Номінація «Кращі судді з техніки і тактики 2015 року»

Прізвище, ім’я, по батькові суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-
тингу
Чемпіонат Дніпропет-
ровської
області в залі, юніори «Рука-
вичка-
2015»
Всеук-
раїнські зма-
гання
з   походів ІІІ к.с.
Чемпіонат Дніпропет-
ровської області на штучному рельєфі
Кубок України в залі, м.Кре-
менчук
Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпіонат Львів-
ської області
Чемпіонат Запо-
різької області   «Мала Хортиця- 2015»
Чемпіонат Одеськоі области   «Пам’яті О.Кот-
лова»
Чемпіонат України зі спортив-
них   походів
Чемпіонат України
1Шатохіна Аліна В’ячеславівнаДніпропетровська ОФСТ   520     48510051
2Телевна Наталія ОлександрівнаЗапорізька ОФСТ 300 520      8202
3Головня Таміла ОлександрівнаКиївська ОФСТ         8088083
4Янович Галина ВасилівнаЛьвівська ОФСТ    190    4856754
5Єфременкова Анастасія СергіївнаЗапорізька ОФСТ  250   371   6205
6Фоменко Артем РомановичЗапорізька ОФСТ   312  222   5346-7
7Ясинська Вікторія ВікторівнаЗапорізька ОФСТ   312  222   5346-7
8Дворниченко Сергій ВасильовичЗапорізька ОФСТ 300    222   5228
9Дзюбак Володимир ВасильовичДніпропетровська ОФСТ        510 5109-14
10Шкляр Ігор МиколайовичКиївська ОФСТ        510 5109-14
11Самуся Сергій ІллічДонецька ОФСТ        510 5109-14
12Литвиненко Валентин ПетровичКиївська МФСТ        510 5109-14
13Ріпа Микола ДмитровичОдеська ОФСТ        510 5109-14
14Янчевський Олег ЗігмундовичКиївська МФСТ        510 5109-14
15Корнієнко Ірина ГеннадіївнаЗапорізька ОФСТ         48548515-16
16Меліков Олексій АркадійовичКиївська МФСТ         48548515-16
17Єрмаков Сергій ОлександровичДніпропетровська ОФСТ   416      41617-18
18Яковенко Андрій МихайловичДніпропетровська ОФСТ   416      41617-18
19Скотаренко Ольга ОлександрівнаЗапорізька ОФСТ  150   222   37219
20Єременко Галина ВолодимирівнаЛьвівська ОФСТ     371    37120
21Порубай Сергій ВасильовичДніпропетровська ОФСТ   312      31221-22
22Стоволосова Ірина СергіївнаДніпропетровська ОФСТ   312      31221-22
23Лисенко Анатолій ІвановичДонецька ОФСТ 300        30023-27
24Нагорний Лев ІвановичЗапорізька ОФСТ 300        30023-27
25Сечко Сергій ВолодимировичЧеркаська ОФСТ 300        30023-27
26Тарасов Валерій ВасильовичДонецька ОФСТ 300        30023-27
27Штіфман Олександр ГригоровичЗапорізька ОФСТ 300        30023-27
28Горошко Олександр ВалерійовичЗапорізька ОФСТ      296   29628-30
29Кривуля Олександр ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ      296   29628-30
30Третяченко Олександр СергійовичЗапорізька ОФСТ      296   29628-30
31Магера Вікторія СергіївнаДніпропетровська ОФСТ  250       25031
32Багата Ольга ЛеонідівнаЗапорізька ОФСТ      222   22232-37
33Макуха Олександр ЄвгенійовичЗапорізька ОФСТ      222   22232-37
34Мартинюк-Лотоцький Павло ЮрійовичЛьвівська ОФСТ     222    22232-37
35Спиця Інна ВікторівнаЗапорізька ОФСТ      222   22232-37
36Теляков Альберт ОлександровичЗапорізька ОФСТ      222   22232-37
37Тибінка Оксана СтепановнаЛьвівська ОФСТ     222    22232-37
38Куцевич Аліна МаксимівнаЗапорізька ОФСТ      178   17838-39
39Шпортюк Ілона ВолодимирівнаЗапорізька ОФСТ      178   17838-39
40Безлепкин Максим ИгоревичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
41Брус Микола ДмитровичЗапорізька ОФСТ  150       15040-54
42Ганусовський Андрій ВікторовичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
43Григоренко Василь ІвановичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
44Григоренко Едуард ВасильовичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
45Кисельов Олексій ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
46Коренна Оксана СергіївнаДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
47Краснощек Ян ОлеговичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
48Лещенко Ольга ОлександрівнаДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
49Маслов Антон МиколайовичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
50Назаренко Максим ВікторовичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
51Новіков Андрій МиколайовичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
52Пахомій Вікторія АнатоліївнаДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
53Симесотова Катерина ПетрівнаДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
54Скочко Сергій ФеодосійовичДніпропетровська ОФСТ  150       15040-54
55Пахолок Тарас МихайловичЛьвівська ОФСТ     143    14355-56
56Тимчій Назар РомановичЛьвівська ОФСТ    143     14355-56
57Ащук Анастасія АндріївнаОдеська ОФСТ       122  12257-62
58Іванова Вікторія МиколаївнаОдеська ОФСТ       122  12257-62
59Майструк Тетяна ЮріївнаОдеська ОФСТ       122  12257-62
60Мерецька Людмила ПавловнаОдеська ОФСТ       122  12257-62
61Родкіна Кіра ЄвгеніївнаОдеська ОФСТ       122  12257-62
62Суханов Ілья ВолодимировичОдеська ОФСТ       122  12257-62
63Булгарін Андрій ІгоровичДніпропетровська ОФСТ  100       10063