Номінація «Кращі члени ГСК та контролюючі 2015 року»

Прізвище, ім’я, по батькові суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-
тингу
Чемпіонат Дніпро-
петров-
ської області в залі, юніори «Рука-
вичка-
2015»
Всеук-
раїнські зма-
гання з  походів ІІІ к.с.
Чемпіонат Дніпро-
петров-
ської області на штучному рельєфі
Кубок України в залі, м.Кре-
менчук
Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпіонат Львів-
ської області
Чемпіонат Запо-
різької області   «Мала Хортиця- 2015»
Чемпіонат Одеськоі области   «Пам’яті О.Кот-
лова»
Чемпіонат України зі спортив-
них   походів
Чемпіонат України
1Коган Вадим ГригоровичМиколаївська ОФСТ 1000    593  161532081
2Козій Віктор ГеоргійовичМиколаївська ОФСТ 600 624  445  96926382
3Біловол Олександр ІвановичДніпропетровська ОФСТ  4991040  445   19843
4Дворниченко Сергій ВасильовичЗапорізька ОФСТ   832     113119634
5Бережний Микола ГригоровичЛьвівська ОФСТ     741   96917105
6Кіліченко Валентин МихайловичОдеська ОФСТ        1700 17006
7Веселова Ганна АнатоліївнаДніпропетровська ОФСТ437  728  519   16847
8Посвятовський Ростислав ОпанасовичЛьвівська ОФСТ    333445   90416828
9Шубіна Ольга МихайлівнаКиївська МФСТ      445  90413499
10Волкова Вікторія ЛеонідівнаДніпропетровська ОФСТ437  728      116510
11Коваль Назар ЗіновійовичЛьвівська ОФСТ    475519    99411
12Мерцедін Георгій РостиславовичЖитомирська ОФСТ         96996912-13
13Чевська Ірина ЮріївнаЖитомирська ОФСТ         96996912-13
14Нагорний Лев ІвановичЗапорізька ОФСТ      741   74114
15Бебешко Світлана ЯківнаЗапорізька ОФСТ   728      72815
16Григорович Антон МихайловичХарківська ОФСТ   624      62416-21
17Кириченко Владислав ВіталійовичЧернігівська ОФСТ   624      62416-21
18Коршок Яків ВілійовичДніпропетровська ОФСТ624         62416-21
19Русяєв В’ячеслав МихайловичПолтавська ОФСТ   624      62416-21
20Хлистун Антон ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ  624       62416-21
21Юхименко Дмитро ІвановичПолтавська ОФСТ   624      62416-21
22Роїк Ярослав ДмитровичЛьвівська ОФСТ     519    51922-26
23Селезньов Олександр МихайловичЛьвівська ОФСТ     519    51922-26
24Телевна Наталія ОлександрівнаЗапорізька ОФСТ      519   51922-26
25Швець Микола ЙосиповичЛьвівська ОФСТ     519    51922-26
26Штіфман Олександр ГригоровичЗапорізька ОФСТ      519   51922-26
27Брус Микола ДмитровичЗапорізька ОФСТ      445   44527-30
28Попов Ігор ВасильовичЗапорізька ОФСТ      445   44527-30
29Хархаліс Оксана СтепанівнаЛьвівська ОФСТ     445    44527-30
30Хархаліс Ярослав МихайловичЛьвівська ОФСТ     445    44527-30
31Горбонос-Андронова Олена РусланівнаДніпропетровська ОФСТ437         43731-32
32Шатохіна Аліна ВячеславівнаДніпропетровська ОФСТ437         43731-32
33Гнатовський Юрій ОлександровичОдеська ОФСТ       408  40833
34Мовчан Михайло АнатолійовичДніпропетровська ОФСТ374         37434-35
35Шураев Александр ВячеславовичДніпропетровська ОФСТ  374       37434-35
36Кривуля Александр ВладимировичДніпропетровська ОФСТ  349       34936
37Дударєва Анна ЄвгеніївнаЛьвівська ОФСТ    333     33337
38Загорулько Руслан ВолодимировичДніпропетровська ОФСТ  300       30038
39Голєв Віталій АнатолійовичОдеська ОФСТ       286  28639-41
40Ізмест`єв Андрій АнатолійовичОдеська ОФСТ       286  28639-41
41Сафтюк Ганна МиколаївнаОдеська ОФСТ       286  28639-41
42Плечій Галина ІванівнаЛьвівська ОФСТ    285     28542
43Волошина НадіяОдеська ОФСТ       245  24543-46
44Медведенко Марія АнатоліївнаОдеська ОФСТ       245  24543-46
45Ріпа Микола ДмитровичОдеська ОФСТ       245  24543-46
46Сафтюк Максим ПавловичОдеська ОФСТ       245  24543-46