Номинация «Лучшие судьи» 2012 (абсолютный рейтинг)

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце в рейтингу

Чемпіонат України

Кубок України «Кубок  Хортиці — 2012»

Всеукраїнські змагання з гірських походів І-ІІІ к.с.

Всеукраїнські змагання на скельно-льодових дистанціях

Всеукраїнські змагання на штучному рельєфі, м.Кременчук

1

Коган Вадим Григорович

Миколаївська

1292,0

1292,0

1000,0

1040,0

832,0

5456,0

1

2

Дябло Тетяна Георгіївна

Запорізька

1130,5

1130,5

700

650

520

4131,0

2

3

Козій Віктор Георгійович

Миколаївська

 

969,0

600,0

910,0

624,0

3103,0

3

4

Дворниченко Сергій  Васильович

Запорізька

1130,5

969,0

700,0

 

 

2799,5

4

5

Біловол Олександр Іванович

Дніпропетровська

1130,5

1615,0

 

 

 

2745,5

5

6

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська

1130,5

807,5

 

 

728,0

2666,0

6

7

Янович Галина Василівна

Львівська

807,5

646

 

780,0

416

2649,5

7

8

Бережний Микола Григорович

Львівська

969,0

484,5

 

1040,0

 

2493,5

8

9

Купка Павло Леонідович

Севастопольська

1130,5

1130,5

 

 

 

2261,0

9-10

10

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська

1130,5

1130,5

 

 

 

2261,0

9-10

11

Кириченко Владислав Віталійович

Чернігівська

1615,0

 

 

 

624,0

2239,0

11

12

Нагорний Лев Іванович

Запорізька

1130,5

 

 

 

1040,0

2170,5

12

13

Посвятовський Ростислав Опанасович

Львівська

1130,5

 

 

910

 

2040,5

13

14

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька

 

807,5

500

 

624,0

1931,5

14

15

Антонцева Карина Володимирівна

Чернігівська

807,5

 

 

650

416

1873,5

15

16

Карасьов Денис Павлович

Донецька

 

1130,5

 

 

728,0

1858,5

16

17

Хархаліс Ярослав Михайлович

Львівська

1130,5

 

 

650

 

1780,5

17

18

Бишова Тетяна Володимирівна

Київська міська

807,5

807,5

 

 

 

1615,0

18-19

19

Зубанков Олексій Вікторович

Севастопольська

646

969,0

 

 

 

1615,0

18-19

20

Самуся Сергій Ілліч

Донецька

 

969,0

 

 

624,0

1593,0

20

21

Колмакова Надія Іванівна

Дніпропетровська

807,5

 

 

 

728

1535,5

21

22

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька

 

969,0

500

 

 

1469,0

22-23

23

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька

 

969,0

500

 

 

1469,0

22-23

24

Долинюк Оксана Миколаївна

Львівська

807,5

 

 

650

 

1457,5

24

25

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька

 

807,5

 

 

624,0

1431,5

25

26

Попов Ігор Васильович

Запорізька

 

969,0

400

 

 

1369,0

26

27

Паращак Ірина Володимирівна

Львівська

 

 

 

780,0

520

1300,0

27

28

Солодовник Михайло Олегович

Донецька

 

646

 

 

624,0

1270,0

28

29

Мерцедіна Тамара Георгіївна

Житомирська

646

 

 

520

 

1166,0

29

30

Григорович Антон Михайлович

Харківська

1130,5

 

 

 

 

1130,5

30-33

31

Жук Олексій Сергійович

Чернігівська

1130,5

 

 

 

 

1130,5

30-33

32

Мартинов Олександр Вікторович

Донецька

 

1130,5

 

 

 

1130,5

30-33

33

Хлистун Антон Володимирович

Дніпропетровська

1130,5

 

 

 

 

1130,5

30-33

34

Скиба Андрій Михайлович

Львівська

 

484,5

 

520

 

1004,5

34

35

Волошин Олександр Авксентійович

АР Крим

969,0

 

 

 

 

969,0

35-39

36

Ємельянов Михайло Михайлович

Запорізька

 

969,0

 

 

 

969,0

35-39

37

Мерцедін Георгій Ростиславович

Житомирська

969,0

 

 

 

 

969,0

35-39

38

Полянський Олександр Костянтинович

Запорізька

969,0

 

 

 

 

969,0

35-39

39

Ходирєв Радій Віталійович

Житомирська

969,0

 

 

 

 

969,0

35-39

40

Свердел Тарас Сергійович

Львівська

 

 

 

910,0

 

910,0

40

41

Жадановський Євген Валерійович

Житомирська

807,5

 

 

 

 

807,5

41-43

42

Коваль Ганна Віталіївна

Житомирська

807,5

 

 

 

 

807,5

41-43

43

Командірова Олена Леонідівна

Київська

807,5

 

 

 

 

807,5

41-43

44

Нагорна Тетяна Василівна

Запорізька

484,5

 

 

 

312

796,5

44

45

Хархаліс Оксана Степанівна

Львівська

 

 

 

780,0

 

780,0

45

46

Яворівський Михайло Володимирович

Львівська

 

