Номинация «Лучшие судьи по технике и тактике» 2009

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Регіон, країна

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце

Кубок Хортиці

Мала Хортиця

Скелі біля моря

1

Костогриз  Олексій Миколайович

Донецька область

387,6

296,4

684

1-2

2

Михайлюк Людмила Стефаніїна

Донецька область

387,6

296,4

684

1-2

3

Шубіна Ольга Михайлівна

м. Київ

171

222,3

285

678,3

3

4

Костогриз Тетяна Олександрівна

Донецька область

290,7

296,4

587,1

4-5

5

Тіняков В’ячеслав Вікторович

Донецька область

290,7

296,4

587,1

4-5

6

Янович Галина Василівна

Львівська область

228

296,4

524,4

6

7

Казанцев Антон Федорович

Запорізька область

290,7

222,3

513

7

8

Прохода Надія Іванівна

Запорізька область

228

222,3

450,3

8

9

Радченко Артем Володимирович

Київська  область

171

222,3

393,3

9

10

Григорович Антон Михайлович

Харківська область

387,6

387,6

10-13

11

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька область

387,6

387,6

10-13

12

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська область

387,6

387,6

10-13

13

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька область

387,6

387,6

10-13

14

Жихарєва Любов Яківна

Донецька область

171

171

342

14

15

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька область

296,4

296,4

15-22

16

Жаков Олександр Володимирович

Запорізька область

296,4

296,4

15-22

17

Меліков Олексій Аркадійович

м.Київ

296,4

296,4

15-22

18

Нагорний Лев Іванович

Запорізька область

296,4

296,4

15-22

19

Самуся Сергій Ілліч

Донецька область

296,4

296,4

15-22

20

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька область

296,4

296,4

15-22

21

Телюков Геннадій Андрійович

Донецька область

296,4

296,4

15-22

22

Хлистун Антон Володимирович

Дніпропетровська область

296,4

296,4

15-22

23

Андронов Віталій  Валерійович

Дніпропетровська область

290,7

290,7

23-37

24

Беззубов Миколай Миколайович

Запорізька область

290,7

290,7

23-37

25

Богданов Богдан Заріфович

Запорізька область

290,7

290,7

23-37

26

Василина Юрій Іванович

Львівська область

290,7

290,7

23-37

27

Головня Таміла Олександрівна

Київська область

290,7

290,7

23-37

28

Горбонос  Олена Русланівна

Дніпропетровська область

290,7

290,7

23-37

29

Гудкова Дар’я Олегівна

м. Київ

290,7

290,7

23-37

30

Єгупова Ірина Олександрівна

Донецька область

290,7

290,7

23-37

31

Ємельянов Михайло Михайлович

Запорізька область

290,7

290,7

23-37

32

Загородніков Олексій Валерійович

Запорізька область

290,7

290,7

23-37

33

Кривошей Євген Григорович

Донецька область

290,7

290,7

23-37

34

Мірончук Олег Васильович

Київська область

290,7

290,7

23-37

35

Семікіна Наталія Юріївна

Запорізька область

290,7

290,7

23-37

36

Сєров Андрій Анатолійович

Дніпропетровська область

290,7

290,7

23-37

37

Скрипченко Костянтин Миколайович

Запорізька область

290,7

290,7

23-37

38

Пелипас Ірина Олексіївна

Донецька область

285

285

38

39

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська область

228

228

39-42

40

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька область

228

228

39-42

41

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька область

228

228

39-42

42

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька область

228

228

39-42

43

Антоненко Микола Миколайович

Дніпропетровська область

222,3

222,3

43-66

44

Багата Ольга Леонідівні

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

45

Брус Микола Дмитрович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

46

Дашкевич Наталія Володимирівна

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

47

Дементьєва Марина Олегівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

43-66

48

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

49

Івченко Марина Євгенівна

Донецька область

222,3

222,3

43-66

50

Козаков Сергій Юрійович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

51

Колмакова Надія Іванівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

43-66

52

Кроль Галина Іванівна

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

53

Купка Павло Леонідович

м. Севастополь

222,3

222,3

43-66

54

Кухаренко Дмитро Михайлович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

55

Некрасов Іван Сергійович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

56

Новиков Станіслав Сергійович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

57

Попов Євген Борисович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

58

Пустошкіна Ірина Михайлівна

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

59

Ребенок Дмитро Васильович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

60

Телюкова Ольга Геннадіївна

Донецька область

222,3

222,3

43-66

61

Ткачук Ганна Тарасівна

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

62

Туринська Олена Петрівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

43-66

63

Ушакова Тетяна В’ячеславівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

43-66

64

Фещенко Владислав Віталійович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

65

Ходальський Сергій Миколайович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

66

Бігма Юрій Миколайович

Запорізька область

222,3

222,3

43-66

67

Андронов Ярослав Валерійович

Дніпропетровська область

171

171

67-86

68

Берлинский Юрий Владимирович

Республіка Молдова

171

171

67-86

69

Бишова Тетяна Володимирівна

г. Київ

171

171

67-86

70

Волкова Ольга Олексіївна

Запорізька область

171

171

67-86

71

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька область

171

171

67-86

72

Гриколовский В.С.

Республіка Молдова

171

171

67-86

73

Кіпель Андрій Анатолійович

Дніпропетровська область

171

171

67-86

74

Кичата Юлія Євгенівна

Дніпропетровська область

171

171

67-86

75

Козуб Інна Вікторівна

Запорізька область

171

171

67-86

76

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька область

171

171

67-86

77

Лошук Віктор Миколайович

Полтавська область

171

171

67-86

78

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька область

171

171

67-86

79

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька область

171

171

67-86

80

Петров Володимир Іванович

Київська  область

171

171

67-86

81

Пономарева Олена Василівна

м. Севастополь

171

171

67-86

82

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька область

171

171

67-86

83

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька область

171

171

67-86

84

Скороходов Валерій Віталійович

Дніпропетровська область

171

171

67-86

85

Скороходов Євген Віталійович

Дніпропетровська область

171

171

67-86

86

Хмелевський Пилип Миколайович

Запорізька область

171

171

67-86