Номинация «Лучшие спортсмены» 2009

 

Прiзвище, iм’я спортсменiв

Регiон

Бали за участь у змаганнях

Сума балів

Місце

Мала Хор-
тиця

Скелі біля моря

Кубок Хор-
тиці

Закриття сезону 2009

Кубок Черні-
гівської області

Чемпіонат Дніпропет-
ровської області (Вільногірськ)

Кубок МКС

Кубок пам’яті Львов

1

Андрущенко Микола

Київська область

79,94

48,00

98,40

111,16

13,59

351,09

1

2

Андрущенко Сергій

Київська область

79,94

8,58

24,00

18,48

111,16

13,59

255,75

2

3

Скороходов Євген

Дніпропет-
ровська область

19,00

39,97

68,64

38,80

32,42

198,83

3

4

Шаповал Андрій

Київська область

79,94

6,00

111,16

197,10

4

5

Малий Олександр

Дніпропет-
ровська область

40,76

39,97

68,64

9,00

27,78

186,15

5

6

Герасін Віталій

Запорізька область

54,34

47,03

67,20

168,57

6

7

Медик Святослав

Київська область

79,94

8,00

12,30

38,91

13,59

152,74

7

8

Кривуля Олександр

Дніпропет-
ровська область

40,76

39,97

28,60

7,20

10,61

127,14

8

9

Скороходов Валерій

Дніпропет-
ровська область

28,50

39,97

22,80

27,78

119,05

9

10

Ропін Сергій

Харківська область

50,94

35,53

9,00

21,83

117,30

10

11

Неділько Олександр

Київська область

79,94

8,58

11,23

13,59

113,34

11

12

Скиба Тарас

Львівська область

66,62

40,76

107,38

12

13

Гой Роман

Харківська область

50,94

35,53

2,57

16,21

105,25

13

14

Гунько Тарас

Запорізька область

54,34

47,03

101,37

14

15

Русович Сергій

Харківська область

50,94

35,53

14,89

101,36

15

16

Іваник Сергій

Дніпропет-
ровська область

40,76

28,60

18,00

87,36

16

17

Винокур Максим

Львівська область

66,62

20,38

87,00

17-20

18

Мартинюк Павло

Львівська область

66,62

20,38

87,00

17-20

19

Сомик Андрій

Львівська область

66,62

20,38

87,00

17-20

20

Тритецький Олексій

Львівська область

66,62

20,38

87,00

17-20

21

Горкулич Роман

Харківська область

50,94

35,53

86,47

21-22

22

Шачнев Михайло

Харківська область

50,94

35,53

86,47

21-22

23

Крот Сергій

Дніпропет-
ровська область

68,64

5,14

73,78

23

24

Старіков Дмитро

м. Київ

14,94

46,32

61,26

24

25

Марченко Віталій

Запорізька область

47,03

12,00

59,03

25

26

Малюк Дмитро

Дніпропет-
ровська область

28,60

28,40

57,00

26

27

Чернявський Іван

Запорізька область

54,34

54,34

27

28

Янчик Олексій

м. Київ

16,00

37,06

53,06

28

29

Сімак Сергій

Київська область

4,50

38,91

6,79

50,20

29

30

Бандрівський Іван

Львівська область

40,76

40,76

30-34

31

Лідовський Євген

Львівська область

40,76

40,76

30-34

32

Свердел Тарас

Львівська область

40,76

40,76

30-34

33

Хархаліс Антон

Львівська область

40,76

40,76

30-34

34

Линник Микита

Дніпропет-
ровська область

40,76

40,76

30-34

35

Барков Олександр

м. Київ

38,91

38,91

35-37

36

Мулько Михайло

Хмельницька область

38,91

38,91

35-37

37

Поситько Костянтин

Хмельницька область

38,91

38,91

35-37

38

Кодола Андрій

м. Київ

37,06

37,06

38

39

Биковський Іван

Запорізька область

36,00

36,00

39

40

Бойко Олександр

Полтавська область

34,83

34,83

40-42

41

