     

21,5

  

21,5

70-72

71

Крутіков Ярослав

Одеська

     

21,5

  

21,5

70-72

72

Моцний
Василь

Одеська

     

21,5

  

21,5

70-72

73

Бушев Олександр

АР Крим

21,1

       

21,1

73

74

Мельничук Вячеслав

Запорізька

   

20,8

    

20,8

74

75

Краснощок Дмитро

Дніпропет-ровська

  

9,1

11,6

    

20,7

75

76

Пугач
Євген

Дніпропет-ровська

 

11,0

9,1

     

20,1

76

77

Цахаєв
Ілля

Запорізька

  

9,1

10,4

    

19,5

77

78

Воробьев Владислав

Одеська

    

12,0

7,1

  

19,1

78

79

Новіков
Андрій

Дніпропет-ровська

11,2

  

7,4

    

18,6

79

80

Безлєпкін Максим

Дніпропет-ровська

11,2

  

6,9

    

18,1

80

81

Адамлюк
Андрій

Севасто-польська
міська

       

17,9

17,9

81-87

82

Добридін
Іван

Севасто-польська
міська

       

17,9

17,9

81-87

83

Єфремов
Дмитро

Севасто-польська
міська

       

17,9

17,9

81-87

84

Охримович Микола

Севасто-польська
міська

       

17,9

17,9

81-87

85

Піменов
Леонід

Севасто-польська
міська

       

17,9

17,9

81-87

86

Свєтильський Тарас

Севасто-польська
міська

 

 

     

17,9

17,9

81-87

87

Теплицький Євген

Севасто-польська
міська

 

 

     

17,9

17,9

81-87

88

Лисунець Олександр

Микола-ївська

      

17,8

 

17,8

88-90

89

Микитенко
Єгор

Микола-ївська

      

17,8

 

17,8

88-90

90

Носков
Павло

Микола-ївська

      

17,8

 

17,8

88-90

91

Колотвінов Олексій

АР Крим

16,3

       

16,3

91-92

92

Щербина
Дмитро

АР Крим

16,3

       

16,3

91-92

93

Хмуренко
Юхим

Запорізька

 

16,1

      

16,1

93

94

Мишеченко Сергій

Одеська

     

15,6

  

15,6

94-95

95

Руських Олександр

Одеська

     

15,6

  

15,6

94-95

96

Козаренко Олександр

АР Крим

 

15,5

      

15,5

96

97

Гажур
Денис

Дніпропет-ровська

  

15,0

     

15,0

97

98

Доброволь-
ський Костянтин

Одеська

       

14,3

14,3

98-
100

99

Ляпун
Дмитро

Одеська

       

14,3

14,3

98-
100

100

Проняков Олексій

Одеська

       

14,3

14,3

98-
100

101

Левченко Євген

Дніпропет-ровська

  

13,6

     

13,6

101

102

Сурганов Олександр

АР Крим

 

13,5

      

13,5

102

103

Хомич
Руслан

Дніпропет-ровська

 

3,7

9,1

     

12,8

103

104

Воробйов Валерій

Сумська

       

11,9

11,9

104

105

Зігунов
Василь

Сумська

       

11,9

11,9

105-
108

106

Смолянінов Анатолій

Сумська

       

11,9

11,9

105-
108

107

Швецов
Іван

Сумська

       

11,9

11,9

105-
108

108

Шипиленко Андрій

Сумська

       

11,9

11,9

105-
108

109

Дейниженко Олександр

АР Крим

11,4

       

11,4

109-
111

110

Мавроді Олександр

АР Крим

11,4

       

11,4

109-
111

111

Ткачев
Ігор

АР Крим

11,4

       

11,4

109-
111

112

Баусов
Сергій

АР Крим

 

11,2

      

11,2

112-
113

113

Полонський Олексій

Дніпропет-ровська

11,2

       

11,2

112-
113

114

Андрієнко Богдан

Дніпропет-ровська

 

11,0

      

11,0

114-
116

115

Пархоменко Микола

Дніпропет-ровська

 

11,0

      

11,0

114-
116

116

Саранча
Динис

Дніпропет-ровська

 

11,0

      

11,0

114-
116

117

Андрущенко Сергій

Київська

  

10,9

     

10,9

117-
120

118

Вдовинець Олександр

Київська

  

10,9

     

10,9

117-
120

119

Медик Святослав

Київська

  

10,9

     

10,9

117-
120

120

Ярошук Ярослав

Київська

  

10,9

     

10,9

117-
120

121

Легеза
Дмитро

Запорізька

  

10,8

     

10,8

121-
123

122

Солошенко Максим

Запорізька

  

10,8

     

10,8

121-
123

123

Шаповалов Феодосій

Запорізька

  

10,8

     

10,8

121-
123

124

Шепетуха Василь

Дніпропет-ровська

  

10,5

     

10,5

124

125

Качан
Ігор

Дніпропет-ровська

 

9,4

      

9,4

125

126

Вітковський Юрій

Запорізька

  

9,1

     

9,1

126

127

Ковалик
Юрій

Одеська

    

9,0

   

9,0

127

128

Горбонос-Андронов Віталій

Дніпропет-ровська

8,1

       

8,1

128-
129

129

Григоренко Василь

Дніпропет-ровська

8,1

       

8,1

128-
129

130

Науменюк Владислав

Запорізька

7,2

       

7,2

130-
131

131

Шипаєв Микола

Одеська

    

7,2

   

7,2

130-
131

132

Аврамнко Микита

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-
135

133

Бабак
Дмитро

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-
135

134

Лазаренко Євген

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-
135

135

Симоненко Дмитро

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-
135

136

Кузьмін
Андрій

Запорізька

  

6,3

     

6,3

136

137

Стоян
Роман

Одеська

     

6,1

  

6,1

137

138

Александрук Михайло

Одеська

    

6,0

   

6,0

138

139

Скрипни-
ченко Владислав

АР Крим

 

5,5

      

5,5

139

140

Носовцев Артем

Одеська

    

5,1

   

5,1

140

141

Задорожнюк Богдан

Запорізька

  

4,5

     

4,5

141-
142

142

Куцевол Олександр

Дніпропет-ровська

  

4,5

     

4,5

141-
142

143

Богаченко Богдан

Дніпропет-ровська

 

4,4

      

4,4

143-
144

144

Набок
Євген

Дніпропет-ровська

 

4,4

      

4,4

143-
144

145

Кучма
Олег

Запорізька

  

3,9

     

3,9

145

146

Гологузов
Іван

Дніпропет-ровська

 

3,7

      

3,7

146-
148

147

Мусієнко Станіслав

Дніпропет-ровська

 

3,7

      

3,7

146-
148

148

Тубан
Олексій

Дніпропет-ровська

 

3,7

      

3,7

146-
148

149

Кушнір Олександр

Запорізька

  

3,5

     

3,5

149

150

Довбань
Ілля

Дніпропет-ровська

 

3,1

      

3,1

150-
151

151

Дришлюк Олексій

Дніпропет-ровська

 

3,1

      

3,1

150-
151