Номинация «Лучшие спортсменки» 2010

Прізвище, ім’я спортсменки

Країна або ОФСТ

Бали за участь в змаганнях

Сума балів

Місце в рейтингу

Кубок МКС, м.Київ

Мала Хортиця, м.Запоріжжя

Скелі біля моря, м.Форос

Кубок Хортиці, м.Запоріжжя

1

Кичата Юлія

Дніпропетровська ОФСТ

55,6

64,0

119,6

1

2

Скуловатова Олена

Київська ОФСТ

55,6

44,4

100,0

2

3

Герасько Наталія

Київська ОФСТ

88,4

88,4

3

4

Ніконоренко Руслана

Харківська ОФСТ

18,5

53,3

71,8

4

5

Веселова Ганна

Дніпропетровська  ОФСТ

5,6

64,0

69,6

5

6

Лащенкова Софія

Київська МФСТ

62,7

62,7

6

7

Кирица Марица

Республіка Молдова

44,2

44,2

7

8

Плечій Галина

Львівська ОФСТ

40,0

40,0

8

9

Оніщенко Ганна

Київська ОФСТ

35,7

35,7

9

10

Середня Валентина

Київська ОФСТ

34,9

34,9

10

11

Кастравец Александра

Республіка Молдова

34,7

34,7

11

12

Зоріна Ганна

Київська МФСТ

31,4

31,4

12

13

Кононенко Уляна

Київська ОФСТ

7,9

20,9

28,8

13

14

Кашуба Юлія

Харківська ОФСТ

6,9

17,8

24,7

14

15

Гаркович Надія

Київська МФСТ

22,2

22,2

15

16

Трегубова Олена

Київська МФСТ

21,9

21,9

16

17

Ходирева Марина

Київська МФСТ

21,9

21,9

17

18

Котенко Тетяна

Київська ОФСТ

21,4

21,4

18

19

Сафтюк Ганна

Одеська ОФСТ

18,3

18,3

19

20

Михальчук Ольга

Львівська ОФСТ

18,2

18,2

20

21

Бурмистру Марчела

Республіка Молдова

17,7

17,7

21

22

Ніколаєва Євгенія

Севастопольська МФСТ

15,7

15,7

22-23

23

Савенкова Богдана

Севастопольська МФСТ

15,7

15,7

22-23

24

Анискевич Лена

Республіка Молдова

15,6

15,6

24

25

Бєляєва Яна

Запорізька ОФСТ

13,9

13,9

25

26

Тибінка Оксана

Львівська ОФСТ

13,4

13,4

26

27

Волкова Анастасія

Київська МФСТ

13,3

13,3

27

28

Ляшенко Юлия

Російська Федерація

13,1

13,1

28

29

Монастирська Лідія

Севастопольська МФСТ

13,1

13,1

29

30

Потапенко Анастасія

Севастопольська МФСТ

13,1

13,1

30

31

Шалавина Ольга

Севастопольська МФСТ

13,1

13,1

31

32

Шуклина Виктория

Російська Федерація

13,1

13,1

32

33

Завгородня Надія

Запорізька ОФСТ

12,6

12,6

33

34

Полищук Родика

Республіка Молдова

11,6

11,6

34

35

Данилюк Аліна

Запорізька ОФСТ

11,1

11,1

35

36

Шандрук Анастасія

Запорізька ОФСТ

11,1

11,1

36

37

Булига Наталія

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

37

38

Здоровець Ольга

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

38

39

Петренко Олена

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

39

40

Шевченко Вікторія

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

40

41

Кузик Мар’яна

Львівська ОФСТ

10,3

10,3

41

42

Тимуш Елена

Республіка Молдова

9,6

9,6

42

43

Безуханич Катерина

Запорізька ОФСТ

9,0

9,0

43

44

Галілейська Олександра

Київська МФСТ

8,9

8,9

44

45

Моянська Тетяна

Київська МФСТ

8,9

8,9

45

46

Волкова Александра

Республіка Молдова

8,6

8,6

46

47

Алтанець Аліна

Дніпропетровська ОФСТ

8,4

8,4

47

48

Півень Ольга

Дніпропетровська ОФСТ

8,4

8,4

48

49

Юрку Светлана

Республіка Молдова

8,1

8,1

49

50

Телевна Олександра

Запорізька ОФСТ

7,9

7,9

50

51

Кондратюк Анна

Київська МФСТ

7,6

7,6

51

52

Жога Оксана

Запорізька ОФСТ

7,1

7,1

52

53

Кондря Анна

Республіка Молдова

5,7

5,7

53

54

Герасимюк Лілія

Львівська ОФСТ

3,9

3,9

54

55

Герман Надежда

Республіка Молдова

3,2

3,2

55

56

Ступак Олена

Київська ОФСТ

3,0

3,0

56