Номінація «Кращі спортсмени 2014 року»

 

Прізвище, ім’я спортсмена

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за результати виступу на змаганнях  

Сума балів

Місце в рейтингу

Чемпіонат Дніпропет-
ровської області в залі

Чемпіонат Дніпропет-
ровської
області
серед юніорів «Рукавичка-
2014

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кременчук

Відкритий Чемпіонат Одеської області у примі-
щенні

Відкритий Чемпіонат Одеської області з гірського туризму

Чемпіонат України 2014

Чемпіонат України зі спортивних походів

1

Рiпа Дмитро

Одеська

 

 

 

 

 

86,2

74,0

71,5

231,7

1

2

Винокур Максим

Львівська

 

 

 

 

 

 

177,6

 

177,6

2-3

3

Скиба Тарас

Львівська

 

 

 

 

 

 

177,6

 

177,6

2-3

4

Галiмов Тимур

Одеська

 

 

 

 

 

28,8

37,0

107,3

173,1

4

5

Русович Сергій

Харківська

 

 

47,1

104,0

 

 

 

 

151,1

5

6

Рiпа Сергій

Одеська

 

 

 

 

 

 

74,0

35,8

109,8

6

7

Iзмест’єв Андрiй

Одеська

 

 

 

 

 

 

 

107,3

107,3

7-8

8

Волобуєв В’ячеслав

Одеська

 

 

 

 

 

 

107,3

 

107,3

7-8

9

Гуров Руслан

Дніпропетровська

42,9

 

15,0

9,5

 

 

34,9

 

102,3

9

10

Латашов Дмитро

Дніпропетровська

 

77,0

13,6

8,0

 

 

 

 

98,6

10

11

Гарбуз Данило

Дніпропетровська

42,9

 

15,0

 

 

 

34,9

 

92,8

11

12

Кротюк Павло

Львівська

 

 

 

 

 

 

88,8

 

88,8

12-13

13

Мартинюк Павло

Львівська

 

 

 

 

 

 

88,8

 

88,8

12-13

14

Заболотный Олександр

Одеська

 

 

 

 

 

86,2

 

 

86,2

14

15

Гнатовський Юрій

Одеська

 

 

 

 

 

28,8

37,0

14,3

80,1

15

16

Бунчук Олександр

Київська міська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

17

Грабець Богдан

Київська міська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

18

Нізниченко Олександр

Одеська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

19

Старіков Дмитро

Київська міська

 

 

 

 

 

 

74,0

 

74,0

16-19

20

Микалюк Павло

Харківська

 

 

47,1

26,0

 

 

 

 

73,1

20

21

Ковальчук Олексій

Дніпропетровська

11,4

 

9,1

52,0

    

72,5

21

22

Воронiн Костянтин

Одеська

       

71,5

71,5

22-23

23

Рiпа Микола

Одеська

       

71,5

71,5

22-23

24

Кукін Дмитро

Одеська

     

28,8

37,0

 

65,8

24-25

25

Кучерявий Кирило

Дніпропетровська

 

52,0

13,8

     

65,8

24-25

26

Задорожный Игорь

Одеська

    

36,0

28,1

  

64,1

26

27

Малий Олександр

Дніпропетровська

24,1

 

39,2

     

63,3

27-28

28

Скороходов Євген

Дніпропетровська

24,1

 

39,2

     

63,3

27-28

29

Лісовий Максим

Харківська

  

47,1

14,9

    

62,0

29

30

Алтунін Юрій

Дніпропетровська

42,9

  

17,3

    

60,2

30

31

Задеря Віталій

Харківська

  

47,1

13,0

    

60,1

31

32

Мовчан Михайло

Дніпропетровська

42,9

 

13,6

     

56,5

32

33

Бляхович Володимир

Дніпропетровська

  

15,0

6,5

  

34,9

 

56,4

33

34

Робота Ігор

Дніпропетровська

11,4

 

9,1

34,7

    

55,2

34

35

Голєв Віталій

Одеська

     

36,5

 

14,3

50,8

35

36

Сафтюк Максим

Одеська

     

49,7

  

49,7

36

37

Маковецький Сергій

Одеська

     

13,2

 

35,8

49,0

37

38

Рекеченський Вадим

Одеська

    

18,0

28,1

  

46,1

38

39

Массай Олександр

Дніпропетровська

 

35,3

10,5

     

45,8

39

40

Даішевський Михайло

Дніпропетровська

42,9

       

42,9

40-41

41

Шпихарнюк Олексій

Дніпропетровська

42,9

       

