Номинация «Лучшие спортсмены» 2012

 

Прізвище, ім’я, по батькові спортсмена

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за виступи на змаганнях

сума балів

місце в рейтингу

Чемпіонат України

Кубок України «Кубок  Хортиці — 2012»

Всеукраїнські змагання з гірських походів І-ІІІ к.с.

Всеукраїнські змагання на скельно-льодових дистанціях

Всеукраїнські змагання на штучному рельєфі, м.Кременчук

1

Русович Сергій Іванович

Харківська

144,2

133,2

 

195,0

 

472,4

1

2

Сомик Андрій Романович

Львівська

251,7

57,1

 

117,0

 

425,8

2

3

Морський Іван Миколайович

Харківська

10,8

133,2

 

130,0

 

274,0

3

4

Скиба Тарас Михайлович

Львівська

91,8

57,1

 

97,6

26,0

272,5

4

5

Андрущенко Сергій Сергійович

Київська

242,2

 

 

 

 

242,2

5

6

Винокур Максим Миколайович

Львівська

130,6

57,1

 

 

52,0

239,7

6

7

Мартинюк Павло Романович

Львівська

61,6

57,1

 

117,0

 

235,7

7

8

Скороходов Євген Віталійович

Дніпропетровська

101,0

40,0

 

73,2

 

214,2

8

9

Малий Олександр Сергійович

Дніпропетровська

17,9

40,0

 

130,0

 

187,9

9

10

Ковалик Юрій Васильович

Одеська

64,6

118,4

 

 

 

183,0

10

11

Андрущенко Микола Сергійович

Київська

169,6

 

 

 

 

169,6

11

12

Кривуля Олександр Володимирович

Дніпропетровська

68,6

40,0

 

56,9

 

165,5

12

13

Ріпа Дмитро Миколайович

Одеська

35,7

118,4

 

 

 

154,1

13

14

Голев Віталій Анатолійович

Одеська

30,5

118,4

 

 

 

148,9

14

15

Скороходов Валерій Віталійович

Дніпропетровська

98,2

40,0

 

 

 

138,2

15-18

16

Корень Віталій Станіславович

Харківська

 

133,2

 

 

 

133,2

15-18

17

Микалюк Павло Вікторович

Харківська

 

133,2

 

 

 

133,2

15-18

18

Мостицький Віктор Євгенович

Харківська

 

133,2

 

 

 

133,2

15-18

19

Шаповал Андрій Вікторович

Київська

121,1

 

 

 

 

121,1

19

20

Заболотний Олександр Вікторович

Одеська

 

118,4

 

 

 

118,4

20-21

21

Нізниченко Олександр Сергійович

Одеська

 

118,4

 

 

 

118,4

20-21

22

Демянович Володимир Олегович

Київська

105,3

 

12,8

 

 

118,1

22

23

Неділько Олександр Миколайович

Київська

111,0

 

 

 

 

111,0

23

24

Ковальчук Олексій Володимирович

Дніпропетровська

 

 

 

 

104,0

104,0

24

25

Сімак Сергій Петрович

Київська

102,3

 

 

 

 

102,3

25

26

Поляниця Євгеній Вікторович

Чернігівська

59,8

40,0

 

 

 

99,8

26

27

Галімов Тимур Олегович

Одеська

58,1

40,7

 

 

 

98,8

27

28

Робота Ігор Геннадійович

Дніпропетровська

 

 

 

73,2

10,4

83,6

28

29

Гнатовський Юрій Олександрович

Одеська

28,2

40,7

7,9

 

 

76,8

29

30

Кіпель Андрій Анатолійович

Дніпропетровська

71,3

 

 

 

 

71,3

30

31

Ізместьєв Андрій Анатолійович

Одеська

29,4

40,7

 

 

 

70,1

31

32

Кукін Дмитро Миколайович

Одеська

28,5

40,7

 

 

 

69,2

32

33

Скиба Андрій Михайлович

Львівська

55,9

 

 

 

13,0

68,9

33

34

Добридін Іван Олегович

м. Севастополь

 

 

 

68,3

 

68,3

34-35

35

Макаров Олег Сергійович

м. Севастополь

 

 

 

68,3

 

68,3

34-35

36

Хрипта Микола Михайлович

Львівська

29,6

 

 

30,2

 

59,8

36

37

Ходирєв Радій Віталійович

Житомирська

31,1

 

 

28,5

 

59,6

37

38

Злацький Ігор Анатолійович

м. Київ

30,3

27,5

 

 

 

