Номінація «Кращий член ГСК»

 

Прізвище, ім’я суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-тингу
Кубок ТКЦ «Кня-жий», ЛьвівКубок України серед сту-дентів (осо-бистий)Чемпі-онат України коман-днийЧемпі-онат України осо-бистийКубок України в залі (Харків)Чемпі-онат Дніпро-петров-ської области  в заліЧемпі-онат Харків-ської області, залКубок Одесь-кої області
1Ріпа МиколаОдеська ОФСТ288,0969,01292,0624,0374,4306,03853,41
2Дворниченко СергійЗапорізька ОФСТ384,01292,0832,0384,02892,02
3Бережний МиколаЛьвівська ОФСТ240,0969,01130,52339,53
4Хархаліс ОксанаЛьвівська ОФСТ400,0969,0728,02097,04
5Григорович АнтонХарківська ОФСТ480,01040,0480,02000,05
6Коваль НазарійЛьвівська ОФСТ240,01615,01855,06
7Коршок ЯківДніпропетровська ОФСТ1130,5624,01754,57
8Штіфман ОлександрЗапорізька ОФСТ1615,01615,08
9Кривуля ОлександрДніпропетровська ОФСТ1130,5436,81567,39
10Роїк ЯрославЛьвівська ОФСТ280,01130,51410,510
11Веселова ГаннаДніпропетровська ОФСТ1130,51130,511-14
12Карасьов ДенисДонецька ОФСТ1130,51130,511-14
13Кобилянська ЛюдмилаЗапорізька ОФСТ1130,51130,511-14
14Середа ІванЛьвівська ОФСТ1130,51130,511-14
15Гончаров СергійХарківська ОФСТ228,0624,0228,01080,015
16Стоволосова ІринаДніпропетровська ОФСТ336,0349,4336,01021,416
17Богата ОльгаЗапорізька ОФСТ969,0969,017-20
18Козій ВікторМиколаївська ОФСТ969,0969,017-20
19Посвятовський РостиславЛьвівська ОФСТ969,0969,017-20
20Янович ГалинаЛьвівська ОФСТ969,0969,017-20
21Бушмелєва АнастасіяЗапорізька ОФСТ728,0728,021-23
22Доценко АннаЗапорізька ОФСТ728,0728,021-23
23Телевна НаталіяЗапорізька ОФСТ728,0728,021-23
24Бляхович ВолодимирДніпропетровська ОФСТ336,0336,0672,024-25
25Галімов ТимурОдеська ОФСТ336,0336,0672,024-25
26Гнатовський ЮрійОдеська ОФСТ510,0510,026
27Шураєв ОлександрДніпропетровська ОФСТ499,2499,227
28Кущевський ОлександрДніпропетровська ОФСТ436,8436,828
29Волкова ВікторіяДніпропетровська ОФСТ374,4374,429-30
30Григоренко ВасильДніпропетровська ОФСТ374,4374,429-30
31Бжезицький ДмитроОдеська ОФСТ357,0357,031-32
32Майструк ОлександрОдеська ОФСТ357,0357,031-32
33Винокур МаксимЛьвівська ОФСТ320,0320,033
34Лагута ГаннаОдеська ОФСТ306,0306,034-36
35Панкратов АнтонОдеська ОФСТ306,0306,034-36
36Сафтюк МаксимОдеська ОФСТ306,0306,034-36