42,9

40-41

42

Кривуля Олександр

Дніпропетровська

  

39,3

     

39,3

42

43

Кіпель Андрій

Дніпропетровська

  

39,2

     

39,2

43

44

Перепелиця Максим

Запорізька

 

14,8

22,0

     

36,8

44

45

Журенко Микола

Одеська

    

36,0

   

36,0

45

46

Харківський Леонід

Одеська

       

35,8

35,8

46

47

Островський Олексій

Одеська

    

5,1

28,1

  

33,2

47

48

Канчер Арсен

Запорізька

 

11,0

22,0

     

33,0

48

49

Балась Максим

Київська міська

      

32,6

 

32,6

49-51

50

Злацький Ігор

Київська міська

      

32,6

 

32,6

49-51

51

Сога Сергій

Київська міська

      

32,6

 

32,6

49-51

52

Засименко Дмитро

Дніпропетровська

 

28,7

      

28,7

52

53

Сабадаш Сергій

Запорізька

7,2

 

9,1

8,7

    

25,0

53

54

Пічуга Олег Юрійович

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

54-55

55

Пищев Давид

Одеська

 

 

 

 

 

24,9

 

 

24,9

54-55

56

Скороходов Валерій

Дніпропетровська

24,1

 

 

 

 

 

 

 

24,1

56

57

Вотінцев Геннадій

Донецька

 

 

 

 

 

 

 

23,8

23,8

57-65

58

Голбунов Олександр

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

59

Демиденко Юрій

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

60

Кєнзін Сабєрджан

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

61

Коваленко Максим

Кіровоградська

      

23,8

 

23,8

57-65

62

Коток Іван

Кіровоградська

      

23,8

 

23,8

57-65

63

Ніколаєв Володимир

Кіровоградська

      

23,8

 

23,8

57-65

64

Рибальченко Андрій

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

65

Спірідонов Владислав

Донецька

       

23,8

23,8

57-65

66

Мельник Михайло

АР Крим

22,1

       

22,1

66-67

67

Овчаренко Олександр

АР Крим

22,1

       

22,1

66-67

68

Атанасій Станіслав

Запорізька

  

22,0

     

22,0

68-69

69

Фоменко Артем

Запорізька

  

22,0

     

22,0

68-69

70

Аренкін Віктор

Одеська

     

21,5

  

21,5

70-72

71

Крутіков Ярослав

Одеська

     

21,5

  

21,5

70-72

72

Моцний Василь

Одеська

     

21,5

  

21,5

70-72

73

Бушев Олександр

АР Крим

21,1

       

21,1

73

74

Мельничук Вячеслав

Запорізька

   

20,8

    

20,8

74

75

Краснощок Дмитро

Дніпропетровська

  

9,1

11,6

    

20,7

75

76

Пугач Євген

Дніпропетровська

 

11,0

9,1

     

20,1

76

77

Цахаєв Ілля

Запорізька

  

9,1

10,4

    

19,5

77

78

Воробьев Владислав

Одеська

    

12,0

7,1

  

19,1

78

79

Новіков Андрій

Дніпропетровська

11,2

  

7,4

    

18,6

79

80

Безлєпкін Максим

Дніпропетровська

11,2

  

6,9

    

18,1

80

81

Адамлюк Андрій

Севастопольська міська

       

17,9

17,9

81-87

82

Добридін Іван

Севастопольська міська

       

17,9

17,9

81-87

83

Єфремов Дмитро

Севастопольська міська

       

17,9

17,9

81-87

84

Охримович Микола

Севастопольська міська

       

17,9

17,9

81-87

85

Піменов Леонід

Севастопольська міська

       

17,9

17,9

81-87

86

Свєтильський Тарас

Севастопольська міська

 

 

     

17,9

17,9

81-87

87

Теплицький Євген

Севастопольська міська

 

 

     

17,9

17,9

81-87

88

Лисунець Олександр

Миколаївська

      

17,8

 

17,8

88-90

89

Микитенко Єгор

Миколаївська

      

17,8

 

17,8

88-90

90

Носков Павло

Миколаївська

      

17,8

 

17,8

88-90

91

Колотвінов Олексій

АР Крим

16,3

       

16,3

91-92

92

Щербина Дмитро

АР Крим

16,3

       

16,3

91-92

93

Хмуренко Юхим

Запорізька

 

16,1

      

16,1

93

94

Мишеченко Сергій

Одеська

     

15,6

  

15,6

94-95

95

Руських Олександр

Одеська

     

15,6

  

15,6

94-95

96

Козаренко Олександр

АР Крим

 

