Номінація «Кращі тренери 2013 року»

Прізвище, ім’я, по батькові тренераОбласна федерація спортивного туризмуБали за виступи спортсменів на змаганняхСума балівМісце в рей-
тингу
Відкриті обласні зма-
гання з гірсь-
кого туризму у примі-
щенні, м.Гор-
лівка
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ров-
ської області в залі
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області на кубок Ю.Співа-
кова
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області серед юніорів «Рука-
вичка-
2013″»
Кубок Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області з гірсь-
кого туризму «Зв’язки-
2013″
Відкри-
тий Кубок Полтав-
ської області з гірсь-
кого туризму у примі-
щенні
Чемпі-
онат АР Крим з гірсь-
кого туризму
Кубок Хортиці — 2013Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпі-
онат Запо-
різької області з гірсь-
кого туризму «Мала Хортиця — 2013»
Відкри-
тий Чемпі-
онат Одесь-
кої області з гірсь-
кого туризму
Чемпі-
онат м.Се-
вас-
топо-
ля
Скелі біля моря- 2013Чемпі-
онат Запо-
різької області з гірсь-
ких спор-
тивних походів
Чемпі-
онат Львів-
ської області зі спор-
тивного гірсь-
кого туризму
Чемпі-
онат України 2013
Чемпі-
онат України зі спор-
тивних походів
Кубок Хмель-
ниць-
кої
області
1Чернявський Сергій ІвановичДніпропетровська 240 166   78       192  676І
2Винокур Максим МиколайовичЛьвівська       240      200   440ІІ
3Русович Сергій ІвановичХарківська  360      40        400ІІІ
4Кичата Юлія ЄвгеніївнаДніпропетровська    40          330  3704
5Третьяк Сергій ОлександровичХарківська             270  90 3605
6Коваль Назарій ЗіновійовичЛьвівська       2470     140  813156
7Єрьомін Євген Олександровичм. Київ             27  270 2977
8Коршок Яків ВілійовичДніпропетровська 16 220 43            2798
9Єгупова Ірина ОлександрівнаДонецька12              256  2689
10Ріпа Микола ДмитровичОдеська       240 16        25610
11Мостицький Віктор ЄвгеновичХарківська       240          24011
12Галімов Тимур ОлеговичОдеська          40    126  16612
13Решетняк Людмила ВолодимирівнаЗапорізька 4     66 40     30  14013
14Чернявський Іван СергійовичДніпропетровська         4120       12414
15Бляхович Володимир ЕдуардовичДніпропетровська 8   16 78 4        10615
16Пігарьова Юлія ОлександрівнаДніпропетровська            99     9916
17Кожушко Андрій ОлександровичАР Крим 8 88              9617
18Павлов Олександр АнатолійовичОдеська             70  21 9118
19Ріпа Дмитро МиколайовичОдеська               3060 9019
20Іванова Людмила ОлександрівнаЗапорізька       66          6620
21Котов О.Д.Дніпропетровська   64              6421
22Бабенко Юрій Івановичм. Київ       60          6022-23
23Ріпа Сергій МиколайовичОдеська             60    6022-23
24Ніколаенко Людмила СтепанівнаДніпропетровська   50              5024-26
25Григорович Антон МихайловичХарківська     32 6 12        5024-26
26Аренкін Віктор ВасильовичОдеська             50    5024-26
27Доценко Анна ВолодимирівнаЗапорізька            44     4427
28Дерибас Ігор МиколайовичЗапорізька             21  21 4228
29Денисенко Олексій ВолодимировичДонецька40                 4029-30
30Габай ЮХмельницька                 404029-30
31Паращак Ірина ВолодимирівнаЛьвівська              38   3831
32Калиниченко Наталія Олександрівнам.Севастополь           30      3032
33Хомякова Олена МиколаївнаЗапорізька       24    4     2833
34Мартинов Сергій ВолодимировичМиколаївська             27    2734
35Попришко Сергій ВалерійовичДніпропетровська   24              2435-36
36Нагорний Лев ІвановичЗапорізька             6  18 2435-36
37Мартинов Олександр ВікторовичМиколаївська             21    2137
38Малий Олександр СергійовичДніпропетровська     20            2038-39
39Корягін Василь МиколайовичДонецька             15  5 2038-39
40Білошицький ТарасЛьвівська        17         1740
41Єрмаков Сергій ОлександровичДніпропетровська 86               1441
42Куцаєв Володимир ВікторовичКиївська     12            1242
43Гринчук В.О.Хмельницька                 111143
44Потапов Роман ВалентиновичСевастопольська міська           10      1044-45
45Кукуруза ІгорХмельницька                 101044-45
46Ріпа Тетяна МиколаївнаОдеська          8       846
47Стрельченко Вадим ПавловичДніпропетровська  6               647-49
48Антоненко Микола МиколайовичДніпропетровська             6    647-49
49Іванов Микола ЮрійовичСумська                6 647-49
50Сіренька Ольга ЛеонтіївнаДніпропетровська             5    550-51
51Бродовський Ігор ВасильовичОдеська             5    55051
52Титова Галина ВалентинівнаДонецька4,4                 4,452
53Мовчан Михайло АнатолійовичДніпропетровська 4                453-57
54Мілешкін Олександр МиколайовичКиївська         4        453-57
55Голєв ВіталійОдеська          4       453-57
56Копилов ДенисОдеська          4       453-57
57Набоков СергійОдеська          4       453-57
58Сидорук В.А.Хмельницька                 3358
59Сумеркін Олег Олександровичм.Севастополь           2      259-60
60Молчанова Маріям.Севастополь           2      259-60
61Маршенко Олена МиколаївнаЛуганська0,8                 0,861