Номінація «Кращі члени ГСК та контролюючі 2013 року»

Прізвище, ім’я, по батькові суддіОбласна федерація спортивного туризмуБали за суддівство змаганьСума балівМісце
в рей-
тингу
Відкриті обласні зма-
гання з гірсь-
кого туризму у примі-
щенні, м.Гор-
лівка
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області в залі
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області на кубок Ю.Спі-
вакова
Чемпі-
онат Дніп-
ропет-
ровсь-
кої
області
серед
юніорів «Рука-вичка-
2013″
Кубок Дніп-
ропет-
ровсь-
кої області
з гірсь-
кого
туризму «Зв’язки- 2013»
Відкри-
тий
Кубок Полтав-
ської
області
з гірсь-
кого
туризму
у примі-
щенні
Чемпі-
онат
АР Крим
з гірсь-
кого
туризму
Кубок Хортиці — 2013Кубок пам’яті, м.ЛьвівЧемпі-
онат Запо-
різької області з гірсь-
кого туриз му «Мала Хортиця — 2013»
Відкри-
тий Чемпі-
онат Одесь-
кої області з гірсь-
кого туризму
Чемпі-
онат
м.Се-
вас-
то-
поля
Скелі біля моря — 2013Чемпі-
онат Запо-
різької області з гірсь-
ких спор-
тивних походів
Чемпі-
онат Львів-
ської області зі спор-
тивного гірсь-
кого туризму
Чемпі-
онат України 2013
Чемпі-
онат України зі спор-
тивних походів
Кубок Хмель-
ниць-
кої області
1Коган
Вадим
Григорович
Дніпропетровська     480,0 969,0 456,0   780,0 1292,0  3977,01
2Біловол
Олександр
Іванович
Дніпропетровська 624,0741,0 456,0          1130,5  2951,52
3Ріпа
Микола
Дмитрович
Одеська       399,0  306,0    1615,0  2320,03
4Посвятовський
Ростислав
Опанасович
Львівська            399,0 444,61130,5  1974,14
5Самуся
Сергій
Ілліч
Донецька288,0      581,4       969,0  1838,45
6Бережний
Микола
Григорович
Львівська       581,4399,0     741,0   1721,46
7Хлистун Антон ВолодимировичДніпропетровська 499,2592,8 570,0             1662,07
8Купка Павло
Леонідович
м.Севастополь       678,3 399,0  570,0     1647,38
9Теляков Альберт ОлександровичЗапорізька       581,4       969,0  1550,49
10Михайлюк
Людмила
Стефанівна
Донецька         342,0     1130,5  1472,510
11Штіфман
Олександр
Григорович
Запорізька       581,4 342,0   546,0    1469,411
12Волкова
Вікторія
Леонідівна
Дніпропетровська     336,0         1130,5  1466,512
13Дворниченко
Сергій
Васильович
Запорізька     288,0         1130,5  1418,513
14Попов
Ігор
Васильович
Запорізька         342,0     969,0  1311,014
15Григорович
Антон
Михайлович
Харківська     288,0         969,0  1257,015
16Коршок
Яків
Вілійович
Дніпропетровська   520,0 336,0 399,0          1255,016
17Шураєв
Олександр
В’ячеславович
Дніпропетровська 436,8  399,0  399,0          1234,817
18Кириченко
Владислав
Віталійович
Чернігівська               1130,5  1130,518
19Телевна
Наталія
Олександрівна
Запорізька  444,6    581,4          1026,019
20Андронаті
Сергій
Олександрович
Одеська               969,0  969,020-21
21Хайнацький
Сергій
Олександрович
Миколаївська               969,0  969,020-21
22Нагорний
Лев Іванович
Запорізька         399,0   546,0    945,022
23Воробйов
Олександр
Юрійович
Дніпропетровська  518,7 399,0             917,723
24Янович
Галина
Василівна
Львівська            342,0 518,7   860,724
25Ткачук
Анна
Тарасівна
Запорізька         342,0   468,0    810,025
26Тютерєв
Володимир
Іванович
Дніпропетровська  444,6 342,0             786,626
27Єфімов
Сергій
Вікторович
м.Севастополь       342,0    399,0     741,027
28Мартинов
