Номинация «Лучшие судьи» 2012 (Абсолютный рейтинг)

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Країна або ОФСТ

Бали за участь у змаганнях

сума балів

місце

«Кубок  Хортиці –
2012», м.Запоріжжя

«Скелі біля
моря», м.Форос

Всеукраїнські
змагання на штучному
рельєфі, м.Кременчук

1

Нагорний Лев Іванович

Запорізька ОФСТ

570,0

399,0

1040,0

2009,0

1

2

Коган Вадим Григорович

Миколаївська ОФСТ

456,0

 

832,0

1288,0

2

3

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька ОФСТ

399,0

 

728,0

1127,0

3-4

4

Коршок  Яків Вілійович

Дніпропетровська ОФСТ

399,0

 

728,0

1127,0

3-4

5

Дябло Тетяна Георіївна

Запорожская ОФСТ

 

399,0

520,0

919,0

5

6

Коршок Світлана Яківна

Запорізька ОФСТ

285,0

 

520,0

805,0

6

7

Посвятовський Ростислав Опанасович

Львовская ОФСТ

342,0

456,0

 

798,0

7

8

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька ОФСТ

171,0

 

624,0

795,0

8

9

Янович Галина Василівна

Львівська ОФСТ

 

342,0

416,0

758,0

9

10

Єфімов Сергій Вікторович

Севастопольська МФСТ

342,0

399,0

 

741,0

10

11

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

728,0

728,0

11-13

12

Карасьов Денис Павлович

Донецька ОФСТ

  

728,0

728,0

11-13

13

Колмакова Надія Іванівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

728,0

728,0

11-13

14

Нагорна Тетяна Василівна

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

312,0

654,0

14

15

Бутенко Олена Євгеніївна

Полтавська ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

16

Кириченко Владислав Віталійович

Чернігівська ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

17

Козій Віктор Георгійович

Миколаївська ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

18

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

19

Русяєв В’ячеслав Михайлович

Полтавська ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

20

Самуся Сергій Ілліч

Донецька ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

21

Солодовник Михайло Олегович

Донецька ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

22

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

23

Юхименко Дмитро Іванович

Полтавська ОФСТ

  

624,0

624,0

15-23

24

Купка Павло Леонідович

Севастопольська МФСТ

570,0

  

570,0

24

25

Веселова Ганна Анатоліївна

Дніпропетровська ОФСТ

  

520,0

520,0

25-26

26

Паращак Ірина Володимирівна

Львівська ОФСТ

  

520,0

520,0

25-26

27

Бушмелєва Анастасія Сергіївна

Запорізька ОФСТ

171,0

 

312,0

483,0

27-28

28

Душко Олена Романівна

Дніпропетровська ОФСТ

171,0

 

312,0

483,0

27-28

29

Антонцева Карина Володимирівна

Чернігівська ОФСТ

  

416,0

416,0

29-32

30

Горбонос Олена Русланівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

416,0

416,0

29-32

31

Николаєнко Людмила Степанівна

Дніпропетровська ОФСТ

  

416,0

416,0

29-32

32

Шураєв Олександр В’ячеславович

Дніпропетровська ОФСТ

  

416,0

416,0

29-32

33

Байбуз Тамара Василівна

Дніпропетровська ОФСТ

399,0

  

399,0

33-39

34

Григорович Антон Михайлович

Харківська ОФСТ

399,0

  

399,0

33-39

35

Дворниченко Сергій Васильович

Запорожская ОФСТ

 

399,0

 

399,0

33-39

36

Денисенко Олексій Володимирович

Донецька ОФСТ

399,0

  

399,0

33-39

37

Зубанков Олексій Вікторович

Севастопольська МФСТ

 

399,0

 

399,0

33-39

38

Хабібуллін Григорій Хамедович

Севастопольська МФСТ

 

399,0

 

399,0

33-39

39

Шмідт Євген Едуардович

ФСТ АР Крим

 

399,0

 

399,0

33-39

40

Бережний Микола Григорович

Львівська ОФСТ

 

342,0

 

342,0

40-42

41

Брус Микола Дмитрович

Запорізька ОФСТ

342,0

  

342,0

40-42

42

Чесноков Орест Борисович

ФСТ АР Крим

 

342,0

 

342,0

40-42

43

Колесник Ольга Станіславівна

Полтавська ОФСТ

  

312,0

312,0

43-44

44

Мерцалов Олександр Миколайович

Донецька ОФСТ

  

312,0

312,0

43-44

45

Доценко Анна Володимирівна

Запорізька ОФСТ

 

285,0

 

285,0

45-48

46

Командірова Олена Леонідівна

Київська ОФСТ

285,0

  

285,0

45-48

47

Пелипас Ірина Олексіївна

Донецька ОФСТ

285,0

  

285,0

45-48

48

Коваль Ганна Віталіївна

Житомирская ОФСТ

 

285,0

 

285,0

45-48

49

Прохода Надія Іванівна

Запорізька ОФСТ

228,0

  

228,0

49-52

50

Чевська Ірина Юріївна

Житомирська ОФСТ

228,0

  

228,0

49-52

51

Роінішвілі Нікіта Павлович

Дніпропетровська ОФСТ

  

208,0

208,0

49-52

52

Усик Микола Петрович

Дніпропетровська ОФСТ

  

208,0

208,0

49-52

53

Андрієвський Федір Романович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

54

Братчиков Петро Миколайович

Севастопольська МФСТ

 

171,0

 

171,0

53-66

55

Гарасимюк Лілія Тарасівна

Львівська ОФСТ

 

171,0

 

171,0

53-66

56

Головня Таміла Олександрівна

Київська ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

57

Жихарєва Любов Яківна

Донецька ОФСТ

 

171,0

 

171,0

53-66

58

Зубанкова Софія Ігорівна

Севастопольська МФСТ

 

171,0

 

171,0

53-66

59

Казаков Сергій Юрійович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

60

Купка Ілля Павлович

Севастопольська МФСТ

 

171,0

 

171,0

53-66

61

Мартинов Андрій Олександрович

Донецька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

62

Назаровець Юрій Михайлович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

63

Новосад Михайло Миколайович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

64

Плетінь Іван Володимирович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

65

Полянський Олександр Костянтинович

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

66

Хомякова Олена Миколаївна

Запорізька ОФСТ

171,0

  

171,0

53-66

67

Пияк Вадим Миколайович

Севастопольська МФСТ

 

136,8

 

136,8

67