Номінація «Кращі спортсменки 2014 року»

 

Прізвище, ім’я спортсменки

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за результати виступу на змаганнях 

Сума балів

Місце в рейтингу

Чемпіонат Дніпропет-ровської області в залі

Чемпіонат Дніпропет-ровської
області серед юніорів «Рукавичка-
2014

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кременчук

Відкритий Чемпіонат Одеської області у примі-
щенні

Відкритий Чемпіонат Одеської області з гірського туризму

Чемпіонат України 2014

Чемпіонат України зі спор-
тивних походів

1

Греб Марія

Львівська

      

177,6

 

177,6

І

2

Сафтюк Ганна

Одеська

     

28,8

37,0

107,3

173,1

ІІ

3

Охлопкова Ольга

Одеська

    

9,0

86,2

74,0

 

169,2

ІІІ

4

Романович Валентина

Дніпропетровська

42,9

50,3

13,6

     

106,8

4

5

Крикун Марина

Дніпропетровська

42,9

 

21,9

   

34,9

 

99,7

5

6

Безвуляк Катерина

АР Крим

16,3

70,0

      

86,3

6

7

Мореляк Валерія

АР Крим

22,1

55,5

      

77,6

7

8

Гаркович Надія

Київська міська

      

74,0

 

74,0

8

9

Скороходова Юлія

Дніпропетровська

24,1

 

39,2

     

63,3

9

10

Горб Марія

Дніпропетровська

11,4

27,0

9,1

     

47,5

10

11

Демченко Ольга

Харківська

  

47,1

     

47,1

11-12

12

Пігарьова Юлія

Харківська

  

47,1

     

47,1

11-12

13

Корнієнко Ірина

Запорізька

 

21,5

22,0

     

43,5

13

14

Веселова Ганна

Дніпропетровська

  

39,2

     

39,2

14

15

Лабунська Тетяна

Дніпропетровська

 

37,7

      

37,7

15

16

Антоненко Софія

Дніпропетровська

11,4

25,0

      

36,4

16

17

Пинзар Юлія

Одеська

       

35,8

35,8

17

18

Зінченко Ія

Запорізька

 

11,0

22,0

 

 

 

 

 

33,0

18

19

Злацька Альона Василівна

Київська міська

 

 

 

 

 

 

32,6

 

32,6

19

20

Медведенко Марія

Одеська

 

 

 

 

 

15,6

 

14,3

29,9

20

21

Мшар Анна

Одеська

 

 

 

 

 

28,1

 

 

28,1

21

22

Гончаренко Надія

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

22-23

23

Федорець Неля Олегівна

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

22-23

24

Коваленко Катерина

Кіровоградська

 

 

 

 

 

 

23,8

 

23,8

24

25

Ріпа Тетяна

Одеська

 

 

 

 

 

21,5

 

 

21,5

25

26

Медведева Анастасія

Одеська

 

 

 

 

18,0

 

 

 

18,0

26

27

Лосєва Надія

Севастопольська міська

 

 

 

 

 

 

 

17,9

17,9

27

28

Левченко Катерина

Миколаївська

 

 

 

 

 

 

17,8

 

17,8

28

29

Ярова Марина

Запорізька

7,2

 

9,1

 

 

 

 

 

16,3

29

30

Давидович Альона

Одеська

 

 

 

 

 

15,6

 

 

15,6

30

31

Морей Інна

Дніпропетровська

 

14,4

 

 

 

 

 

 

14,4

31

32

Чопік Марія

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

14,3

14,3

32

33

Волошина Надія

Одеська

 

 

 

 

 

13,2

 

 

13,2

33-34

34

Трутнева Ірина

Одеська

 

 

 

 

 

13,2

 

 

13,2

33-34

35

Скотаренко Ольга

Запорізька

7,2

 

5,2

 

 

 

 

 

12,4

35

36

Кампос Марсіага Еліза

Одеська

 

 

 

 

12,0

 

 

 

12,0

36

37

Зігунова Інна

Сумська

 

 

 

 

 

 

 

11,9

11,9

37

38

Монастирська Лідія

АР Крим

11,4

 

 

 

 

 

 

 

11,4

38

39

Литвинова Олександра

Дніпропетровська

11,2

 

 

 

 

 

 

 

11,2

39

40

Ясинська Вікторія

Запорізька

 

11,1

 

 

 

 

 

 

11,1

40

41

Бойко Марія

Київська

 

 

10,9

 

 

 

 

 

10,9

41-42

42

Дудник Олександра

Київська

 

 

10,9

 

 

 

 

 

10,9

41-42

43

Григор’єва Ганна

Запорізька

 

 

10,8

 

 

 

 

 

10,8

43-44

44

Остроухова Тетяна

Запорізька

 

 

10,8

 

 

 

 

 

10,8

43-44

45

Душко Олена

Дніпропетровська

8,1

       

8,1

45-46

46

Рибченко Тетяна

Дніпропетровська

8,1

       

8,1

45-46

47

Дядюра Дар’я

Дніпропетровська

 

8,0

      

8,0

47-48

48

Ткачева Марина

Дніпропетровська

 

8,0

      

8,0

47-48

49

Дониленко Віолетта

Дніпропетровська

 

7,4

      

7,4

49-50

50

Лук’яненко Марія

Дніпропетровська

 

7,4

      

7,4

49-50

51

Прочитанська Ганна

Одеська

    

7,2

   

7,2

51

52

Якушко Альона

Запорізька

  

7,0

     

7,0

52

53

Чезвуляк Катерина

АР Крим

 

5,5

      

5,5

53

54

Ємельнова Анастасія

Запорізька

  

5,2

     

5,2

54

55

Крупка Катерина

АР Крим

4,9

       

4,9

55

56

Жеребецька Олена

Дніпропетровська

  

4,5

     

4,5

56

57

Митрофанова Ольга

Запорізька

  

3,9

     

3,9

57

58

Масалига Ганна

Запорізька

  

3,5

     

3,5

58

59

Малоок Юлія

Дніпропетровська

 

3,1

      

3,1

59-63

60

Марєй Інна

Дніпропетровська

  

3,1

     

3,1

59-63

61

Озеруга Ірина

Дніпропетровська

 

3,1

      

3,1

59-63

62

Підгорна Юлія

Дніпропетровська

 

3,1

      

3,1

59-63

63

Самсоненко Ангелина

Дніпропетровська

 

3,1

      

3,1

53-63