Номинация «Лучшие тренеры» 2011

 

Прізвище, ім’я, по батькові тренера

Країна або ФСТ

кількість змагань, на яких вихованці виконали розряди

Сума балів

Місце в рейтингу

1

Куцаєв Володимир Вікторович

Київська ОФСТ

5

1134

1

2

Винокур Максим Миколайович

Львівська ОФСТ

4

985

2

3

Скороходов Євген Віталійович

Дніпропетровська ОФСТ

4

761

3

4

Коршок Яків Вілійович

Дніпропетровська ОФСТ

3

711

4

5

Загоруйко Юрій Михайлович

Хмельницька ОФСТ

2

566

5

6

Григорович Антон Михайлович

Харківська ОФСТ

5

482

6

7

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська ОФСТ

5

358

7

8

Чернявський С І

Дніпропетровська ОФСТ

1

285

8

9

Єгупова Ірина Олександрівна

Донецька ОФСТ

3

284

9

10

Домрачев Володимир Ілліч

Дніпропетровська ОФСТ

1

240

10

11

Денисенко Олексій Володимирович

Донецька ОФСТ

3

222

11

12

Карасьов Денис Павлович

Донецька ОФСТ

2

196

12

13

Горбонос Руслан Олександрович

Дніпропетровська ОФСТ

2

192

13

14

Малий Олександр Сергійович

Дніпропетровська ОФСТ

2

182

14

15

Коршок Світлана Яківна

Дніпропетровська ОФСТ

2

156

15

16

Трегубова Олена Володимирівна

Київська МФСТ

2

120

16-17

17

Шаповалов Олександр Миколайович

Київська МФСТ

2

120

16-17

18

Андронов Віталій Валерійович

Дніпропетровська ОФСТ

2

88

18-19

19

Галімов Тимур Олегович

Одеська ОФСТ

3

88

18-19

20

Титова Галина Валентинівна

Донецька ОФСТ

2

84

20

21

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська ОФСТ

3

75

21

22

Остроконь Анатолій Валентинович

Запорізька ОФСТ

1

71

22

23

Калиниченко Наталя Олександрівна

Севастопольська МФСТ

1

66

23

24

Кожушко Андрій Олександрович

ФСТ АР Крим

1

64

24

25

Потапов Роман Валентинович

Севастопольська МФСТ

1

60

25

26

Задорожний І.С.

Одеська ОФСТ

1

40

26

27

Берлинский Юрий Владимирович

Республіка Молдова

1

33

27

28

Котов Д.О

Дніпропетровська ОФСТ

1

27

28

29

Крэчун Григоре

Республіка Молдова

1

25

29

30

Попришко Сергій Валерійович

Дніпропетровська ОФСТ

1

24

30

31

Злацький Ігор Анатолійович

Київська МФСТ

1

18

31-35

32

Беззубов Микола Миколайович

Запорізька ОФСТ

1

18

31-35

33

Іванов Юрій Миколайович

Запорізька ОФСТ

1

18

31-35

34

Паршенко Володимир Миколайович

ФСТ АР Крим

1

18

31-35

35

Паращак Ірина Володимирівна

Львівська ОФСТ

1

18

31-35

36

Веселова Ганна Анатоліївна

Дніпропетровська ОФСТ

1

12

36-37

37

Примаченко Дмитро Володимирович

Дніпропетровська ОФСТ

1

12

36-37

38

Бричук Олександр Васильович

Севастопольська МФСТ

1

11

38

39

Ковалик Юрій Васильович

Одеська ОФСТ

1

10

39-42

40

Лєтунов Юрій Костянтинович

ФСТ АР Крим

1

10

39-42

41

Дікалов Сергій Сергійович

Чернігівська ОФСТ

1

10

39-42

42

Правдін Дмитро Олександрович

Донецька ОФСТ

1

10

39-42

43

Прокопенко Олег Іванович

Донецька ОФСТ

1

8

43

44

Єрмаков Сергій Олександрович

Дніпропетровська ОФСТ

1

6

44-48

45

Перепелиця Олексій Олександрович

Дніпропетровська ОФСТ

1

6

44-48

46

Сухінський О.А.

Дніпропетровська ОФСТ

1

6

44-48

47

Назаренко Р.О.

Дніпропетровська ОФСТ

1

6

44-48

48

Гнатовський Юрій Олександрович

Одеська ОФСТ

1

6

44-48

49

Ріпа Сергій Миколайович

Одеська ОФСТ

1

4

49

50

Товстоп’ятко Іван Сергійович

Запорізька ОФСТ

1

3

50-55

51

Ходирєв Радій Віталійович

Житомирська ОФСТ

1

3

50-55

52

Годованюк Віорел Іванович

Республіка Молдова

1

3

50-55

53

Марінець-Полянський Денис Олександрович

Чернігівська ОФСТ

1

3

50-55

54

Широков Володимир Петрович

Чернігівська ОФСТ

1

3

50-55

55

Остроух Микола Андрійович

Чернігівська ОФСТ

1

3

50-55

56

Дока Юрій Валерійович

Чернігівська ОФСТ

1

2

56

57

Лешківець Ігор Богданович

Львівська ОФСТ

1

1

57-58

58

Юрій Лариса Іллівна

Республіка Молдова

1

1

57-58