Номінація «Кращий тренер»

 

Прізвище, ім’я тренераТериторіальний осередокБали за результати участі спортсменів у змаганняхСума балівМісце в рей-тингу
Чемпі-онат України з гірсь-ких походівЗмаган-ня Запорі-зької області серед учнівКубок ТКЦ «Кня-жий», ЛьвівЗмаган-ня Микола-ївської об-
ласті «Пам’ті това-риша»
Кубок Запо-різької області «Кубок Хортиці»Чемпі-онат України команд-нийЧемпі-онат України особис-тийКубок України в залі (Харків)Чемпі-онат Дніпро-петров-ської области  в заліЧемпі-
онат Дніпро-петров-
ської області на Кубок ім. Ю. Співа-кова
Кубок Одесь-кої області «Кубок Роман-тика»Кубок Харків-ської об-ласті, зал
1Бляхович ВолодимирДніпропетровська ОФСТ442016013200204571
2Сафтюк МаксимОдеська ОФСТ1331422752
3Пігарьова ЮліяКиївська МФСТ2602603
4Грабець БогданКиївська МФСТ2462464
5Мовчан МихайлоКиївська МФСТ110331435
6Бебешко СвітланаЗапорізька ОФСТ3342010721396
7Микалюк ПавлоХарківська ОФСТ31161197
8Ігнатенко В’ячеславДніпропетровська ОФСТ1041048
9Галімов ТимурОдеська ОФСТ20801009
10Григоренко ВасильДніпропетровська ОФСТ969610-11
11Русович СергійКиївська МФСТ6909610-11
12Топорков ОлександрХарківська ОФСТ48408812-13
13Хомякова ОленаЗапорізька ОФСТ702168812-13
14Винокур МаксимЛьвівська ОФСТ20668614
15Лісовий МаксимХарківська ОФСТ808015-18
16Охлопкова ОльгаОдеська ОФСТ808015-18
17Ріпа ДмитроОдеська ОФСТ808015-18
18Сафтюк ГаннаОдеська ОФСТ808015-18
19Дерибас ІгорЗапорізька ОФСТ606019
20Голев ВіталійОдеська ОФСТ34104420
21Решетняк ЛюдмилаЗапорізька ОФСТ164204021
22Єрьомін ЄвгенійКиївська МФСТ333322-23
23Келін ОлексійКиївська МФСТ333322-23
24Ревчук О.В.Київська МФСТ303024-25
25Янчевський ОлегКиївська МФСТ303024-25
26Куцаєв ВолодимирКиївська ОФСТ16102626
27Іванова ЛюдмилаЗапорізька ОФСТ242427
28Колотуха ОлександрКіровоградська ОФСТ222228
29Владіміров ІгорЗапорізька ОФСТ212129
30Хархаліс ОксанаЛьвівська ОФСТ1642030
31Андросова ВалентинаСумська ОФСТ141431-33
32Коршок ЯківДніпропетровська ОФСТ681431-33
33Нагачевський МикитаОдеська ОФСТ141431-33
34Білошицький ТарасЛьвівська ОФСТ111134-35
35Гриньова ТетянаХарківська ОФСТ111134-35
36Ріпа МиколаОдеська ОФСТ101036
37Саков РоманКиївська МФСТ9937
38Прядко ОлександрДніпропетровська ОФСТ8838
39Бершов СергійХарківська ОФСТ6639-41
40Веселова ГаннаДніпропетровська ОФСТ6639-41
41Пуговкін АнтонХарківська ОФСТ6639-41
42Кравченко К.О.Харківська ОФСТ3342-45
43Крупко МиколаХарківська ОФСТ3342-45
44Скороходова ЮліяДніпропетровська ОФСТ3342-45
45СміловецьЛьвівська ОФСТ3342-45
46Григор’єв ВікторМиколаївська ОФСТ2246
47Тибінка ОксанаЛьвівська ОФСТ1147