Номінація «Кращі постановники дистанцій 2013 року»

Прізвище, ім’я, по батькові суддіОбласна федерація спортивного туризмуБали за суддівство змаганьСума балівМісце
в рей-
тингу
Відкриті обласні зма-
гання з гірсь-
кого туризму у примі-
щенні, м.Гор-
лівка
Чемпі-
онат Дніп-
ро
пет-
ровсь-
кої області в залі
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області на кубок Ю.Спі-
вакова
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області серед юніорів «Рука-
вичка-
2013″
Кубок Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області з гірсь-
кого туризму «Зв’язки- 2013»
Відкри-
тий Кубок Полтав-
ської області з гірсь-
кого туризму у примі-
щенні
Чемпі-
онат
АР Крим з гірсь-
кого туризму
Кубок Хортиці — 2013Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпі-
онат Запо-
різької області з гірсь-
кого туриз му «Мала Хортиця — 2013»
Відкри-
тий Чемпі-
онат Одесь-
кої області з гірсь-
кого туризму
Чемпі-
онат м.Се-
вас-
то-
поля
Скелі біля моря — 2013Чемпі-
онат Запо-
різької області з гірсь-
ких спор-
тивних походів
Чемпі-
онат Львів-
ської області зі спор-
тивного гірсь-
кого туризму
Чемпі-
онат України 2013
Чемпі-
онат України зі спор-
тивних походів
Кубок Хмель-
ниць-
кої
області
1Шураєв Олександр В’ячеславовичДніпропетровська         399,0     1130,5  1529,51
2Карасьов Денис ПавловичДонецька     336,0         1130,5  1466,52-3
3Солодовник Михайло ОлеговичДонецька     336,0         1130,5  1466,52-3
4Купка Павло Леонідовичм.Севастополь               1130,5  1130,54-6
5Логвіненко Володимир ГеннадійовичДонецька               1130,5  1130,54-6
6Шмідт Євген ЕдуардовичАР Крим               1130,5  1130,54-6
7Скороходов Євгеній ВіталійовичДніпропетровська 436,8 364,0              800,87
8Беззубов Микола МиколайовичЗапорізька       678,3          678,38-9
9Дворниченко Сергій ВасильовичЗапорізька       678,3          678,38-9
10Дзюбак Володимир ВасильовичДніпропетровська  518,7               518,710-11
11Хлистун Павло АнтоновичДніпропетровська  518,7               518,710-11
12Порубай Сергій ВасильовичДніпропетровська 436,8                436,812
13Адамлюк Андрій Олександровичм.Севастополь           399,0      399,013-19
14Григорович Антон МихайловичХарківська         399,0        399,013-19
15Зубанков Олексій Вікторовичм.Севастополь            399,0     399,013-19
16Козій Віктор ГеоргійовичМиколаївська        399,0         399,013-19
17Купка Ілля Павловичм.Севастополь            399,0     399,013-19
18Мельничук В’ячеслав ВолодимировичЗапорожская            399,0     399,013-19
19Хабібуллін Григорій Хамедовичм.Севастополь            399,0     399,013-19
20Андронов В.В.Дніпропетровська   364,0              364,020-22
21Кичата Юлія ЄвгеніївнаДніпропетровська   364,0              364,020-22
22Кривуля Олександр ВолодимировичДніпропетровська   364,0              364,020-22
23Медведенко Марія АнатоліївнаОдеська          357,0       357,023-25
24Павлов Олександр АнатолійовичОдеська          357,0       357,023-25
25Сафтюк Анна МиколаївнаОдеська          357,0       357,023-25
26Посвятовський Ростислав ОпанасовичЛьвівська        342,0         342,026
27Коваль Назар ЗіновійовичЛьвівська     336,0            336,027-29
28Нікішина Любов ОлександрівнаДонецька336,0                 336,027-29
29Середа Іван СергійовичЛьвівська     336,0            336,027-29
30Мерцалов Олександр МиколайовичДонецька     288,0            288,030