Номінація «Кращий спортсмен в змаганнях на маршрутах»

 

Прізвище, ім’я спортсменівТериторіальний осередокк.с.Бали за похідМісце
1Чайковський РостиславОдеська ОФСТ6289601
2Чайковський ІгорОдеська ОФСТ6202722-3
3Іванченко ОлегОдеська ОФСТ6202722-3
4Галімов ТімурОдеська ОФСТ5193804
5Янчевський ОлегКиївська МФСТ6180605
6Шадловський ДмитроОдеська ОФСТ6163246-7
7Процеров ОлександрОдеська ОФСТ6163246-7
8Кочутуров ВіталійОдеська ОФСТ5135668-10
9Сердюк ІгорОдеська ОФСТ5135668-10
10Ярошук ЯрославКиївська ОФСТ5135668-10
11Клипач ОлександрКиївська МФСТ5+31350011
12Грабець БогданКиївська МФСТ41322112
13Моренко СергійХарківська ОФСТ61264213-15
14Тимченко МихайлоХарківська ОФСТ61264213-15
15Цикало ОлегЧескасская ОФСТ61264213-15
16Копилов ДенисОдеська ОФСТ61237616
17Єрьомін ЄвгенКиївська МФСТ51224017
18Пуговкін АнтонХарківська ОФСТ4+31217118
19Пришляк ВікторКиївська МФСТ4+31064119
20Зайцев ДмитроКиївська МФСТ4925520-25
21Коваленко БогданКиївська МФСТ4925520-25
22Кудряшов БогданКиївська МФСТ4925520-25
23Мельник ЯрославКиївська МФСТ4925520-25
24Олімпієв МикитаКиївська МФСТ4925520-25
25Столбовий ЄвгенКиївська МФСТ4925520-25
26Андрущенко СергійКиївська МФСТ5856826-27
27Ткачик РоманКиївська МФСТ5856826-27
28Русович СергійХарківська ОФСТ4+3852028
29Приймачек ПавлоКиївська МФСТ5+3802229
30Жванко АрсентійКиївська МФСТ5714030-32
31Колесник ВолодимирКиївська МФСТ5714030-32
32Цілицький ВладиславКиївська МФСТ5714030-32
33Мельник ІгорКиївська МФСТ5668433
34Костиря МаксимХарківська ОФСТ4597934-36
35Микалюк ПавлоХарківська ОФСТ4597934-36
36Юр»в СеменХарківська ОФСТ4597934-36
37Мостицький ВікторХарківська ОФСТ3254137-39
38Паценкер ОлександрХарківська ОФСТ3254137-39
39Тертичний АндрійХарківська ОФСТ3254137-39
40Добровольський АндрійКиївська МФСТ3231040-42
41Дубок АндрійКиївська МФСТ3231040-42
42Морозов ЮрійКиївська МФСТ3231040-42
43Ігнатенко В’ячеславДніпропетровська ОФСТ3198043
44Вахрушкін ВолодимирКиївська МФСТ3161744-49
45Живолуп ОлександрКиївська МФСТ3161744-49
46Михайлов ЄгорКиївська МФСТ3161744-49
47Налівайчук АртемКиївська МФСТ3161744-49
48Уложенко ВадимКиївська МФСТ3161744-49
49Шандура ТарасКиївська МФСТ3161744-49
50Кислицин МиколаКиївська МФСТ3138650-56
51Новіков ВладиславДніпропетровська ОФСТ3138650-56
52Опарін СергійДніпропетровська ОФСТ3138650-56
53Примаченко ДмитроДніпропетровська ОФСТ3138650-56
54Сакович МиколаКиївська МФСТ3138650-56
55Седляров ОлексійДніпропетровська ОФСТ3138650-56
56Тріфонков ЮрійДніпропетровська ОФСТ3138650-56