Номинация «Лучшие члены ГСК» 2012

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Обласна федерація спортивного туризму

Бали за суддівство змагань

Сума балів

 

Місце в рейтингу

Чемпіонат України

Кубок України «Кубок  Хортиці — 2012»

Всеукраїнські змагання з гірських походів І-ІІІ к.с.

Всеукраїнські змагання на скельно-льодових дистанціях

Всеукраїнські змагання на штучному рельєфі, м.Кременчук

1

Коган Вадим Григорович

Миколаївська

1292,0

1292,0

1000,0

1040,0

832,0

5456,0

1

2

Козій Віктор Георгійович

Миколаївська

 

969,0

600,0

910,0

624,0

3103,0

2

3

Дворниченко Сергій  Васильович

Запорізька

1130,5

969,0

700,0

 

 

2799,5

3

4

Біловол Олександр Іванович

Дніпропетровська

1130,5

1615,0

 

 

 

2745,5

4

5

Кириченко Владислав Віталійович

Чернігівська

1615,0

 

 

 

624,0

2239,0

5

6

Нагорний Лев Іванович

Запорізька

1130,5

 

 

 

1040,0

2170,5

6

7

Бережний Микола Григорович

Львівська

969,0

 

 

1040,0

 

2009,0

7

8

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська

1130,5

 

 

 

728,0

1858,5

8

9

Самуся Сергій Ілліч

Донецька

 

969,0

 

 

624,0

1593,0

9

10

Мартинов Олександр Вікторович

Донецька

 

1130,5

 

 

 

1130,5

10-12

11

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська

 

1130,5

 

 

 

1130,5

10-12

12

Хархаліс Ярослав Михайлович

Львівська

1130,5

 

 

 

 

1130,5

10-12

13

Волошин Олександр Авксентійович

АР Крим

969,0

 

 

 

 

969,0

13-17

14

Мерцедін Георгій Ростиславович

Житомирська

969,0

 

 

 

 

969,0

13-17

15

Попов Ігор Васильович

Запорізька

 

969,0

 

 

 

969,0

13-17

16

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька

 

969,0

 

 

 

969,0

13-17

17

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька

 

969,0

 

 

 

969,0

13-17

18

Хархаліс Оксана Степанівна

Львівська

 

 

 

780,0

 

780,0

18-21

19

Яворівський Михайло Володимирович

Львівська

 

 

 

780,0

 

780,0

18-21

20

Янович Галина Василівна

Львівська

 

 

 

780,0

 

780,0

18-21

21

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька

 

 

 

 

728,0

728,0

18-21

22

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька

 

 

 

 

624,0

624,0

22-25

23

Русяєв В’ячеслав Михайлович

Полтавська

 

 

 

 

624,0

624,0

22-25

24

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька

 

 

 

 

624,0

624,0

22-25

25

Юхименко Дмитро Іванович

Полтавська

 

 

 

 

624,0

624,0

22-25

26

Ткачук Ганна Тарасівна

Запоріжжя

 

 

480,0

 

 

480,0

26