Качур Максим

Полтавська область

34,83

34,83

40-42

42

Тертишний Дмитро

Полтавська область

34,83

34,83

40-42

43

Белінський Роман

Запорізька область

20,38

14,11

34,49

43-47

44

Скиба Олександр

Запорізька область

20,38

14,11

34,49

43-47

45

Хімченко Олександр

Запорізька область

20,38

14,11

34,49

43-47

46

Шевчук Ярослав

Запорізька область

20,38

14,11

34,49

43-47

47

Яворський Олександр

Запорізька область

20,38

14,11

34,49

43-47

48

Ковалик Юрій

Одеська область

16,01

17,32

33,33

48-50

49

Павлов Олександр

Одеська область

16,01

17,32

33,33

48-50

50

Ріпа Сергій

Одеська область

16,01

17,32

33,33

48.50

51

Чуранов Андрій

м. Київ

14,94

6,00

11,74

32,68

51

52

Єрьомін Євген

м. Київ

12,00

18,52

30,52

52

53

Бєлоконь Роман

Донецька область

28,60

28,60

53-54

54

Макєєнко Костянтин

Донецька область

28,60

28,60

53-54

55

Гринько Владислав

Донецька область

28,30

28,30

55

56

Гнатовський Юрій

Одеська область

13,97

14,28

28,25

56-58

57

Ізместьєв Андрій

Одеська область

13,97

14,28

28,25

56-58

58

Кукін Дмитро

Одеська область

13,97

14,28

28,25

56,58

59

Муравйов Андрій

Одеська область

10,19

14,80

24,99

59

60

Єленок Сергій

Хмельницька область

11,68

10,92

22,60

60

61

Жердочкін Артем

м. Київ

5,09

15,88

20,97

61-62

62

Якименко Павло

м. Київ

5,09

15,88

20,97

61-62

63

Ріпа Дмитро

Одеська область

5,82

14,80

20,63

63

64

Телуха Кирило

Львівська область

20,38

20,38

64

65

Городинець Артем

м. Київ

20,15

20,15

65-68

66

Петрук Кирило

м. Київ

20,15

20,15

65-68

67

Цирень Євген

м. Київ

20,15

20,15

65-68

68

Шаповалов Олександр

м. Київ

20,15

20,15

65-68

69

Адонін Денис

Донецька область

19,54

19,54

69-73

70

Денисенко Олексій

Донецька область

19,54

19,54

69-73

71

Карасьов Денис

Донецька область

19,54

19,54

69-73

72

Логвіненко Володимир

Донецька область

19,54

19,54

69-73

73

Солодовник Михайло

Донецька область

19,54

19,54

69-73

74

Куцаєв Володимир

Київська область

12,54

6,79

19,33

74

75

Носков Павло

Миколаївська область

18,29

18,29

75-77

76

Райков Володимир

Миколаївська область

18,29

18,29

75-77

77

Ухань Олександр

Миколаївська область

18,29

18,29

75-77

78

Ужов Михайло

Донецька область

8,36

9,52

17,88

78

79

Ключник Роман

Одеська область

17,32

17,32

79-80

80

Комаров Валентин

Одеська область

17,32

17,32

79-80

81

Прекрасний Сергій

Донецька область

8,36

8,10

16,46

81

82

Білохонов Дмитро

Харківська область

16,21

16,21

82-84

83

Ретинський Дмитро

м. Київ

16,21

16,21

82-84

84

Стукало Микола

м. Київ

16,21

16,21

82-84

85

Усатов Дмитро

Одеська область

16,01

16,01

85

86

Карпенко Іван

Київська область

15,98

15,98

86

87

Легута Роман

Київська область

15,75

15,75

87

88

Печевистий Олег

м. Київ

14,94

14,94

88

89

Анісімов Олександр

Одеська область

14,80

14,80

89-91

90

Промт Ігор

Одеська область

14,80

14,80

89-91

91

Сухарчук Павло

Одеська область

14,80

14,80

89-91

92

Кіпель Андрій

Дніпропет-ровська область

 

