Номінація «Кращі судді з техніки і тактики 2014 року»

 

 

Прізвище, ініціали судді

 

Обласна федерація спортивного туризму

 

 Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце в рейтингу

Чемпіонат Дніпропет-
ровської області в залі

Чемпіонат Дніпропет-
ровської
області серед юніорів «Рукавичка-
2014″

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кременчук

Відкритий Чемпіонат Одеської області у примі-
щенні

Відкритий Чемпіонат Одеської області з гірського туризму

Чемпіонат України 2014

Чемпіонат України зі спортивних походів

1

Магера В.С.

Дніпропетровська

187,2

 

171,0

312,0

 

 

 

 

670,2

1

2

Шатохіна А.В.

Дніпропетровська

 

144,0

171,0

312,0

 

 

 

 

627,0

2

3

Єфременкова А.С.

Запорізька

 

 

 

520,0

 

 

 

 

520,0

3

4

Винокур М.М.

Львівська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

5

Гнатовський Ю.О.

Одеська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

6

Животовський Д.К.

Миколаївська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

7

Злацький І.А.

м. Київ

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

8

Левицька Н.Л.

Миколаївська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

9

Левченко К.О.

Миколаївська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

10

Ріпа Д.М.

Одеська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

11

Старіков Д.О.

м. Київ

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

12

Янович Г.В.

Львівська

 

 

 

 

 

 

484,5

 

484,5

4-12

13

Биков С.М.

Харківська

 

 

 

 

 

 

 

390,0

390,0

13-18

14

Кіліченко В.М.

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

390,0

390,0

13-18

15

Костогриз О.М.

Донецька

 

 

 

 

 

 

 

390,0

390,0

13-18

16

Литвиненко В.П.

м. Київ

 

 

 

 

 

 

 

390,0

390,0

13-18

17

Чайковський Р.І.

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

390,0

390,0

13-18

18

Янчевський О.З.

м. Київ

 

 

 

 

 

 

 

390,0

390,0

13-18

19

Аренкіна Т.О.

Одеська

 

 

 

 

115,2

237,1

 

 

352,3

19-20

20

Моцний В.І.

Одеська

 

 

 

 

115,2

237,1

 

 

352,3

19-20

21

Скочко С.Ф.

Дніпропетровська

187,2

144,0

 

 

 

 

 

 

331,2

21

22

Вознюк Л.П.

Одеська

 

 

 

 

115,2

177,8

 

 

293,0

22

23

Бушмелєва А.С.

Запорізька

 

 

285,0

 

 

 

 

 

285,0

23-24

24

Шубіна О.М.

Київська

 

 

285,0

 

 

 

 

 

285,0

23-24

25

Полянський О.К.

Запорізька

 

 

228,0

 

 

 

 

 

228,0

25

26

Алтуніна З.С.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

27

Бикова М.С.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

28

Ганусовський А.В.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

29

Горбонос-Андронова О.Р.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

30

Григоренко С.М.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

31

Зейналов Е.Х.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

32

Киселев А.В.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

33

Кущевський О.С.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

34

Лазаренко Д.В.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

35

Маслов А.М.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

36

Мельничук В.В.

Запорізька

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

37

Сорокін К.О.

Дніпропетровська

187,2

 

 

 

 

 

 

 

187,2

26-37

38

Мухаметдінов О.Р.

Одеська

 

 

 

 

 

177,8

 

 

177,8

38-39

39

Туманська М.І.

Одеська

 

 

 

 

 

177,8

 

 

177,8

38-39

40

Андрієвський Ф.Р.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

41

Базилевич Ю.М.

Дніпропетровська

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

42

Біловол О.І.

Дніпропетровська

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

43

Булгаков І.В.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

44

Макуха О.Є.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

45

Мальцев Д.Ф.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

46

Маслов А.М.

Дніпропетровська

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

47

Піднебенна С.В.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

48

Порубай С.В.

Дніпропетровська

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

49

Тесля А.В.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

50

Шпортюк І.В.

Запорізька

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

51

Шураєв О.В.

Дніпропетровська

 

 

171,0

 

 

 

 

 

171,0

40-51

52

Назаренко М.В.

Дніпропетровська

 

144,0

 

 

 

 

 

 

144,0

52

53

Глущенко О.С.

Дніпропетровська

124,8

 

 

 

 

 

 

 

124,8

53-58

54

Кобихно О.В.

Дніпропетровська

124,8

 

 

 

 

 

 

 

124,8

53-58

55

Козлов А.О.

Дніпропетровська

124,8

 

 

 

 

 

 

 

124,8

53-58

56

Лущин І.С.

Дніпропетровська

124,8

 

 

 

 

 

 

 

124,8

53-58

57

Маркін А.

Дніпропетровська

124,8

 

 

 

 

 

 

 

124,8

53-58

58

Рягузов Д.

Дніпропетровська

124,8

 

 

 

 

 

 

 

124,8

53-58

59

Маковецька А.

Одеська

 

 

 

 

115,2

 

 

 

115,2

59-60

60

Медведенко М.А.

Одеська

 

 

 

 

115,2

 

 

 

115,2

59-60