Номинация «Лучшие судьи по технике и тактике» 2010

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

ОФСТ

Бали за суддівство змагань

Сума
балів

Міс-
це в рей-
тин-
гу

Кубок МКС, м. Київ

Мала Хор-
тиця, м. Запо-
ріжжя

Скелі біля моря, м. Фо-
рос

Кубок Хор-
тиці, м. Запо-
ріжжя

Всеук-
раїн-
ські сніж-
нольо-
дові, Крим

Чемпі-
онат Укра-
їни

Кубок Укра-
їни м. Креме-
нчуг

Чемпі-
онат Львів-
ської області

Кубок Дон-
баса

Кубок пам’яті, м. Львів

Зак-
риття сезону м. Гор-
лівка

1

Янович Галина Василівна

Львівська ОФСТ

249,6

296,4

228,0

290,7

364,0

646,0

520,0

2594,7

1

2

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька ОФСТ

296,4

285,0

364,0

807,5

1752,9

2

3

Максимова  Ірина Василівна

Донецька ОФСТ

312,0

807,5

296,4

1415,9

3

4

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропет-
ровська ОФСТ

646,0

416,0

1062,0

4

5

Шубіна Ольга Михайлівна

Київська ОФСТ

187,2

228,0

646,0

1061,2

5

6

Григорович Антон Михайлович

Харківська ОФСТ

296,4

646,0

942,4

6

7

Сумеркін Олег Олександрович

Севасто-
польська МФСТ

807,5

807,5

7

8

Головня Таміла Олександрівна

Київська ОФСТ

312,0

484,5

796,5

8

9

Мирончук Олег Васильович

Київська ОФСТ

290,7

484,5

775,2

9

10

Матюшкіна Євгенія Олексіївна

Микола-
ївська ОФСТ

273,0

484,5

757,5

10

11

Ізмєстьєв Андрій Анатолійович

Одеська ОФСТ

646,0

646,0

11-16

12

Купка Павло Леонідович

Севасто-
польська  МФСТ

646,0

646,0

11-16

13

Посвятовський Ростислав Опанасович

Львівська ОФСТ

646,0

646,0

11-16

14

Телюков Геннадій Андрійович

Донецька ОФСТ

646,0

646,0

11-16

15

Телюкова Світлана Михайлівна

Донецька ОФСТ

646,0

646,0

11-16

16

Фагельська Марія Олександрівна

Одеська ОФСТ

646,0

646,0

11-16

17

Гарасимюк Лілія  Тарасівна

Львівська ОФСТ

290,7

312,0

602,7

17

18

Плечiй Галина Iванiвна

Львівська ОФСТ

273,0

296,4

569,4

18

19

Брус Микола Дмитрович

Запорізька ОФСТ

296,4

232,6

529,0

19

20

Якушева Оксана Андріївна

Харківська ОФСТ

222,3

290,7

513,0

20

21

Селєзньов Олександр Михайлович

Львівська ОФСТ

249,6

237,1

486,7

21

22

Бичков Володимир Михайлович

Микола-
ївська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

23

Бурдейний Микола Сергійович

Микола-
ївська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

24

Гончаров Андрій Миколайович

Микола-
ївська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

25

Гончарук Володимир Володимирович

Микола-
ївська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

26

Єлінок Олексій Вільгельмович

Микола-
ївська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

27

Киличенко Валентин Михайлович

Одеська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

28

Мирончук Любов Вікторівна

Київська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

29

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька ОФСТ

484,5

484,5

22-31

30

Харченко Анастасія Олександрівна

Микола-
ївська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

31

Шадловський Дмитро Олександрович

Одеська ОФСТ

484,5

484,5

22-31

32

Жихарєва Любов Яківна

Донецька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

32-34

33

Пеліпас Ірина Олексіївна

Донецька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

32-34

34

Прохода Надія Іванівна

Запорізька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

32-34

35

Романик Андрій Степанович

Львівська ОФСТ

237,1

222,3

459,4

35

36

Русяєв В’ячеслав Михайлович

Полтавська ОФСТ

416,0

416,0

36

37

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька ОФСТ

187,2

177,8

365,0

37

38

Весеньов Дмитро Володимирович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

