Номінація «Абсолютний рейтинг суддів за 2007 рік»

Місце в рейтингуПрізвище, імя, по батькові суддісуддівська категоріямістоБали за суддівство змагань рейтиг
за рік
скельно-льодовізалЧемпіонатюніориКубок Хортиці
1Коган Вадим Григоровичнаціональнам.Дніпропетровськ16151040129271312925952
2Дябло Тетяна Георгіївнам. Київ113172811314998084295
3Посвятовський Ростислав ОпанасовичІм. Львів                 11317281131 11314120
4Дворниченко Сергій ВасильовичІІм. Нікополь  226149911313890
5Теляков Альберт ОлександровичIм. Запоріжжя  226142811313819
6Конюк Тетяна ВікторівнаІІІХмельницька обл., м.Шепетівка49452016153568083793
7Штифман Олександр ГригоровичIм. Запоріжжя  22614999693729
8Козій Віктор Георгійовичнаціональнам. Миколаїв6926249694289693681
9Сарачакова Антоніна ІллівнаІІІм. Запоріжжя61852016153564753584
10Телевна Наталія ОлександрівнаIм. Запоріжжя618 16152149693415
11Самуся Сергій ІллічIм. Донецьк1131 1131 11313392
12Янович Галина ВасилівнаІІм.Львів8084161615 4753314
13Хайнацький Сергій Олександровичнаціональнам. Миколаїв969 1131 9693069
14Біловол Олександр ІвановичІм.Дніпропетровськ  2261 6652926
15Сечко Сергій ВолодимировичIм.Миколаїв494 1292 11312917
16Гладченко Ганна ЛеонідівнаІІм. Чернігів  16153568082779
17Шандрук Олександр ВасильовичIм. Запоріжжя  2261 5172778
18Бережний Микола ГригоровичIЛьвівська обл., м.Червоноград  2261499 2760
19Тютерев Володимир ІвановичІІм. Дніпропетровськ6463339692144852646
20Командірова Олена ЛеонідівнаІІІКиївська обл., м.Фастів 5201615 4752610
21Байбуз Тамара   ВасилівнаІм.Дніпропетровськ618 1292 6462556
22Хархаліс Ярослав МихайловичІІм. Львів 4161615 3802411
23Хлистун Антон ВолодимировичІм.Дніпропетровськ  2261  2261
24Бокало Наталія БогданівнаІІм. Львів646520808 2852259
25Крупко Микола ФедоровичІм. Харків  12922856462223
26Головня Таміла ОлександрівнаІІІм. Київ 3121615 2852212
27Ільїних Сергій Гур’яновичнаціональнам. Сімферополь 7281131214 2072
28Шуберт Едуард ЄвгеновичІРеспубліка Молдова  1938  1938
29-30Ємельянов Михайло МихайловичIм. Запоріжжя   28516151900
29-30Кобилянська Людмила ОлександрівнаIIЗапорізька обл., м.Мелітополь  9692856461900
31Загоруйко Юрій МихайловичнаціональнаХмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський1131728   1859
32Баннов Геннадій МихайловичІІм.Хмельницький371624646  1641
33-34Михайлюк Людмила СтефанінаIIм. Донецьк  808 8081615
33-34Придатко Володимир ОлексійовичІм. Севастополь  1615  1615
35Мельник Олег ЄвгеновичнаціональнаХмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський969624   1593
36Максимова Ірина ВасилівнаІІДонецька обл., м.Горлівка  1292 2851577