7,13

7,20

 

 

14,33

92

93

Корнієнко Олександр

Донецька область

14,30

14,30

93-95

95

Нецвіт Станіслав

Донецька область

14,30

14,30

93-95

95

Усенко Анатолій

Донецька область

14,30

14,30

93-95

96

Галимов Тимур

Одеська область

14,28

14,28

96

97

Заболотний Олександр

Одеська область

13,97

13,97

97-98

98

Ріпа Микола

Одеська область

13,97

13,97

97-98

99

Степанюк Роман

Київьска область

13,59

13,59

99

100

Гомонович Василь

м.Київ

13,54

13,54

100-104

101

Дуднік Ілля

м.Київ

13,54

13,54

100-104

102

Злацький Ігор

м.Київ

13,54

13,54

100-104

103

Манільчук Вадим

м.Київ

13,54

13,54

100-104

104

Мізеров Дмитро

м.Київ

13,54

13,54

100-104

105

Палієнко Сергій

Київська область

12,54

12,54

105

106

Кашарайло Сергій

Запорізька область

12,00

12,00

106-107

107

Скрипченко Костянтин

Запорізька область

12,00

12,00

106-107

108

Глоба Андрій

Київська область

11,64

11,64

108

109

Потапенко Євген

Запорізька область

9,12

2,09

11,21

109

110

Середний Григорій

Київська область

11,19

11,19

110

111

Матвієнко Ілля

Донецька область

11,15

11,15

111-112

112

Посипайко Валерій

Донецька область

11,15

11,15

111-112

113

Потапов Леонід

Донецька область

10,77

10,77

113

114

Дикий Вадим

Київська область

10,43

10,43

114

115

Лешківець Ігор

Львівська область

10,19

10,19

115-119

116

Максимець Назар

Львівська область

10,19

10,19

115-119

117

Мацько Іван

Львівська область

10,19

10,19

115-119

118

Микитин Роман

Львівська область

10,19

10,19

115-119

119

Пахолюк Тарас

Львівська область

10,19

10,19

115-119

120

Тищенко Сергій

Донецька область

9,80

9,80

120-121

121

Фомич Кирило

Донецька область

9,80

9,80

120-121

122

Гужва Дмитро

Чернігівська область

9,60

9,60

122-123

123

Тараба Дмитро

Дніпропет-
ровська область

9,00

9,00

122-123

124

Патенко Юрій

Запорізька область

8,65

8,65

124

125

Олішевський

Київська область

8,60

8,60

125

126

Литвиновський Кирило

Київська область

8,56

8,56

126

127

Герасименко Михайло

Донецька область

8,36

8,36

127-131

128

Дорошенко Ігор

Запорізька область

6,27

2,09

8,36

127-131

129

Маловичко Микола

Запорізька область

6,27

2,09

8,36

127-131

130

Остроконь Анатолій

Запорізька область

6,27

2,09

8,36

127-131

131

Трубніков Микита

Донецька область

8,36

8,36

127-131

132

Бачинський Віктор

Львівська область

8,15

8,15

132-135

133

Бурда Юрій

Львівська область

8,15

8,15

132-135

134

Стасюк Тарас

Львівська область

8,15

8,15

132-135

135

Турковський Юрій

Львівська область

8,15

8,15

132-135

136

Добичин Тимофій

Донецька область

8,10

8,10

136

137

Галас Віталій

м. Київ

7,96

7,96

137-140

138

Дзівалтовський Олексій

м. Київ

7,96

7,96

137-140

139

Зуйков Андрій

м. Київ

7,96

7,96

137-140

140

Лихенко Олег

м. Київ

7,96

7,96

137-140

141

Горбатенко Віталій

Дніпропет-
ровська область

7,24

7,24

141-143

142

Степанов Микола

Дніпропет-
ровська область

7,24

7,24

141-143

143

Шевцов Євген

Дніпропет-
ровська область

7,24

7,24

141-143

144

Горшенін Євген

Донецька область

6,86

6,86

144-148

145

Жук Олексій

