Номинация «Лучшие секретари соревнований 2011 года»

Прізвище, ім’я, по батькові суддіКраїна або ФСТБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-
тингу
Чемпі-
онат Одесь-
кої області «Пам’яті О.Кот-
лова»
Чемпі-
онат України
Чемпі-
онат м.Черні-
гова на штуч-
ному рельєфі
«Кубок Ю.Спі-
вакова»,
м.Дніп-
ропет-
ровськ
«Ряту-
валь-
ник-
2011″,
м.Дніп-
родзер-
жинськ
Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпі-
онат Львів-
ської області
Міжна-
родні зма-
гання «Скелі
біля
моря»,
м.Се-
вас-
тополь
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровської області на штучному рельєфі — дорослі
Кубок України «Кубок Хортиці — 2011»Чемпі-
онат
Дніп-
ропет-
ровської області на штучному рельєфі — юніори
Всеукра-
їнські зма-
гання на сніжно-льодо-
вих дистан-
ціях
Кубок України «Мала Хортиця — 2011»Всеукра-
їнські зма-
гання на штучному рельєфі, м.Кре-
менчук
Обласні зма-
гання юніорів на Кубок ЦТКЕ м.Гор-
ловка
«Закрит-
тя сезону 2011″, м.Гор-
лівка
Обласні зма-
гання «Кубок Хортиці», м.Запо-
ріжжя
«Кубок Дон-
баса»
«Звязки-
2011″,
м.Дніп-
ропет-
ровськ
1Дябло Тетяна ГеоргіївнаЗапорізька ОФСТ 1130,5   432,3518,7399,0 1130,5         3611,01
2Байбуз Тамара ВасилівнаДніпропетровська ОФСТ         807,5   728,0  399,0  1934,52
3Гладченко Ганна ЛеонідівнаЧернігівська ОФСТ 807,5          617,5      1425,03
4Фагельська Марія ОлександрівнаОдеська ОФСТ319,2807,5              285,0  1411,74
5Єременко Валентина КостянтинівнаЛьвівська ОФСТ 807,5    370,5            1178,05
6Бишова Тетяна ВолодимирівнаКиївська МФСТ       285,0 807,5         1092,56-7
7Командірова Олена ЛеонідівнаКиевская ОФСТ 807,5     285,0           1092,56-7
8Антонцева Карина ВолодимирівнаЧернігівська ОФСТ 807,5280,0                1087,58
9Телевна Наталія ОлександрівнаЗапорізька ОФСТ           455,0      518,7973,79
10Шандрук Олександр ВасильовичЗапорізька ОФСТ            864,5      864,510
11Ніколаєнко Людмила СтепанівнаДніпропетровська ОФСТ        436,8 336,0        772,811
12Колмакова Надія ІванівнаДніпропетровська ОФСТ   370,5              370,5741,012
13Максимова Ірина ВасилівнаДонецька ОФСТ              336,0336,0   672,013
14Мерцедіна Тамара ГеоргіївнаЖитомирська ОФСТ 646,0                 646,014-15
15Румянцева-Бессонова Анастасія ОлександрівнаКиївська МФСТ         646,0         646,014-15
16Сумеркін Олег ОлександровичСевастопольська МФСТ           637,0       637,016
17Шубіна Ольга МихайлівнаКиївська МФСТ            617,5      617,517
18Стоволосова Ірина СергіївнаДніпропетровська ОФСТ   518,7               518,718-19
19Телюкова Светлана МихайловнаДонецька ОФСТ                 518,7 518,718-19
20Авельцева Наталія ВолодимирівнаДонецька ОФСТ              240,0240,0   480,020-21
21Нікішина Любов ОлександрівнаДонецька ОФСТ              240,0240,0   480,020-21
22Костогриз Тетяна ОлександрівнаДонецька ОФСТ                 370,5 370,522-25
23Піцик Ольга ВасилівнаДніпропетровська ОФСТ   370,5               370,522-25
24Тищенко Наталія МиколаївнаДонецька ОФСТ                 370,5 370,522-25
25Загорулько Оксана МиколаївнаДніпропетровська ОФСТ                  370,5370,522-25
26Бірюкова Олена ОлександрівнаФСТ АР Крим           364,0       364,026-27
27Пасєка Вікторія ВолодимирівнаФСТ АР Крим           364,0       364,026-27
28Кичата Юлія ЄвгеніївнаДніпропетровська ОФСТ    357,0              357,028
29Жихарєва Любов ЯківнаДонецька ОФСТ                285,0  285,029
30Волкова Вікторія ЛеонідівнаДніпропетровська ОФСТ          240,0        240,030
31Давидович Альона СергіївнаОдеська ОФСТ228,0                  228,031-35
32Бадюл ТетянаОдеська ОФСТ228,0                  228,031-35
33Комарова ОльгаОдеська ОФСТ228,0                  228,031-35
34Медведенко Марічка АнатоліївнаОдеська ОФСТ228,0                  228,031-35
35Шпіллер ТетянаОдеська ОФСТ228,0                  228,031-35