Номинация «Лучшие судьи по технике и тактике» 2009

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Регіон

Бали за суддівство змагань

сума балів

місце

Кубок Хор-тиці

Мала Хор-тиця

Скелі біля моря

Закриття зезону 2009

Кубок Чернігі-вської області

Чемпіонат Дніпропет-ровської області (Вільно-гірськ)

Кубок МКС

Кубок пам’яті (Львів)

1

Михайлюк Людмила Стефаніїна

Донецька область

387,60

296,40

312,00

996,00

1

2

Шубіна Ольга Михайлівна

м. Київ

171,00

222,30

285,00

296,40

974,70

2

3

Казанцев Антон Федорович

Запорізька область

290,70

222,30

240,00

753,00

3

4

Костогриз  Олексій Миколайович

Донецька область

387,60

296,40

684,00

4

5

Радченко Артем Володимирович

Київська  область

171,00

222,30

222,30

615,60

5

6

Костогриз Тетяна Олександрівна

Донецька область

290,70

296,40

587,10

6-7

7

Тіняков Вячеслав Вікторович

Донецька область

290,70

296,40

587,10

6-7

8

Серов Андрій Анатолійович

Дніпропет-
ровська область

290,70

249,60

540,30

8

9

Янович Галина Василівна

Львівська область

228,00

296,40

524,40

9

10

Єгупова Ірина Олександрівна

Донецька область

290,70

187,20

477,90

10

11

Прохода Надія Іванівна

Запорізька область

228,00

222,30

450,30

11

12

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропет-
ровська область

228,00

192,00

420,00

12

13

Григорович Антон Михайлович

Харківська область

387,60

387,60

13-16

14

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька область

387,60

387,60

13-16

15

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська область

387,60

387,60

13-16

16

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька область

387,60

387,60

13-16

17

Жихарєва Любов Яківна

Донецька область

171,00

171,00

342,00

17

18

Кіпель Андрій Анатолійович

Дніпропет-
ровська область

171,00

144,00

315,00

18

19

Максимова Ірина Василівна

Донецька область

312,00

312,00

19-20

20

Якубова Наталія Миколаївна

Донецька область

312,00

312,00

19-20

21

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька область

296,40

296,40

21-32

22

Жаков Олександр Володимирович

Запорізька область

296,40

296,40

21-32

23

Зіброва Софія Олександрівна

Львівська область

296,40

296,40

21-32

24

Мартинюк-Лотоцька Ольга Олександрівна

Львівська область

296,40

296,40

21-32

25

Меліков Олексій Аркадійович

м. Київ

296,40

296,40

21-32

26

Нагорний Лев Іванович

Запорізька область

296,40

296,40

21-32

27

Палієнко Сергій Володимирович

Київська область

296,40

296,40

21-32

28

Самуся Сергій Ілліч

Донецька область

296,40

296,40

21-32

29

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька область

296,40

296,40

21-32

30

Сторчак Тетяна Василівна

Львівська область

296,40

296,40

21-32

31

Телюков Генадій Андрійович

Донецька область

296,40

296,40

21-32

32

Хлистун Антон Володимирович

Дніпропет-
ровська область

296,40

296,40

21-32

33

Андронов Віталій  Валерійович

Дніпропет-
ровська область

290,70

290,70

33-45

34

Беззубов Микола Миколайович

Запорізька область

290,70

290,70

33-45

35

Богданов Богдан Заріфович

Запорізька область

290,70

290,70

33-45

36

Василина Юрій Іванович

Львівська область

290,70

290,70

33-45

37

Головня Таміла Олександрівна

Київська область

290,70

290,70

33-45

38

Горбонос  Олена Русланівна

Дніпропет-
ровська область

290,70

290,70

33-45

39

Гудкова Дар’я Олегівна

м. Київ

290,70

290,70

33-45

40

Ємельянов Михайло Михайлович (мл)

Запорізька область

290,70

290,70

33-45

41

Загородніков Олексій Валерійович

Запорізька ОФСТ

290,70

290,70

33-45

42

Кривошей Євген Григорович

Донецька область

290,70

290,70

33-45

43

Мірончук Олег Васильович

Київська область

290,70

290,70

33-45

44

Семікіна Наталія Юріївна

Запорізька область

290,70

290,70

33-45

45

Скрипченко Костянтин

Запорізька область

290,70

290,70

33-45

46

Пелипас Ірина Олексіївна

Донецька область

285,00

285,00

46

47

Коробова Ольга Миколаївна

Донецька область

249,60

249,60

47-49

48

Пузяков Юрій Миколайович

Донецька область

249,60

249,60

47-49

49

Титова Галина Валентинівна

Донецька область

249,60

249,60

47-49

50

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька область

228,00

228,00

50-52

51

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька область

228,00

228,00

50-52

52

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька область

228,00

228,00

50-52

53

Антоненко Микола Миколайович

Дніпропет-
ровська область

222,30

222,30

53

54

Багата Ольга Леонідівні

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

55

Брус Микола Дмитрович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

56

Вуйцік М.І.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

57

Вуйцік Х.І.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

58

ГерболкаО.В.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

59

Гищин В.Я.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

60

Гордійчук О.Ю.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

61

Дашкевич

 