37Семікіна Наталія ЮріївнаІІІм. Запоріжжя  969 4851454
38Ріпа Микола ДмитровичІІм.Одеса494312  6461452
39-43Гирча Сергій МиколайовичIIм. Миколаїв0 1292  1292
39-43Мартинов Олександр ВікторовичІІIм. Донецьк646 646  1292
39-43Михайленко Тарас АнатолійовичІІОдеська обл., м.Ізмаїл  1292  1292
39-43Охрімович Микола МиколайовичІІІм. Севастополь  1292  1292
39-43Сумерків Олег ОлександровичІІм. Севастополь  1292  1292
44Сарачакова Світлана СергіївнаІІІм. Запоріжжя 520520214 1254
45Олефіренко Олександр ГеннадійовичІІІЗапорізька обл., м.Мелітополь  969214 1183
46Телюков Генадій АндрійовичIДонецьк517 646  1163
47Ткаченко Володимир МиколайовичІІІм. Запоріжжя  969171 1140
48Попов Ігор ВасильовичIм. Запоріжжя    11311131
49Нагорний Лев ІвановичIIЗапорізька обл., м.Вільнянськ   3996651064
50-51Бондаренко Володимир МиколайовичІІДонецька обл., м.Маріуполь  775 2851060
50-51Міщенко Марина ВікторівнаІІІЗапорізька область, м.Мелітополь  775285 1060
52Юзвик Світлана ВолодимирівнаІІІм.Хмельницький  1034  1034
53-59Атаманюк Тетяна ПетрівнаІІХмельницька обл., м.Камянець-Подільський969    969
53-59Єфімов Сергій ВікторовичІІІм. Севастополь  969  969
53-59Жихарєва ЛюбовІІІм. Севастополь  969  969
53-59Крепаков Геннадій ФеофановичІм. Севастополь  969  969
53-59Кухар Іван ВолодимировичІІм.Iвано-Франкiвськ  969  969
53-59Поротиков Олександр РомановичІІІДонецька обл., м.Маріуполь  969  969
53-59Хабібулін Григорій   МамедовичІІІм. Севастополь,  969  969
60Кириченко Владислав ВіталійовичIIм. Чернігів692  214 905
61Ігнатьєв Сергій ОлександровичІІм.Запоріжжя   214665879
62Романишин Роман СтепановичІІм. Тернопіль494333   827
63-66Козуб Інна ВікторівнаІІІм. Запоріжжя  775  775
63-66Прохорова Арина ВалентинівнаІІІм. Запоріжжя  775  775
63-66Снурніков Іван ЯковичIIIХарківська обл., м.Чугуїв  775  775
63-66Швець Євген АнатолійовичІІІм. Запоріжжя  775  775
67Гриндій Олег ВасильовичІІІм. Хмельницький 728   728
68Рябікіна Наталія ВолодимирівнаIIIм. Запоріжжя   214485698
69Меліков Олексій АркадійовичIIм.Київ    665665
70-72Білик Микола ВікторовичІІм. Львів646    646
70-72Кузнєцов Олег ОлександровичIIIм. Запоріжжя    646646
70-72Телюкова Світлана МихайлівнаІм.Донецьк  646  646
73Шупер Світлана ПетрівнаІІм. Херсон 416 214 630
74Шубіна Ольга МихайлівнаІІІм. Київ618    618
75Прохода Надія ІванівнаІІІм. Запоріжжя   214380594
76-77Дуков Віталій ДмитровичІІІм. Мелітополь   214285499
76-77Строна Олександр МиколайовичІм. Харків   499 499
78Чудіков Віктор ОлександровичІІІм. Миколаїв494    494
79-89Василина Юрій ІвановичІІІм. Львів485    485
79-89Вінтонюк Павло ПетровичІІІІвано-Франківська обл.