15,5

      

15,5

96

97

Гажур Денис

Дніпропетровська

  

15,0

     

15,0

97

98

Добровольський Костянтин

Одеська

       

14,3

14,3

98-100

99

Ляпун Дмитро

Одеська

       

14,3

14,3

98-100

100

Проняков Олексій

Одеська

       

14,3

14,3

98-100

101

Левченко Євген

Дніпропетровська

  

13,6

     

13,6

101

102

Сурганов Олександр

АР Крим

 

13,5

      

13,5

102

103

Хомич Руслан

Дніпропетровська

 

3,7

9,1

     

12,8

103

104

Воробйов Валерій

Сумська

       

11,9

11,9

104

105

Зігунов Василь

Сумська

       

11,9

11,9

105-108

106

Смолянінов Анатолій

Сумська

       

11,9

11,9

105-108

107

Швецов Іван Дмитрович

Сумська

       

11,9

11,9

105-108

108

Шипиленко Андрій

Сумська

       

11,9

11,9

105-108

109

Дейниженко Олександр

АР Крим

11,4

       

11,4

109-111

110

Мавроді Олександр

АР Крим

11,4

       

11,4

109-111

111

Ткачев Ігор

АР Крим

11,4

       

11,4

109-111

112

Баусов Сергій

АР Крим

 

11,2

      

11,2

112-113

113

Полонський Олексій

Дніпропетровська

11,2

       

11,2

112-113

114

Андрієнко Богдан

Дніпропетровська

 

11,0

      

11,0

114-116

115

Пархоменко Микола

Дніпропетровська

 

11,0

      

11,0

114-116

116

Саранча Динис

Дніпропетровська

 

11,0

      

11,0

114-116

117

Андрущенко Сергій

Київська

  

10,9

     

10,9

117-120

118

Вдовинець Олександр

Київська

  

10,9

     

10,9

117-120

119

Медик Святослав

Київська

  

10,9

     

10,9

117-120

120

Ярошук Ярослав

Київська

  

10,9

     

10,9

117-120

121

Легеза Дмитро

Запорізька

  

10,8

     

10,8

121-123

122

Солошенко Максим

Запорізька

  

10,8

     

10,8

121-123

123

Шаповалов Феодосій

Запорізька

  

10,8

     

10,8

121-123

124

Шепетуха Василь

Дніпропетровська

  

10,5

     

10,5

124

125

Качан Ігор

Дніпропетровська

 

9,4

      

9,4

125

126

Вітковський Юрій

Запорізька

  

9,1

     

9,1

126

127

Ковалик Юрій

Одеська

    

9,0

   

9,0

127

128

Горбонос-Андронов Віталій

Дніпропетровська

8,1

       

8,1

128-129

129

Григоренко Василь

Дніпропетровська

8,1

       

8,1

128-129

130

Науменюк Владислав

Запорізька

7,2

       

7,2

130-131

131

Шипаєв Микола

Одеська

    

7,2

   

7,2

130-131

132

Аврамнко Микита

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-135

133

Бабак Дмитро

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-135

134

Лазаренко Євген

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-135

135

Симоненко Дмитро

Запорізька

  

7,0

     

7,0

132-135

136

Кузьмін Андрій

Запорізька

  

6,3

     

6,3

136

137

Стоян Роман

Одеська

     

6,1

  

6,1

137

138

Александрук Михайло

Одеська

    

6,0

   

6,0

138

139

Скрипниченко Владислав

АР Крим

 

5,5

      

5,5

139

140

Носовцев Артем

Одеська

    

5,1

   

5,1

140

141

Задорожнюк Богдан

Запорізька

  

4,5

     

4,5

141-142

142

Куцевол Олександр

Дніпропетровська

  

4,5

     

4,5

141-142

143

Богаченко Богдан

Дніпропетровська

 

4,4

      

4,4

143-144

144

Набок Євген

Дніпропетровська

 

4,4

      

4,4

143-144

145

Кучма Олег

Запорізька

  

3,9

     

3,9

145

146

Гологузов Іван

Дніпропетровська

 

3,7

      

3,7

146-148

147

Мусієнко Станіслав

Дніпропетровська

 

3,7

      

3,7

146-148

148

Тубан Олексій

Дніпропетровська

 

3,7

      

3,7

146-148

149

Кушнір Олександр

Запорізька

  

3,5

     

3,5

149

150

Довбань Ілля

Дніпропетровська

 

3,1

      

3,1

150-151

151

Дришлюк Олексій

Дніпропетровська

 

3,1

      

3,1

150-151