39

Iльющенко Юрій Васильович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

40

Копчинський Ігор Олегович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

41

Костогриз Олексій Миколайович

Донецька ОФСТ

364,0

364,0

38-49

42

Крєпаков Геннадій Феофанович

Севасто-
польська МФСТ

364,0

364,0

38-49

43

Лєтунов Олександр Юрійович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

44

Лєтунов Юрій Костянтинович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

45

Мальцев Валентин Васильович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

46

Хрущ Володимир Анатолійович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

47

Чесноков Орест Борисович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

48

Чутчев Дмитро Олександрович

ФСТ Криму

364,0

364,0

38-49

49

Яковенко Андрій Михайлович

Дніпропет-
ровська ОФСТ

364,0

364,0

38-49

50

Бишова Тетяна Володимирівна

Київська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

51

Ковальчук Роман Вікторович

Львівська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

52

Колесник Ольга Станіславівна

Полтавська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

53

Марвієць Олена Вадимівна

Полтавська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

54

Романенко Михайло Андрійович

Полтавська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

55

Скляр Ольга Миколаївна

Полтавська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

56

Хархаліс Оксана Степанівна

Львівська ОФСТ

312,0

312,0

50-56

57

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

58

Казаков Сергій Юрійович

Запорізька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

59

Коробова Ольга Миколаївна

Донецька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

60

Мартинюк-Лотоцький Павло Юрійович

Львівська ОФСТ

296,4

296,4

57-64

61

Пузаков Юрій Миколайович

Донецька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

62

Самуся Сергій Ілліч

Донецька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

63

Телюкова Ольга Геннадіївна

Донецька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

64

Шевченко Ольга Іванівна

Донецька ОФСТ

296,4

296,4

57-64

65

Веремеенко Ганна Борисівна

м. Київ

290,7

290,7

65-73

66

Гавриленко А.Д.

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

67

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

68

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

69

Олексюк Марія Іванівна

Харківська ОФСТ

290,7

290,7

65-73

70

Павлова Елеонора Миколаївна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

71

Семикіна Наталія Юріївна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

72

Скрипченко Костянтин Миколайович

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

73

Спиця Інна Вікторівна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

65-73

74

Командірова Олена Леонідівна

Київська МФСТ

285,0

285,0

74

75

Воронов Олександр Юрійович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

76

Герегеєва Єлизавета Юріївна

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

77

Запорожченко Сергій Вікторович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

78

Клєвцова Альона Сергіївна

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

79

Кудiмов Роман Павлович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

80

Кудiмова Євгенія Сергіївна

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

81

Романенко Павло Павлович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

82

Руденко Юлія Вікторівна

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

83

Самаров Євген Павлович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

84

Тимаков Олексій Миколайович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

85

Хвоϊнських Олександра Ігорівна

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

86

Шмидт Євген Едуардович

Севасто-
польська МФСТ

273,0

273,0

75-87

87

Шульга Андрій Миколайович

ФСТ Криму

273,0

273,0

75-87

88

Романенко Галина Василівна

Полтавська ОФСТ

249,6

249,6

88-89

89

Солодовник Михайло Олегович

Донецька ОФСТ

249,6

249,6

88-89

90

Коваленко Олена Валеріївна

Донецька ОФСТ

240,0

240,0

90-91

91

Якубова Наталя Миколаївна

Донецька ОФСТ

240,0

240,0

90-91

92

Сторчак Тетяна Василівна

Львівська ОФСТ

237,1

237,1

92-93

93

Тибінка Оксана Степанівна

Львівська ОФСТ

237,1

237,1

92-93

94

Базилевич Юрій Миколайович

Дніпропет-
ровська ОФСТ

228,0

228,0

94-96

95

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька ОФСТ

228,0

228,0

94-96

96

Тіняков В’ячеслав Вікторович

Донецька ОФСТ

228,0

228,0

94-96

97

Андросова Валентина Іванівна

Сумська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

98

Дем’яненко Дмитро Володимирович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

