Номінація «Кращі секретарі змагань 2015 року»

Прізвище, ім’я, по батькові суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-
тингу
Чемпіонат Дніпро-
петров-
ської області в залі, юніори «Рука-
вичка-
2015»
Всеук-
раїнські зма-
гання з  походів ІІІ к.с.
Чемпіонат Дніпро-
петров-
ської області на штучному рельєфі
Кубок України в залі, м.Кре-
менчук
Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпіонат Львів-
ської області
Чемпіонат Запо-
різької області   «Мала Хортиця- 2015»
Чемпіонат Одеськоі области   «Пам’яті О.Кот-
лова»
Чемпіонат України зі спортив-
них   походів
Чемпіонат України
1Веселова Ганна АнатоліївнаДніпропетровська ОФСТ  437      80812441
2Байбуз Тамара ВасилівнаДніпропетровська ОФСТ   520  371   8912
3Бишова Тетяна ВолодимирівнаЗапорізька ОФСТ         8088083-4
4Командірова Олена ЛеонідівнаЗапорізька ОФСТ         8088083-4
5Ніколаєнко Людмила СтепанівнаДніпропетровська ОФСТ437 312       7495
6Слівіна Алла ОлександрівнаХмельницька ОФСТ         6466466
7Антонцева Карина ВолодимирівнаЧернігівська ОФСТ   520      5207-8
8Скляр Ольга МиколаївнаПолтавська ОФСТ   520      5207-8
9Калюжна Аліна АндріївнаДніпропетровська ОФСТ         5175179-10
10Шпіль Аліна СергіївнаДніпропетровська ОФСТ         5175179-10
11Лисенко Ольга ГеннадіївнаДніпропетровська ОФСТ   416      41611
12Бокало Наталія БогданівнаЛьвівська ОФСТ     371    37112-13
13Бушмелєва Анастасія СергіївнаЗапорізька ОФСТ      371   37112-13
14Горбонос-Андронова Елена РуслановнаДніпропетровська ОФСТ  312       31214
15Фагельська Марія ОлександрівнаОдеська ОФСТ       286  28615
16Душко Елена РомановнаДніпропетровська ОФСТ  250       25016-17
17Шатохина Алина ВячеславовнаДніпропетровська ОФСТ  250       25016-17
18Балецька Зоя ВолодимирівнаОдеська ОФСТ       204  20418
19Лубенец Ольга ГеннадьевнаДніпропетровська ОФСТ  200       20019
20Гнатовська Альона ЮріївнаОдеська ОФСТ       163  16320-22
21Романова Оксана ВалеріїївнаОдеська ОФСТ       163  16320-22
22Плахотнюк Наталя ОлегівнаОдеська ОФСТ       163  16320-22