Номінація «Кращі члени ГСК та контролюючі 2014 року»

 

 

Прізвище, ініціали судді

 

Обласна федерація спортивного туризму

 

  Бали за суддівство змагань  

Сума балів

 

Місце в рейтингу

 

Чемпіонат Дніпропет-
ровської області в залі

Чемпіонат Дніпропет-
ровської
області
серед
юніорів «Рукавичка-
2014″

Кубок Хортиці — 2014

Кубок України в залі, Кременчук

Відкритий Чемпіонат Одеської області у примі-
щенні

Відкритий Чемпіонат Одеської області з гірського туризму

Чемпіонат України 2014

Чемпіонат України зі спортивних походів

1

Коган В.Г.

Миколаївська

  

456,0

1040,0

  

1292,0

 

2788,0

1

2

Волкова В.Л.

Дніпропетровська

436,8

  

728,0

  

1130,5

 

2295,3

2

3

Козій В.Г.

Миколаївська

   

624,0

  

1615,0

 

2239,0

3

4

Ріпа М.Д.

Одеська

    

230,4

592,8

1130,5

 

1953,7

4

5

Михацький О.Ю.

Київська міська

       

1300,0

1300,0

5

6

Михайлюк Л.С.

Донецька

      

1130,5

 

1130,5

6

7

Дворниченко С.В.

Запорізька

  

399,0

728,0

    

1127,0

7

8

Самуся С.І.

Донецька

      

969,0

 

969,0

8-10

9

Філін В.М.

Миколаївська

      

969,0

 

969,0

8-10

10

Телевна Н.О.

Запорізька

  

342,0

624,0

    

966,0

8-10

11

Дзюбак В.В.

Дніпропетровська

       

910,0

910,0

11

12

Сафтюк М.П.

Одеська

    

268,8

355,7

  

624,5

12

13

Кириченко В.В.

Чернігівська

   

624,0

    

624,0

13

14

Романенко М.А.

Полтавська

   

624,0

    

624,0

14-17

15

Русяєв В.М.

Полтавська

   

624,0

    

624,0

14-17

16

Хлистун А.В.

Дніпропетровська

624,0

       

624,0

14-17

17

Юхименко Д.І.

Полтавська

   

624,0

    

624,0

14-17

18

Нагорний Л.І.

Запорізька

  

570,0

     

570,0

18

19

Біловол О.І.

Дніпропетровська

499,2

       

499,2

19

20

Коршок Я.В.

Дніпропетровська

 

480,0

      

480,0

20

21

Шураєв О. В.

Дніпропетровська

436,8

       

436,8

21

22

Голєв В.А.

Одеська

     

415,0

  

415,0

22-24

23

Ізмест»єв А.А.

Одеська

     

415,0

  

415,0

22-24

24

Медведенко М.А.

Одеська

     

415,0

  

415,0

22-24

25

Штіфман О.Г.

Запорізька

  

399,0

     

399,0

25

26

Галімов Т.О.

Одеська

    

384,0

   

384,0

26-27

27

Скороходов Є. В.

Дніпропетровська

 

384,0

      

384,0

26-27

28

Мазурчук В.І.

Дніпропетровська

374,4

       

374,4

28

29

Волошина Н.

Одеська

     

355,7

  

355,7

29-31

30

Кушнір А.О.

Одеська

     

355,7

  

355,7

29-31

31

Ріпа Т.М.

Одеська

     

355,7

  

355,7

29-31

32

Брус М.Д.

Запорізька

  

342,0

     

342,0

32-33

33

Попов І.В.

Запорізька

  

342,0

     

342,0

32-33

34

Горбонос-Андронов О.Р.

Дніпропетровська

 

336,0

      

336,0

34-36

35

Скороходова Ю. Є.

Дніпропетровська

 

336,0

      

336,0

34-36

36

Малий О.С.

Дніпропетровська

 

336,0

      

336,0

34-36

37

Коршок С.Я.

Дніпропетровська

 

288,0

      

288,0

37-38

38

Николаєнко Л.С.

Дніпропетровська

 

288,0

      

288,0

37-38

39

Ріпа Д.М.

Одеська

    

268,8

   

268,8

39

40

Гнатовський Ю. О.

Одеська

    

230,4

   

230,4

40

41

Гнатовська А.Ю.

Одеська

    

192,0

   

192,0

41