 

 

780,0

 

780,0

46

47

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька

 

 

 

 

728,0

728,0

47-48

48

Коршок  Яків Вілійович

Дніпропетровська

 

 

 

 

728,0

728,0

47-48

49

Богаєць Тарас Миколайович

Львівська

 

 

 

650

 

650,0

49-50

50

Гарасимюк Лілія  Тарасівна

Львівська

 

 

 

650

 

650,0

49-50

51

Адонін Денис Ігорович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

51-66

52

Андросова Валентина Іванівна

Сумська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

53

Загорулько Руслан Володимирович

Дніпропетровська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

54

Логвиненко Володимир Геннадійович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

51-66

55

Прокопенко Олег Іванович

Донецька

 

646

 

 

 

646,0

51-66

56

Рижков Олексій Юрійович

Харківська

 

646

 

 

 

646,0

51-66

57

Селезньов Олександр Михайлович

Львівська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

58

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька

 

646

 

 

 

646,0

51-66

59

Степанов Микола Євгенович

Дніпропетровська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

60

Тесленко Світлана Анатоліївна

Житомирська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

61

Усенко Інна Володимирівна

Чернігівська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

62

Хабібуллін Григорій Хамедович

Севастопольська

 

646

 

 

 

646,0

51-66

63

Ховренко Олексій Павлович

Чернігівська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

64

Чевська Серафима Михайлівна

Житомирська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

65

Шмідт Євген Едуардович

АР Крим

 

646

 

 

 

646,0

51-66

66

Яковенко Андрій Михайлович

Дніпропетровська

646

 

 

 

 

646,0

51-66

67

Бутенко Олена Євгеніївна

Полтавська

 

 

 

 

624,0

624,0

67-70

68

Русяєв В’ячеслав Михайлович

Полтавська

 

 

 

 

624,0

624,0

67-70

69

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька

 

 

 

 

624,0

624,0

67-70

70

Юхименко Дмитро Іванович

Полтавська

 

 

 

 

624,0

624,0

67-70

71

Веселова Ганна Анатоліївна

Дніпропетровська

 

 

 

 

520

520,0

71-74

72

Коршок Світлана Яківна

Запорізька

 

 

 

 

520,0

520,0

71-74

73

Лазар Василь Іванович

Львівська

 

 

 

520

 

520,0

71-74

74

Осадчий Андрій Анатолійович

Львівська

 

 

 

520

 

520,0

71-74

75

Скачков Микита Олександрович

Львівська

 

516,8

 

 

 

516,8

75

76

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька

 

 

500

 

 

500,0

76

77

Гаврашенко Вікторія Анатоліївна

Харківська

484,5

 

 

 

 

484,5

77-89

78

Горпинич Олександр Володимирович

Дніпропетровська

484,5

 

 

 

 

484,5

77-89

79

Жихарєва Любов Яківна

Донецька

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

80

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

81

Мартинчук Роман Олександрович

Севастопольська

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

82

Новікова Катерина В’ячеславівна

Севастопольська

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

83

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

84

Педченко Валерія Григорівна

Харківська

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

85

Потаков Валерій Костянтинович

Севастопольська

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

86

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

87

Тимофієнко Дмитро Олександрович

Житомирська

484,5

 

 

 

 

484,5

77-89

88

Тютерев Володимир Іванович

Дніпропетровська

484,5

 

 

 

 

484,5

77-89

89

Шандрук Анастасія Олександрівна

Запорізька

 

484,5

 

 

 

484,5

77-89

90

Ткачук Ганна Тарасівна

Запоріжжя

 

 

480,0

 

 

480,0

90

91

Горбонос Олена Русланівна

Дніпропетровська

 

 

 

 

416

416,0

91-93

92

Николаенко Людмила Степанівна

Дніпропетровська

 

 

 

 

416

416,0

91-93

93

Шураєв Олександр В’ячеславович

Дніпропетровська

 

 

 

 

416

416,0

91-93

94

Брус Микола Дмитрович

Запорізька

 

 

400

 

 

400,0

94-95

95

Доценко Анна Володимирівна

Запорізька

 

 

400

 

 

400,0

94-95

96

Лушпак Максим Володимирович

Львівська

 

 

 

390

 

390,0

96-98

97

Олицька Світлана Михайлівна

Житомирська

 

 

 

390

 

390,0

96-98

98

Середа Іван Сергійович

Львівська

 

 

 

390

 

390,0

96-98

99

Бушмелєва Анастасія Сергіївна

Запорізька

 

 

 

 

312

312,0

99-102

100

Душко Олена Романівна

Дніпропетровська

 

 

 

 

312

312,0

99-102

101

Колесник Ольга Станіславівна

Полтавська

 

 

 

 

312

312,0

99-102

102

Мерцалов Олександр Миколайович

Донецька

 

 

 

 

312

312,0

99-102

103

Роінішвілі Нікіта Павлович

Дніпропетровська

 

 

 

 

208

208,0

103-104

104

Усик Микола Петрович

Дніпропетровська

 

 

 

 

208

208,0

103-104