222,30

222,30

54-95

62

Дементьева Марина Олегівна

Дніпропетровська область

222,30

222,30

54-95

63

Дідич М.І.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

64

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

65

Івченко Марина Євгенівна

Донецька область

222,30

222,30

54-95

66

Калітін М.М.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

67

Козаков Сергій Юрьович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

68

Колмакова Надія Іванівна

Дніпропетровська область

222,30

222,30

54-95

69

Конопацький Б.І.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

70

Кроль Галина Іванівна

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

71

Купка Павло Леонідович

м. Севастополь

222,30

222,30

54-95

72

Кухаренко Дмитро Михайлович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

73

Мартинюк А.П.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

74

Марченко В.В.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

75

Михайлов Д.Ф.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

76

Мякушко О.О..

Львівська область

222,30

222,30

54-95

77

Наконечний А.Р.

Львівська ОФСТ

222,30

222,30

54-95

78

Некрасов Іван Сергійович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

79

Новиков Станіслав Сергійович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

80

Острицький Ігор Олександрович

Київська область

222,30

222,30

54-95

81

Попов Євген Борисович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

82

Пустошкіна Ірина Михайлівна

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

83

Ребенок Дмитро Васильович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

84

Рукавець Юрій Ігорович

Львівська область

222,30

222,30

54-95

85

Рукавець Ярослав Ігорович

Львівська область

222,30

222,30

54-95

86

Сичов Володимир Євгенович

Житомирська область

222,30

222,30

54-95

87

Столяров Ярослав К.

Львівська область

222,30

222,30

54-95

88

Телюкова Ольга Геннадіївна

Донецька область

222,30

222,30

54-95

89

Тичківська Христина Володимирівна

Львівська область

222,30

222,30

54-95

90

Ткачук Ганна Тарасівна

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

91

Туринська Олена Петрівна

Дніпропет-
ровська область

222,30

222,30

54-95

92

Ушакова Тетяна В’ячеславівна

Дніпропет-
ровська область

222,30

222,30

54-95

93

Фещенко Владислав Віталійович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

94

Ходальський Сергій Миколайович

Запорізька область

222,30

222,30

54-95

95

Швець Микола Йосипович

Львівська область

222,30

222,30

54-95

96

Ніколаенко Людмила Степанівна

Дніпропет-
ровська область

192,00

192,00

96

97

Волчанов Руслан Олександрович

Донецька область

187,20

187,20

97-104

96

Коваленко Олена Валеріївна

Донецька область

187,20

187,20

97-104

99

Микулін Валентин Валентинович

Донецька область

187,20

187,20

97-104

100

Нікішина Любов Олександрівна

Донецька область

187,20

187,20

97-104

101

Паршина Наталія Володимирівна

Донецька область

187,20

187,20

97-104

102

Рогова Валентина Іванівна

Донецька область

187,20

187,20

97-104

103

Тютерев Володимир Іванович

Дніпропет-
ровська область

187,20

187,20

97-104

104

Тютюнник
Дар’я Володимирівна

Донецька область

187,20

187,20

97-104

105

Андронов Ярослав Валерійович

Дніпропет-
ровська област

171,00

171,00

105-121

106

Бишова Тетяна Володимирівна

м. Київ

171,00

171,00

105-121

107

Волкова Ольга Олексіївна

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

108

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

109

Кичата Юлія Євгенівна

Дніпропет-
ровська область

171,00

171,00

105-121

110

Козуб Інна Вікторівна

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

111

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

112

Лошук Віктор

Полтавська область

171,00

171,00

105-121

113

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька область

171,00

171,00

105-121

114

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька область

171,00

171,00

105-121

115

Петров Володимир Іванович

Київська  область

171,00

171,00

105-121

116

Пономарева Е.В.

м. Севастополь

171,00

171,00

105-121

117

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

118

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

119

Скороходов Валерій Віталійович

Дніпропет-
ровська область

171,00

171,00

105-121

120

Скороходов Евген Вталійович

Дніпропетровська область

171,00

171,00

105-121

121

Хмелевський Пилип Миколайович

Запорізька область

171,00

171,00

105-121

122

Білий О.М.

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129

123

Караянов Д.Г.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

122-129

124

Коршок Світлана Яківна

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129

125

Кучинський В.А.

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129

126

Осипенко О.Є.

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129

127

Русенчик В.Г.

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129

128

Сайдаков П.Т.

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129

129

Тихоліз А.В.

Дніпропет-
ровська область

144,00

144,00

122-129