Номинация «Лучшие судьи по технике и тактике» 2010

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

ОФСТ

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце в рейтингу

Кубок МКС, м.Київ

Мала Хортиця, м.Запоріжжя

Скелі біля моря, м.Форос

Кубок Хортиці, м.Запоріжжя

1

Янович Галина Василівна

Львівська ОФСТ

249,6

296,4

228,0

290,7

1064,7

1

2

Головня Таміла Олександрівна

Київська ОФСТ

312,0

484,5

796,5

2

3

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька ОФСТ

296,4

285,0

581,4

3

4

Брус Микола Дмитрович

Запорізька ОФСТ

296,4

232,6

529,0

4

5

Якушева Оксана Андріївна

Харківська ОФСТ

222,3

290,7

513,0

5

6

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька ОФСТ

484,5

484,5

6

7

Жихарєва Любов Яківна

Донецька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

7-9

8

Пеліпас Ірина Олексіївна

Донецька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

7-9

9

Прохода Надія Іванівна

Запорізька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

7-9

10

Шубіна Ольга Михайлівна

Київська ОФСТ

187,2

228,0

415,2

10

11

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька ОФСТ

187,2

177,8

365,0

11

12

Максимова  Ірина Василівна

Донецька ОФСТ

312,0

312,0

12-13

13

Бишова Тетяна Володимирівна

Київська ОФСТ

312,0

312,0

12-13

14

Григорович Антон Михайлович

Харківська ОФСТ

296,4

296,4

14-17

15

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька ОФСТ

296,4

296,4

14-17

16

Казаков Сергій Юрійович

Запорізька ОФСТ

296,4

296,4

14-17

17

Самуся Сергій Ілліч

Донецька ОФСТ

296,4

296,4

14-17

18

Мирончук Олег Васильович

Київська ОФСТ

290,7

290,7

18-28

19

Гарасимюк Лілія  Тарасівна

Львівська ОФСТ

290,7

290,7

18-28

20

Веремеенко Ганна Борисівна

м. Київ

290,7

290,7

18-28

21

Гавриленко А.Д.

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

22

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

23

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

24

Олексюк Марія Іванівна

Харківська ОФСТ

290,7

290,7

18-28

25

Павлова Елеонора Миколаївна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

26

Семикіна Наталія Юріївна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

27

Скрипченко Костянтин Миколайович

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

28

Спиця Інна Вікторівна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

18-28

29

Командірова Олена Леонідівна

Київська МФСТ

285,0

285,0

29

30

Селєзньов Олександр Михайлович

Львівська ОФСТ

249,6

249,6

30-31

31

Солодовник Михайло Олегович

Донецька ОФСТ

249,6

249,6

30-31

32

Базилевич Юрій Миколайович

Дніпропетровська ОФСТ

228,0

228,0

32-34

33

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька ОФСТ

228,0

228,0

32-34

34

Тіняков В’ячеслав Вікторович

Донецька ОФСТ

228,0

228,0

32-34

35

Андросова Валентина Іванівна

Сумська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

36

Дем’яненко Дмитро Володимирович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

37

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

35-47

38

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

35-47

39

Краснящих Сергій Володимирович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

40

Лохвицький Руслан В’ячеславович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

41

Микалюк Світлана Миколаївна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

35-47

42

Піднебенна Світлана Володимирівна.

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

35-47

43

Прилепський Костянтин Юрійович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

44

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

45

Сопов Юрій Сергійович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

35-47

46

Туголукова Марія Сергіївна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

35-47

47

Янущенко Дмитро Вікторович

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

35-47

48

Гегельчий Дмитро Вікторович

Київська  ОФСТ

187,2

187,2

48-55

49

Коляда Юрій Іванович

Київська ОФСТ

187,2

187,2

48-55

50

Кравець Світлана Григорівна

Київська ОФСТ

187,2

187,2

48-55

51

Лазько Валентина Василівна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

48-55

52

Линник Тетяна Василівна

Київська ОФСТ

187,2

187,2

48-55

53

Острицький Ігор Олександрович

Київська ОФСТ

187,2

187,2

48-55

54

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

48-55

55

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

48-55

56

Найдюк Петро Анатолійович

Дніпропетровська ОФСТ

177,8

177,8

56-57

57

Пінчук Катерина Олександрівна

Запорізька ОФСТ

177,8

177,8

56-57

58

Гагауз Сергій Миколайович

Одеська ОФСТ

171,0

171,0

58-66

59

Мальцев Дмитро Федорович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

58-66

60

Махневич Ігор Володимирович

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

58-66

61

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

58-66

62

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

58-66

63

Пономарьова Олена Василівна

Севастопольська МФСТ

171,0

171,0

58-66

64

Сонько Віктор Андрійович

Київська ОФСТ

171,0

171,0

58-66

65

Холодков Геннадій Васильович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

58-66

66

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

58-66