Номинация «Лучшие судьи по технике и тактике» 2012

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце в рейтингу

Чемпіонат України

Кубок України «Кубок  Хортиці — 2012»

Всеукраїнські змагання з гірських походів І-ІІІ к.с.

Всеукраїнські змагання на скельно-льодових дистанціях

Всеукраїнські змагання на штучному рельєфі, м.Кременчук

1

Янович Галина Василівна

Львівська

807,5

646

 

 

416

1869,5

1

2

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька

 

807,5

500

 

 

1307,5

2

3

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська

 

807,5

 

 

 

807,5

3

4

Нагорна Тетяна Василівна

Запорізька

484,5

 

 

 

312

796,5

4

5

Гарасимюк Лілія  Тарасівна

Львівська

 

 

 

650

 

650,0

5

6

Адонін Денис Ігорович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

6-20

7

Андросова Валентина Іванівна

Сумська

646

 

 

 

 

646,0

6-20

8

Загорулько Руслан Володимирович

Дніпропетровська

646

 

 

 

 

646,0

6-20

9

Зубанков Олексій Вікторович

Севастопольська

646

 

 

 

 

646,0

6-20

10

Логвиненко Володимир Геннадійович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

6-20

11

Прокопенко Олег Іванович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

6-20

12

Рижков Олексій Юрійович

Харківська

 

646

 

 

 

646,0

6-20

13

Селезньов Олександр Михайлович

Львівська

646

 

 

 

 

646,0

6-20

14

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька

 

646

 

 

 

646,0

6-20

15

Солодовник Михайло Олегович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

6-20

16

Степанов Микола Євгенович

Дніпропетровська

646

 

 

 

 

646,0

16

17

Хабібуллін Григорій Хамедович

Севастопольська

 

646

 

 

 

646,0

6-20

18

Ховренко Олексій Павлович

Чернігівська

646

 

 

 

 

646,0

6-20

19

Шмідт Євген Едуардович

АР Крим

 

646

 

 

 

646,0

6-20

20

Яковенко Андрій Михайлович

Дніпропетровська

646

 

 

 

 

646,0

6-20

21

Веселова Ганна Анатоліївна

Дніпропетровська

 

 

 

 

520

520,0

21-24

22

Лазар Василь Іванович

Львівська

 

 

 

520

 

520,0

21-24

23

Осадчий Андрій Анатолійович

Львівська

 

 

 

520

 

520,0

21-24

24

Скиба Андрій Михайлович

Львівська

 

 

 

520

 

520,0

21-24

25

Скачков Микита Олександрович

Львівська

 

516,8

 

 

 

516,8

25

26

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька

 

 

500

 

 

500,0

26-28

27

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька

 

 

500

 

 

500,0

26-28

28

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька

 

 

500

 

 

500,0

26-28

29

Бережний Микола Григорович

Львівська

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

30

Гаврашенко Вікторія Анатоліївна

Харківська

484,5

 

 

 

 

484,5

29-43

31

Горпинич Олександр Володимирович

Дніпропетровська

484,5

 

 

 

 

484,5

29-43

32

Жихарєва Любов Яківна

Донецька

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

33

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

34

Мартинчук Роман Олександрович

Севастопольська

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

35

Новікова Катерина В’ячеславівна

Севастопольська

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

36

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

37

Педченко Валерія Григорівна

Харківська

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

38

Потаков Валерій Костянтинович

Севастопольська

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

39

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

40

Скиба Андрій Михайлович

Львівська

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

41

Тимофієнко Дмитро Олександрович

Житомирська

484,5

 

 

 

 

484,5

29-43

42

Тютерев Володимир Іванович

Дніпропетровська

484,5

 

 

 

 

484,5

29-43

43

Шандрук Анастасія Олександрівна

Запорізька

 

484,5

 

 

 

484,5

29-43

44

Антонцева Карина Володимирівна

Чернігівська

 

 

 

 

416

416,0

44-47

45

Горбонос Олена Русланівна

Дніпропетровська

 

 

 

 

416

416,0

44-47

46

Николаенко Людмила Степанівна

Дніпропетровська

 

 

 

 

416

416,0

44-47

47

Шураєв Олександр В’ячеславович

Дніпропетровська

 

 

 

 

416

416,0

44-47

48

Попов Ігор Васильович

Запорізька

 

 

400

 

 

400,0

48

49

Лушпак Максим Володимирович

Львівська

 

 

 

390

 

390,0

49-51

50

Олицька Світлана Михайлівна

Житомирська

 

 

 

390

 

390,0

49-51

51

Середа Іван Сергійович

Львівська

 

 

 

390

 

390,0

49-51

52

Бушмелєва Анастасія Сергіївна

Запорізька

 

 

 

 

312

312,0

52-54

53

Душко Олена Романівна

Дніпропетровська

 

 

 

 

312

312,0

52-54

54

Колесник Ольга Станіславівна

Полтавська

 

 

 

 

312

312,0

52-54

55

Мерцалов Олександр Миколайович

Донецька

 

 

 

 

312

312,0

55

56

Роінішвілі Нікіта Павлович

Дніпропетровська

 

 

 

 

208

208,0

56-57

57

Усик Микола Петрович

Дніпропетровська

 

 

 

 

208

208,0

56-57