Номинация «Лучшие судьи по технике и тактике» 2012

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Країна або ОФСТ

Бали за участь у змаганнях

сума балів

місце

«Кубок  Хортиці – 2012», м.Запоріжжя

«Скелі біля моря», м.Форос

Всеукраїнські змагання на штучному рельєфі, м.Кременчук

1

Нагорна Тетяна Василівна

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

312,0

654,0

1

2

Веселова Ганна Анатоліївна

Дніпропетровська ОФСТ

  

520,0

520,0

2

3

Бушмелєва Анастасія Сергіївна

Запорізька ОФСТ

171,0

 

312,0

483,0

3

4

Антонцева Карина Володимирівна

Чернігівська ОФСТ

  

416,0

416,0

4-8

5

Горбонос Олена Русланівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

416,0

416,0

4-8

6

Николаєнко Людмила Степанівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

416,0

416,0

4-8

7

Шураєв Олександр В’ячеславович

Дніпропетровська ОФСТ

  

416,0

416,0

4-8

8

Янович Галина Василівна

Львівська ОФСТ

  

416,0

416,0

4-8

9

Душко Олена Романівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

312,0

312,0

9-11

10

Колесник Ольга Станіславівна

Полтавська ОФСТ

  

312,0

312,0

9-11

11

Мерцалов Олександр Миколайович

Донецька ОФСТ

  

312,0

312,0

9-11

12

Пелипас Ірина Олексіївна

Донецька ОФСТ

285,0

  

285,0

12

13

Прохода Надія Іванівна

Запорізька ОФСТ

228,0

  

228,0

13-14

14

Чевська Ірина Юріївна

Житомирська ОФСТ

228,0

  

228,0

13-14

15

Роінішвілі Нікіта Павлович

Дніпропетровська ОФСТ

  

208,0

208,0

15-16

16

Усик Микола Петрович

Дніпропетровська ОФСТ

  

208,0

208,0

15-16

17

Андрієвський Федір Романович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

18

Братчиков Петро Миколайович

Севастопольська МФСТ

 

171,0

 

171,0

17-31

19

Гарасимюк Лілія Тарасівна

Львівська ОФСТ

 

171,0

 

171,0

17-31

20

Головня Таміла Олександрівна

Київська ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

21

Душко Олена Романівна

Дніпропетровська ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

22

Жихарєва Любов Яківна

Донецька ОФСТ

 

171,0

 

171,0

17-31

23

Казаков Сергій Юрійович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

24

Купка Ілля Павлович

Севастопольська МФСТ

 

171,0

 

171,0

17-31

25

Мартинов Андрій Олександрович

Донецька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

26

Назаровець Юрій Михайлович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

27

Новосад Михайло Миколайович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

28

Плетінь Іван Володимирович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

29

Полянський Олександр Костянтинович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

30

Хомякова Олена Миколаївна

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

31

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

17-31

32

Пияк Вадим Миколайович

Севастопольська МФСТ

 

136,8

 

136,8

32