Номинация «Лучшие спортсменки» 2014

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩІ СПОРТСМЕНКИ – 2014 року»

Прізвище,
ім’я,
по батькові спортсменки

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за результати виступу у змаганнях 

Сума балів

Місце
в рей-
тингу

Чемп-т Дніпропет-ровської області в залі

Чемп-т Дніпропет-ровської
області
серед юніорів «Рукавич-ка-2014

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кремен-
чук

Відкри-
тий
Чемп-т Одеської області у примі-
щенні

Відкри-
тий Чемп-т Одеської області з гірського туризму

Чемп-т України 2014

Чемп-т України зі спор-
тивних походів

1

Греб
Марія

Львівська

      

177,6

 

177,6

І

2

Сафтюк
Ганна

Одеська

     

28,8

37,0

107,3

173,1

ІІ

3

Охлопкова
Ольга

Одеська

    

9,0

86,2

74,0

 

169,2

ІІІ

4

Романович Валентина

Дніпропет-
ровська

42,9

50,3

13,6

     

106,8

4

5

Крикун
Марина

Дніпропет-
ровська

42,9

 

21,9

   

34,9

 

99,7

5

6

Безвуляк
Катерина

АР Крим

16,3

70,0

      

86,3

6

7

Мореляк
Валерія

АР Крим

22,1

55,5

      

77,6

7

8

Гаркович
Надія

Київська
міська

      

74,0

 

74,0

8

9

Скороходова
Юлія

Дніпропе-
тровська

24,1

 

39,2

     

63,3

9

10

Горб
Марія

Дніпропет-
ровська

11,4

27,0

9,1

     

47,5

10

11

Демченко
Ольга

Харківська

  

47,1

     

47,1

11-12

12

Пігарьова
Юлія

Харківська

  

47,1

     

47,1

11-12

13

Корнієнко
Ірина

Запорізька

 

21,5

22,0

     

43,5

13

14

Веселова
Ганна

Дніпропет-
ровська

  

39,2

     

39,2

14

15

Лабунська
Тетяна

Дніпропет-
ровська

 

37,7

      

37,7

15

16

Антоненко
Софія

Дніпропет-
ровська

11,4

25,0

      

36,4

16

17

Пинзар
Юлія

Одеська

       

35,8

35,8

17

18

Зінченко
Ія

Запорізька

 

11,0

22,0

 

 

 

 

 

33,0

18

19

Злацька
Альона

Київська
міська

 

 

 

 

 

 

32,6

 

32,6

19

20

Медведенко
Марія

Одеська

 

 

 

 

 

15,6

 

14,3

29,9

20

21

Мшар
Анна

Одеська

 

 

 

 

 

28,1

 

 

28,1

21

22

Гончаренко
Надія

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

22-23

23

Федорець
Неля

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

22-23

24

Коваленко
Катерина

Кірово-
градська

 

 

 

 

 

 

23,8

 

23,8

24

25

Ріпа
Тетяна

Одеська

 

 

 

 

 

21,5

 

 

21,5

25

26

Медведева Анастасія

Одеська

 

 

 

 

18,0

 

 

 

18,0

26

27

Лосєва
Надія

Севасто-
польська
міська

 

 

 

 

 

 

 

17,9

17,9

27

28

Левченко
Катерина

Миколаї-
вська

 

 

 

 

 

 

17,8

 

17,8

28

29

Ярова
Марина

Запорізька

7,2

 

9,1

 

 

 

 

 

16,3

29

30

Давидович
Альона

Одеська

 

 

 

 

 

15,6

 

 

15,6

30

31

Морей
Інна

Дніпропет-
ровська

 

14,4

 

 

 

 

 

 

14,4

31

32

Чопік
Марія

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

14,3

14,3

32

33

Волошина
Надія

Одеська

 

 

 

 

 

13,2

 

 

13,2

33-34

34

Трутнева
Ірина

Одеська

 

 

 

 

 

13,2

 

 

13,2

33-34

35

Скотаренко
Ольга

Запорізька

7,2

 

5,2

 

 

 

 

 

12,4

35

36

Кампос
Марсіага
Еліза

Одеська

 

 

 

 

12,0

 

 

 

12,0

36

37

Зігунова
Інна

Сумська

 

 

 

 

 

 

 

11,9

11,9

37

38

Монастирська
Лідія

АР Крим

11,4

 

 

 

 

 

 

 

11,4

38

39

Литвинова Олександра

Дніпропет-
ровська

11,2

 

 

 

 

 

 

 

11,2

39

40

Ясинська
Вікторія

Запорізька

 

11,1

 

 

 

 

 

 

11,1

40

41

Бойко
Марія

Київська

 

 

10,9

 

 

 

 

 

10,9

41-42

42

Дудник
Олександра

Київська

 

 

10,9

 

 

 

 

 

10,9

41-42

43

Григор’єва
Ганна

Запорізька

 

 

10,8

 

 

 

 

 

10,8

43-44

44

Остроухова
Тетяна

Запорізька

 

 

10,8

 

 

 

 

 

10,8

43-44

45

Душко
Олена

Дніпропет-
ровська

8,1

       

8,1

45-46

46

Рибченко
Тетяна

Дніпропет-
ровська

8,1

       

8,1

45-46

47

Дядюра
Дар’я

Дніпропет-
ровська

 

8,0

      

8,0

47-48

48

Ткачева
Марина

Дніпропет-
ровська

 

8,0

      

8,0

47-48

49

Дониленко
Віолетта

Дніпропет-
ровська

 

7,4

      

7,4

49-50

50

Лук’яненко
Марія

Дніпропет-
ровська

 

7,4

      

7,4

49-50

51

Прочитанська
Ганна

Одеська

    

7,2

   

7,2

51

52

Якушко
Альона

Запорізька

  

7,0

     

7,0

52

53

Чезвуляк
Катерина

АР Крим

 

5,5

      

5,5

53

54

Ємельнова Анастасія

Запорізька

  

5,2

     

5,2

54

55

Крупка
Катерина

АР Крим

4,9

       

4,9

55

56

Жеребецька
Олена

Дніпропет-
ровська

  

4,5

     

4,5

56

57

Митрофанова
Ольга

Запорізька

  

3,9

     

3,9

57

58

Масалига
Ганна

Запорізька

  

3,5

     

3,5

58

59

Малоок
Юлія

Дніпропет-
ровська

 

3,1

      

3,1

59-63

60

Марєй
Інна

Дніпропет-
ровська

  

3,1

     

3,1

59-63

61

Озеруга
Ірина

Дніпропет-
ровська

 

3,1

      

3,1

59-63

62

Підгорна
Юлія

Дніпропет-
ровська

 

3,1

      

3,1

59-63

63

Самсоненко Ангелина

Дніпропет-
ровська

 

3,1

      

3,1

53-63