57,8

38

39

Тритецький Олексій Вікторович

Львівська

 

57,1

 

 

 

57,1

39

40

Колотвінов Олексій Володимирович

АР Крим

 

 

 

56,9

 

56,9

40

41

Чесноков Орест Борисович

АР Крим

 

 

55,0

 

 

55,0

41

42

Грабець Богдан Богданович

м. Київ

54,4

 

 

 

 

54,4

42

43

Бричук Олександр Васильович

м. Севастополь

 

 

 

52,0

 

52,0

43

44

Єрьомін Євген Олександрович

м. Київ

50,1

 

 

 

 

50,1

44

45

Калгін Роман Валерійович

Житомирська

21,2

 

 

26,1

 

47,3

45

46

Лисенко Максим Анатолійович

Чернігівська

45,2

 

 

 

 

45,2

46

47

Ніколаєнко Дмитро Миколайович

Чернігівська

43,4

 

 

 

 

43,4

47

48

Жердочкін Артем Вікторович

м. Київ

41,8

 

 

 

 

41,8

48

49

Жмуренко Сергій Петрович

Одеська

 

40,7

 

 

 

40,7

49

50

Мовчан Михайло Анатолійович

м. Київ

 

40,0

 

 

 

40,0

50-52

51

Чернявський Іван Сергійович

м. Київ

 

40,0

 

 

 

40,0

50-52

52

Шаповалов Степан Анатолійович

м. Київ

 

40,0

 

 

 

40,0

50-52

53

Ілларіонов Євген Анатолійович

АР Крим

 

 

38,5

 

 

38,5

53-54

54

Сібірцев Сергій Вікторович

АР Крим

 

 

38,5

 

 

38,5

53-54

55

Паршенко Володимир Миколайович

АР Крим

 

 

 

38,3

 

38,3

55

56

Бузулук Андрій Володимирович

м. Київ

38,0

 

 

 

 

38,0

56

57

Ріпа Сергій Миколайович

Одеська

35,9

 

 

 

 

35,9

57

58

Отенія Микола Ростиславович

Львівська

 

 

 

35,8

 

35,8

58

59

Старіков Дмитро Олександрович

м. Київ

35,5

 

 

 

 

35,5

59

60

Соломенник Сергій Віталійович

Чернігівська

35,2

 

 

 

 

35,2

60

61

Брюхов Максим Максимович

Дніпропетровська

 

 

 

 

34,7

34,7

61

62

Маслюк Станіслав Станіславович

м. Київ

32,7

 

 

 

 

32,7

62

63

Спільний Федір Олександрович

АР Крим

 

 

 

32,5

 

32,5

63

64

Кіраль Андрій Юрійович

Львівська

 

 

 

30,2

 

30,2

64

65

Клименко   Геннадій Іванович

Дніпропетровська

 

 

27,5

 

 

27,5

65-68

66

Куций Михайло Олександрович

м. Київ

 

27,5

 

 

 

27,5

65-68

67

Манільчук Вадим Михайлович

м. Київ

 

27,5

 

 

 

27,5

65-68

68

Фесенко Захарій Валерійович

м. Київ

 

27,5

 

 

 

27,5

65-68

69

Коваль Дмитро Вікторович

Житомирська

26,6

 

 

 

 

26,6

69

70

Кабацков Артем Олегович

Житомирська

 

 

 

26,1

 

26,1

70-71

71

Лєвашев Федір Анатолійович

м. Севастополь

 

 

 

26,1

 

26,1

70-71

72

Бєлінський Роман Павлович

Запорізька

 

25,9

 

 

 

25,9

72-76

73

Крижановський Денис Олегович

Запорізька

 

25,9

 

 

 

25,9

72-76

74

Хімченко Олександр Сергійович

Запорізька

 

25,9

 

 

 

25,9

72-76

75

Шевчук Ярослав Анатолійович

Запорізька

 

25,9

 

 

 

25,9

72-76

76

Крутіков Ярослав Ігорович

Одеська

24,9

 

 

 

 

24,9

72-76

77

Завадський Костянтин Олегович

м. Київ

24,5

 

 

 

 

24,5

77-78

78

Козиренко Микола Васильович

Житомирська

24,5

 

 

 

 

24,5

77-78

79

Сябрук Юрій Володимирович

Житомирська

24,4

 

 

 

 

24,4

79-80

80

Костеник Григорій Григорович

АР Крим

 

 

 

24,4

 

24,4

79-80

81

Дуднік Ілля Андрійович

м. Київ

21,3

 

 

 

 