Чернігівська область

6,86

6,86

144-148

146

Чекін Ярослав

Донецька область

6,86

6,86

144-148

147

Шавелкін Михайло

Донецька область

6,86

6,86

144-148

148

Шевцов Олексій

Донецька область

6,86

6,86

144-148

149

Баканов Олексій

Київська область

6,79

6,79

149-150

150

Лушпак Максим

Київська область

6,79

6,79

149-150

151

Бузульов Євгеній

Київська область

6,00

6,00

151

152

Бабій Ігор

Львівська область

5,82

5,82

152-156

153

Бабій Олег

Львівська область

5,82

5,82

152-156

154

Борачок Ігор

Львівська область

5,82

5,82

152-156

155

Лазар Василь

Львівська область

5,82

5,82

152-156

156

Яцишин Андрій

Львівська область

5,82

5,82

152-156

157

Михайлов Микола

Донецька область

5,72

5,72

157-158

158

Тохтамишев Євген

Донецька область

5,72

5,72

157-158

159

Боженко Антон

Дніпропет-
ровська область

5,14

5,14

159-160

160

Сябрюк Сергій

Дніпропет-
ровська область

5,14

5,14

159-160

161

Капустін Ілля

м. Київ

5,09

5,09

161-167

162

Наконечний Антон

м. Київ

5,09

5,09

161-167

163

Боровик Антон

Запорізька область

5,09

5,09

161-167

164

Земляний Антон

Запорізька область

5,09

5,09

161-167

165

Комисаров Олександр

Запорізька область

5,09

5,09

161-167

166

Папишев Ігор

Запорізька область

5,09

5,09

161-167

167

Янко Тарас

Запорізька область

5,09

5,09

161-167

168

Кузовков Ігор

Донецька область

4,90

4,90

168

169

Бережний Олексій

Запорізька область

4,81

4,81

169-173

170

Боровик Олександр

Запорізька область

4,81

4,81

169-173

171

Верташ Дмитро

Запорізька область

4,81

4,81

169-173

172

Кухаренко Дмитро

Запорізька область

4,81

4,81

169-173

173

Швидкий Євген

Запорізька область

4,81

4,81

169-173

174

Семянків Станіслав

Дніпропет-
ровська область

4,50

4,50

174

175

Баталов Іван

Донецька область

4,29

4,29

175

176

Андронов Віталій

Дніпропет-
ровська область

4,00

4,00

176-178

177

Гриндій Олег

Хмельницька область

4,00

4,00

176-178

178

Цуприк Ігор

Дніпропет-
ровська область

4,00

4,00

176-178

179

Живов Олександр

Донецька область

3,81

3,81

179

180

Бляхович Володимир

Дніпропет-
ровська область

3,60

3,60

180-182

181

Педич Максим

Дніпропет-
ровська область

3,60

3,60

180-182

182

Сай Роман

Дніпропет-
ровська область

3,60

3,60

180-182

183

Єфіменко Станіслав

Дніпропет-
ровська область

3,27

3,27

183-185

184

Мєрний Сергій

Дніпропет-
ровська область

3,27

3,27

183-185

185

Палій Олександр

Дніпропет-
ровська область

3,27

3,27

183-185

186

Даниленко Андрій

м. Київ

3,14

3,14

186

187

Брюхов Максим

Дніпропет-
ровська область

3,00

3,00

187-189

188

Дармодехін Сергій

Дніпропет-
ровська область

3,00

3,00

187-189

189

Ползіков Руслан

Дніпропет-
ровська область

3,00

3,00

187-189

190

Святий Віталій

Хмельницька область

2,77

2,77

190-191

191

Семічаєвський Максим

Дніпропет-
ровська область

2,77

2,77

190-191

192

Загоруйко Дмитро

Харківська область

2,57

2,57

192-193

193

Радомський Олександр

Харківська область

2,57

2,57

192-193

194

Лагода Микола

Запорізька область

2,09

2,09

194-195

195

Острицький Ігор

Київська область

2,09

2,09

194-195