99

Дідич Романа Орестівна

Львівська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

100

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

101

Зеліков Олексій Олегович

Микола-
ївська  ОФСТ

222,3

222,3

97-120

102

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

103

Костогриз Тетяна Олександрівна

Донецька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

104

Краснящих Сергій Володимирович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

105

Лохвицький Руслан В’ячеславович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

106

Мартинюк-Лотоцька Ольга Олександрівна

Львівська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

107

Микалюк Світлана Миколаївна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

108

Микулин Валентин Валентинович

Донецька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

109

Піднебенна Світлана Володимирівна.

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

110

Прилепський Костянтин Юрійович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

111

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

112

Сердюк Марія Вікторівна

Донецька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

113

Сопов Юрій Сергійович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

114

Сусугурова Вікторія Вікторівна

Донецька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

115

Тичківська Христина Володимирівна

Львівська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

116

Туголукова Марія Сергіївна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

117

Тютюнник Дар’я Володимирівна

Донецька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

118

Чихиро Дмитро Михайлович

Донецька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

119

Шимін Олександр Петрович

Львівська ОФСТ

222,3

222,3

97-120

120

Янущенко Дмитро Вікторович

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

97-120

121

Бондаренко Сергій Олегович

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

122

Гринько Владислав Володимирович

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

123

Дегтярь Сергій Олегович

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

124

Корнієнко Олександр Олександрович

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

125

Макеєнко Костянтин Сергійович

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

126

Мирна Галина Йосифівна

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

127

Спиридонов Владислав Миколайович

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

128

Титова Галина Валентинівна

Донецька ОФСТ

192,0

192,0

121-128

129

Гегельчий Дмитро Вікторович

Київська  ОФСТ

187,2

187,2

129-136

130

Коляда Юрій Іванович

Київська ОФСТ

187,2

187,2

129-136

131

Кравець Світлана Григорівна

Київська ОФСТ

187,2

187,2

129-136

132

Лазько Валентина Василівна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

129-136

133

Линник Тетяна Василівна

Київська ОФСТ

187,2

187,2

129-136

134

Острицький Ігор Олександрович

Київська ОФСТ

187,2

187,2

129-136

135

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

129-136

136

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

129-136

137

Лешківець Ігор Богданович

Львівська ОФСТ

177,8

177,8

137-142

138

Найдюк Петро Анатолійович

Дніпропет-
ровська ОФСТ

177,8

177,8

137-142

139

Пінчук Катерина Олександрівна

Запорізька ОФСТ

177,8

177,8

137-142

140

Сохін Сергій Євгенович

Львівська ОФСТ

177,8

177,8

137-142

141

Чобіт Ігор Володимирович

Львівська ОФСТ

177,8

177,8

137-142

142

Швець Микола Йосипович

Львівська ОФСТ

177,8

177,8

137-142

143

Гагауз Сергій Миколайович

Одеська ОФСТ

171,0

171,0

143-151

144

Мальцев Дмитро Федорович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

143-151

145

Махневич Ігор Володимирович

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

143-151

146

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

143-151

147

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

143-151

148

Пономарьова Олена Василівна

Севасто-
польська МФСТ

171,0

171,0

143-151

149

Сонько Віктор Андрійович

Київська ОФСТ

171,0

171,0

143-151

150

Холодков Геннадій Васильович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

143-151

151

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

143-151

152

Горшенін Євген Олександрович

Донецька ОФСТ

144,0

144,0

152-153

153

Маркова Ірина Вікторівна

Донецька ОФСТ

144,0

144,0

152-153