21,3

81

82

Лазар Василь Іванович

Львівська

 

 

 

 

20,8

20,8

82

83

Капустін Ілля Вадимович

м. Київ

20,2

 

 

 

 

20,2

83

84

Брусник Олександр Володимирович

Дніпропетровська

 

 

19,3

 

 

19,3

84-88

85

Василець Євген Володимирович

Дніпропетровська

 

 

19,3

 

 

19,3

84-88

86

Гудименко  Ярослав Ігоревич

Дніпропетровська

 

 

19,3

 

 

19,3

84-88

87

Фрунзинський Володимир Володимирович

Дніпропетровська

 

 

19,3

 

 

19,3

84-88

88

Шишикін Микола  Анатолійович

Дніпропетровська

 

 

19,3

 

 

19,3

84-88

89

Козаренко Роман Олегович

м. Київ

 

 

18,3

 

 

18,3

89

90

Кудря Олександр Олександрович

Дніпропетровська

 

 

 

 

17,3

17,3

90

91

Коваленко Владислав Володимирович

м. Севастополь

 

 

 

16,3

 

16,3

91

92

Савінов Дмитро Ігорович

Дніпропетровська

 

 

 

 

14,9

14,9

92

93

Білокур Володимир Михайлович

м. Київ

 

 

12,8

 

 

12,8

93-96

94

Горпенюк Максим Борисович

м. Київ

 

 

12,8

 

 

12,8

93-96

95

Марченко Андрій  Анатолійович

м. Київ

 

 

12,8

 

 

12,8

93-96

96

Музичка Олександр  Петрович

м. Київ

 

 

12,8

 

 

12,8

93-96

97

Коваль Назар Зіновійович

Львівська

 

 

 

 

11,6

11,6

97

98

Білоровський Владислав Сергійович

Запорізька

 

11,1

 

 

 

11,1

98

99

Болгов Сергій Олександрович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

100

Гончаров Вячеслав Леонідович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

101

Демиденко Єгор Олегович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

102

Полятикін Олександр Олександрович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

103

Сугар Єгор Вікторович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

104

Якубовський Павло Едуардович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

105

Якубовський Семен Едуардович

Сумська

 

 

9,6

 

 

9,6

99-105

106

Місюченко Максим Олександрович

Дніпропетровська

 

 

 

 

9,5

9,5

106

107

Грачев   Юрій Володимирович

Запорізька

 

 

9,2

 

 

9,2

107

108

Мельничук В’ячеслав Володимирович

Запорізька

 

 

 

 

8,7

8,7

108

109

Мілешкін Олександр Миколайович

Київська

8,5

 

 

 

 

8,5

109

110

Вітковський Юрій Володимирович

Запорізька

 

 

 

 

8,0

8,0

110

111

Дмитрієв Сергій Володимирович

Запорізька

 

 

7,7

 

 

7,7

111-115

112

Куцуренко Олександр Васильович

Запорізька

 

 

7,7

 

 

7,7

111-115

113

Нечипоренко Олександр Сергійович

Запорізька

 

 

7,7

 

 

7,7

111-115

114

Фролов Сергій Іванович

Запорізька

 

 

7,7

 

 

7,7

111-115

115

Шурша Андрій Віталійович

Запорізька

 

 

7,7

 

 

7,7

111-115

116

Лось Дмитро Володимирович

Дніпропетровська

 

 

 

 

7,4

7,4

116

117

Саранча Денис Геннадійович

Дніпропетровська

 

 

 

 

6,9

6,9

117

118

Середа Іван Сергійович

Львівська

 

 

 

 

6,5

6,5

118

119

Єршов Євген Анатолійович

Запорізька

 

 

6,4

 

 

6,4

119-122

120

Єршов Станіслав Євгенович

Запорізька

 

 

6,4

 

 

6,4

119-122

121

Руденко Роман Олександрович

Запорізька

 

 

6,4

 

 

6,4

119-122

122

Шинкевич Микола Костянтинович

Запорізька

 

 

6,4

 

 

6,4

119-122

123

Мамонов Станіслав Юрійович

Дніпропетровська

 

 

 

 

6,1

6,1

123

124

Петров Віталій Сергійович

Полтавська

 

 

 

 

5,8

5,8

124

125

Гнатовський Олексій Юрійович

Одеська

 

 

5,5

 

 

5,5

125-127

126

Куншенко Борис Борисович

Одеська

 

 

5,5

 

 

5,5

125-127

127

Сафтюк Максим Павлович

Одеська

 

 

5,5

 

 

5,5

125-127