м.Коломия
485    485
79-89Горбоніс Олена РусланівнаIIIм.Дніпродзержинськ    485485
79-89Думбров Володимир ДмитровичIIм. Одеса    485485
79-89Караянов Денис ГеоргійовичIIIм.Дніпродзержинськ    485485
79-89Плетена Яна ЯрославнаІІІм. Запоріжжя    485485
79-89Прокопенко Олег ІвановичІІІДонецька обл., м.Маріуполь    485485
79-89Савельєв Михайло ПавловичІІІм. Сімферополь  485  485
79-89Саприкін Євген ЮрійовичІІІм. Київ485    485
79-89Смирнов Денис ВікторовичIIIм.Дніпродзержинськ    485485
79-89Ткачук Ганна ТарасівнаIIIм. Запоріжжя    485485
90-91Наровлянський Олександр ДаниловичІм. Київ   428 428
90-91Ревков Олександр ВасильовичІм. Запоріжжя   428 428
92Шубенок Оксана ОлександрівнаІІІм. Чернігів395    395
93-95Мороз Артем ОлександровичІІІм. Севастополь  388  388
93-95Резнікова Катерина ВолодимирівнаІІІм. Севастополь  388  388
93-95Чудесенко Валерія ОлександрівнаІІІм. Севастополь  388  388
96-101Должиков Гліб ОлексійовичІІІм. Київ371    371
96-101Жук Олексій СергійовичІІІм. Чернігів371    371
96-101Каракулін Олександр ОлександровичІІІм. Київ371    371
96-101Маренець-Полянський Денис ОлександровичІІІм.Чернігів371    371
96-101Ховренко Олексій ПавловичІІІм. Чернігів371    371
96-101Чуранов Андрій ЛеонідовичІІІм. Київ371    371
102Писарчук Валерій ЮрійовичІІІм. Херсон   356 356
103-105Кіретова Інна ОлексіївнаІм. Хмельницький 333   333
103-105Кукуруза Ігор ФеліксовичІм. Хмелницький 333   333
103-105Слівіна Алла ОлександрівнаІІІХмельницька обл., м.Славута 333   333
106-108Білоус Юрій АнатолійовичІІІХмельницька обл., м.Нетішин323    323
106-108Седов Анатолій ВалерійовичІІІХмельницька обл., м.Нетішин323    323
106-108Фролов Юрій ОлексійовичІІІХмельницька обл., м.Кам’янець-Подільський323    323
109Козік Вадим ОлександровичІм. Хмельницький 312   312
110-115Андренко Олексій ВасильовичІІІм. Київ    285285
110-115Баязітова Анастасія ЛьвівнаІІІКиївська область, м.Васильків    285285
110-115Бишова Тетяна ВолодимирівнаІІІм. Київ    285285
110-115Білохонов Дмитро ОлександровичІІІм. Харків    285285
110-115Постельняк Ірина МиколаївнаІІм. Суми   285 285
110-115Шевченко Андрій МиколайовичІІЗапорізька обл., м. Мелітополь    285285
116-118Бельков Юрій АнатолійовичІІІм. Тернопіль 250   250
116-118Заєць Олександр МихайловичІІІКиївська обл., м.Сквира 250   250
116-118Ріпа Дмитро МиколайовичІІІм.Одеса 250   250
119-133Андросова Валентина ІванівнаІІм. Суми   214 214
119-133Бабюк Валентина ТроянівнаІІХмельницька обл.   214 214
119-133Богданов Богдан ЗарифовичІІІм. Запоріжжя   214 214
119-133Волкова Вікторія ЛеонідівнаІІм.Дніпродзержинськ   214 214
119-133Гайдер Іван ОлександровичІІІм. Запоріжжя   214 214
119-133Ганженко Яна МиколаївнаIIIм. Суми   214 214
119-133Душка Костянтин АнатолійовичІІІм. Київ   214 214
119-133Колисниченко   Денис СергійовичІІХарківська обл..   214 214
119-133Коршок Світлана ЯківнаІІДніпропетровська обл.,
м.Вольногорськ
   214 214
119-133Марченко Віталій РомановичІІІм. Запоріжжя   214 214
119-133Осійський Олександр ДийнетовичІІЗакарпатська обл.   214 214
119-133Симоненко Володимир ОлександровичІІІм. Мелітополь   214 214
119-133Трощенко Володимир Олександровичнаціональнам. Миколаїв   214 214
119-133Устименко Юлія ЮріївнаIIIм. Суми   214 214
119-133Холодков Геннадій ВасильовичІІІм. Мелітополь   214 214
134-142Гуленко Михайло ПетровичІІІм. Київ   171 171
134-142Доценко Ганна ВолодимирівнаІІІм. Запоріжжя   171 171
134-142Кухаренко Дмитро МиколайовичІІІм. Запоріжжя   171 171
134-142Лисенко Максим АнатолійовичIIIм. Запоріжжя   171 171
134-142Пустошкіна Ірина МихайліваІІЗапорізька обл.   171 171
134-142Сидоренко Галина ІванівнаІІІм. Запоріжжя,   171 171
134-142Тарануха Олексій ЮрійовичІІІм. Київ   171 171
134-142Цудіков Кирило ІгоровичІІІм. Київ   171 171
134-142Шатунов Сергій АнатолійовичІІОдеська обл.    171 171