Номинация «Лучшие члены ГСК и контролирующие» 2014

НОМІНАЦІЯ «КРАЩІ ЧЛЕНИ ГСК ТА КОНТРОЛЮЮЧІ – 2014»

 

Прізвище,
ім’я,
по батькові
судді

 

Обласна федерація спортивного туризму

 

  Бали за суддівство змагань  

Сума балів

 

Місце в рей-
тингу

 

Чемп-т Дніпропет-ровської області в залі

Чемп-т Дніпропет-ровської області серед юніорів «Рукавич-ка-2014

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кремен-
чук

Відкри-
тий Чемп-т Одеської області у примі-
щенні

Відкри-
тий Чемп-т Одеської області з гірського туризму

Чемп-т України 2014

Чемп-т України зі спор-
тивних походів

1

Коган В.Г.

Микола-
ївська

  

456,0

1040,0

  

1292,0

 

2788,0

1

2

Волкова В.Л.

Дніпропет-
ровська

436,8

  

728,0

  

1130,5

 

2295,3

2

3

Козій В.Г.

Микола-
ївська

   

624,0

  

1615,0

 

2239,0

3

4

Ріпа М.Д.

Одеська

    

230,4

592,8

1130,5

 

1953,7

4

5

Михацький О.Ю.

Київська
міська

       

1300,0

1300,0

5

6

Михайлюк Л.С.

Донецька

      

1130,5

 

1130,5

6

7

Дворниченко С.В.

Запорізька

  

399,0

728,0

    

1127,0

7

8

Самуся С.І.

Донецька

      

969,0

 

969,0

8-10

9

Філін В.М.

Микола-
ївська

      

969,0

 

969,0

8-10

10

Телевна Н.О.

Запорізька

  

342,0

624,0

    

966,0

8-10

11

Дзюбак В.В.

Дніпропет-ровська

       

910,0

910,0

11

12

Сафтюк М.П.

Одеська

    

268,8

355,7

  

624,5

12

13

Кириченко В.В.

Чернігівська

   

624,0

    

624,0

13

14

Романенко М.А.

Полтавська

   

624,0

    

624,0

14-17

15

Русяєв В.М.

Полтавська

   

624,0

    

624,0

14-17

16

Хлистун А.В.

Дніпропет-ровська

624,0

       

624,0

14-17

17

Юхименко Д.І.

Полтавська

   

624,0

    

624,0

14-17

18

Нагорний Л.І.

Запорізька

  

570,0

     

570,0

18

19

Біловол О.І.

Дніпропет-ровська

499,2

       

499,2

19

20

Коршок Я.В.

Дніпропет-ровська

 

480,0

      

480,0

20

21

Шураєв О. В.

Дніпропет-ровська

436,8

       

436,8

21

22

Голєв В.А.

Одеська

     

415,0

  

415,0

22-24

23

Ізмест»єв А.А.

Одеська

     

415,0

  

415,0

22-24

24

Медведенко М.А.

Одеська

     

415,0

  

415,0

22-24

25

Штіфман О.Г.

Запорізька

  

399,0

     

399,0

25

26

Галімов Т.О.

Одеська

    

384,0

   

384,0

26-27

27

Скороходов Є. В.

Дніпропет-ровська

 

384,0

      

384,0

26-27

28

Мазурчук В.І.

Дніпропет-ровська

374,4

       

374,4

28

29

Волошина Н.

Одеська

     

355,7

  

355,7

29-31

30

Кушнір А.О.

Одеська

     

355,7

  

355,7

29-31

31

Ріпа Т.М.

Одеська

     

355,7

  

355,7

29-31

32

Брус М.Д.

Запорізька

  

342,0

     

342,0

32-33

33

Попов І.В.

Запорізька

  

342,0

     

342,0

32-33

34

Горбонос-Андронов О.Р.

Дніпропет-ровська

 

336,0

      

336,0

34-36

35

Скороходова Ю. Є.

Дніпропет-ровська

 

336,0

      

336,0

34-36

36

Малий О.С.

Дніпропет-ровська

 

336,0

      

336,0

34-36

37

Коршок С.Я.

Дніпропет-ровська

 

288,0

      

288,0

37-38

38

Николаєнко Л.С.

Дніпропет-ровська

 

288,0

      

288,0

37-38

39

Ріпа Д.М.

Одеська

    

268,8

   

268,8

39

40

Гнатовський Ю. О.

Одеська

    

230,4

   

230,4

40

41

Гнатовська А.Ю.

Одеська

    

192,0

   

192,0

41