Олександр
Вікторович
Миколаївська     336,0 399,0          735,028
29Карасьов
Денис
Павлович
Донецька       678,3          678,329
30Мулько
Михайло
Хмельницька                 624,0624,030
31Брус
Микола
Дмитрович
Запорізька         570,0        570,031-33
32Охримович
Микола Миколайович
м.Севастополь           570,0      570,031-33
33Селезньов
Олександр
Михайлович
Львівська        570,0         570,031-33
34Беззубов
Микола
Миколайович
Запорізька             546,0    546,034-37
35Лисенко
Анатолій
Іванович
Донецька             546,0    546,034-37
36Загорулько
Руслан
Володимирович
Дніпропетровська  518,7               518,734-37
37Чудійович
Оксана
Миколаївна
Львівська              518,7   518,734-37
38Галімов
Тимур
Олегович
Одеська          510,0       510,038
39Денисенко
Олексій
Володимирович
Донецька480,0                 480,039
40Козій Віктор ГеоргійовичМиколаївська             468,0    468,040
41Крепаков
Геннадій
Феофанович
м.Севастополь           456,0      456,041
42Роїк Ярослав Дем’яновичЛьвівська              444,6   444,642-43
43Телегій
М.І.
Львівська              444,6   444,642-43
44Вараниця
Михайло
Хмельницька                 436,8436,844-47
45Дідур АндрійХмельницька                 436,8436,844-47
46Єленок СергійХмельницька                 436,8436,844-47
47Кичата Юлія
Євгеніївна
Дніпропетровська 436,8                436,844-47
48Іваник
С.В.
Дніпропетровська   416,0              416,048
49Зубанков
Олексій
Вікторович
м.Севастополь            399,0     399,049-51
50Сомик Андрій РомановичЛьвівська        399,0         399,049-51
51Шубіна Ольга Михайлівнам.Київ            399,0     399,049-51
52Загоруйко
Юрій
Михайлович
Хмельницька                 374,4374,452-54
53Кукуруза
Ігор
Хмельницька                 374,4374,452-54
54Мазурчук
Володимир
Ілліч
Дніпропетровська 374,4                374,452-54
55Веселова
Ганна
Анатоліївна
Дніпропетровська   364,0              364,055-58
56Горбонос
Олена
Русланівна
Дніпропетровська   364,0              364,055-58
57Коршок
Світлана
Яківна
Дніпропетровська   364,0              364,055-58
58Малий
Олександр
Сергійович
Дніпропетровська   364,0              364,055-58
59Анісімов Олександр ВолодимировичОдеська          357,0       357,059-61
60Голєв Віталій
Анатолійович
Одеська          357,0       357,059-61
61Сафтюк Максим ПавловичОдеська          357,0       357,059-61
62Поситько
Костянтин
Хмельницька                 349,4349,462
63Сорокин Володимир
Володимирович
м.Севастополь           342,0      342,063-66
64Сумеркін Олег Олександровичм.Севастополь           342,0      342,063-66
65Хархаліс Ярослав МихайловичЛьвівська        342,0         342,063-66
66Шмідт Євгеній ЕдуардовичАР Крим            342,0     342,063-66
67Єгупова Ірина ОлександрівнаДонецька336,0                 336,067
68Ігнатенко В.П.Дніпропетровська   312,0              312,068-69
69Прядко О.Г.Дніпропетровська   312,0              312,068-69
70Гнатовський Юрій ОлександровичОдеська          306,0       306,070
71Коваленко Олена ВалеріївнаДонецька288,0                 288,071-74
72Ласточкіна Олена ВолодимирівнаДонецька288,0                 288,071-74
73Русяєв В’ячеслав МихайловичПолтавська     288,0            288,071-74
74Юхименко Дмитро ІвановичПолтавська     288,0            288,071-74