Номінація «Кращий член ГСК»

 

Прізвище, ім’я  суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-тингу
Зма-гання Запо-різької області серед учнівКубок ТКЦ «Кня-жий», ЛьвівЗма-гання Мико-лаїв-ської області «Пам’яті това-риша»Кубок Запо-різької області «Кубок Хортиці»Чемпі-онат України коман-днийЧемпі-онат України особис-тийКубок України в залі (Харків)Чемпі-онат Дніпро-петров-ської области  в заліЧемпі-онат Дніпро-петров-ської області на Кубок ім. Ю. Співа-коваКубок Одесь-кої області «Кубок Роман-тика»
1Ріпа МиколаОдеська ОФСТ342,0969,01615,0624,03550,01
2Телевна НаталіяЗапорізька ОФСТ1130,51130,5624,02885,02
3Гнатовський ЮрійОдеська ОФСТ342,0969,0728,0570,02609,03
4Веселова ГаннаДніпропетровська ОФСТ1130,51130,52261,04
5Волкова ВікторіяДніпропетровська ОФСТ1130,5624,0499,22253,75
6Григорович АнтонХарківьска ОФСТ1130,51040,02170,56
7Дворниченко СергійЗапорізька ОФСТ1292,0832,02124,07
8Козій ВікторМиколаївська ОФСТ969,0969,01938,08
9Карасьов ДенисДонецька ОФСТ1130,5728,01858,59
10Коваль НазарійЛьвівська ОФСТ1615,01615,010
11Філін ВіталійМиколаївська ОФСТ570,0969,01539,011
12Посвятовський РостиславЛьвівська ОФСТ240,0969,01209,012
13Ріпа ДмитроОдеська ОФСТ1130,51130,513
14Блистів ТарасЛьвівська ОФСТ969,0969,014-15
15Янович ГалинаЛьвівська ОФСТ969,0969,014-15
16Біловол ОлександрДніпропетровська ОФСТ374,4456,0830,416
17Гончаров СергійХарківьска ОФСТ624,0624,017-18
18Коршок ЯківДніпропетровська ОФСТ624,0624,017-18
19Хлистун АнтонДніпропетровська ОФСТ570,0570,019
20Порубай СергійДніпропетровська ОФСТ436,8436,820-21
21Шураєв ОлександрДніпропетровська ОФСТ436,8436,820-21
22Хархаліс ОксанаЛьвівська ОФСТ400,0400,023
23Бляхович ВолодимирДніпропетровська ОФСТ399,0399,024-29
24Голєв ВіталійОдеська ОФСТ399,0399,024-29
25Загорулько РусланДніпропетровська ОФСТ399,0399,024-29
26Мартинова Дар’яМиколаївська ОФСТ399,0399,024-29
27Сухонос ДмитроДніпропетровська ОФСТ399,0399,024-29
28Тихонова ОлександраОдеська ОФСТ399,0399,024-29
29Галімов ТимурОдеська ОФСТ342,0342,030-32
30Тютерев ВолодимирДніпропетровська ОФСТ342,0342,030-32
31Фагельська МаріяОдеська ОФСТ342,0342,030-32
32Винокур МаксимЛьвівська ОФСТ320,0320,033
33Мартинюк ПавлоЛьвівська ОФСТ280,0280,034-36
34Сомик АндрійЛьвівська ОФСТ280,0280,034-36
35Сютик ДмитроЛьвівська ОФСТ280,0280,034-36
36Бережний МиколаЛьвівська ОФСТ240,0240,037