Номинация «Лучшие спортсмены» 2010

Прізвище, ім’я спортсмена

Країна або ОФСТ

Бали за участь в змаганнях

Сума балів

Місце в рейтингу

Кубок МКС, м.Київ

Мала Хортиця, м.Запоріжжя

Скелі біля моря, м.Форос

Кубок Хортиці, м.Запоріжжя

1

Скороходов Євген

Дніпропетровська ОФСТ

55,6

64,0

119,6

1

2

Андрущенко Сергій

Київська ОФСТ

46,8

27,8

44,4

119,0

2-3

3

Неділько Олександр

Київська ОФСТ

46,8

27,8

44,4

119,0

2-3

4

Андрущенко Микола

Київська ОФСТ

55,6

44,4

100,0

4

5

Горкулич Роман

Харківська ОФСТ

27,8

71,1

98,9

5-6

6

Русович Сергій

Харківська ОФСТ

27,8

71,1

98,9

5-6

7

Ропін Сергій

Харківська ОФСТ

18,5

71,1

89,6

7

8

Скороходов Валерій

Дніпропетровська ОФСТ

18,5

64,0

82,5

8-9

9

Малий Олександр

Дніпропетровська ОФСТ

18,5

64,0

82,5

8-9

10

Морський Іван

Харківська ОФСТ

6,9

71,1

78,0

10

11

Бабкевич Николай

Республіка Молдова

72,7

72,7

11

12

Гой Роман

Харківська ОФСТ

71,1

71,1

12

13

Кривуля Олександр

Дніпропетровська ОФСТ

5,6

64,0

69,6

13

14

Мілешкін Олександр

Київська ОФСТ

21,4

44,4

65,8

14

15

Острицький Ігор

Київська ОФСТ

42,8

20,9

63,7

15

16

Городинець Артем

Київська МФСТ

62,7

62,7

16-18

17

Петрук Кирило

Київська МФСТ

62,7

62,7

16-18

18

Чередниченко Леонід

Київська МФСТ

62,7

62,7

16-18

19

Сімак Сергій

Київська ОФСТ

13,9

44,4

58,3

19

20

Оніщенко Сергій

Київська ОФСТ

11,7

42,8

54,5

20

21

Егоров Александр

Республіка Молдова

6,7

44,2

50,9

21

22

Солодовник Михайло

Донецька область

7,8

40,0

47,8

22

23

Демянович Володимир

Київська МФСТ

4,7

42,8

47,5

23

24

Середній Григорій

Київська ОФСТ

11,7

34,7

46,4

24

25

Карасьов Денис

Донецька ОФСТ

40,0

40,0

25-28

26

Денисенко Олексій

Донецька ОФСТ

40,0

40,0

25-28

27

Логвиненко Володимир

Донецька ОФСТ

40,0

40,0

25-28

28

Адонін Денис

Донецька ОФСТ

40,0

40,0

25-28

29

Усик Віталій

Київська ОФСТ

34,9

34,9

29

30

Медик Святослав

Київська ОФСТ

13,9

20,9

34,8

30

31

Морару Флорин

Республіка Молдова

14,3

18,6

32,9

31

32

Поляниця Юрій

Київська МФСТ

31,4

31,4

32-34

33

Пшінка Богдан

Київська МФСТ

31,4

31,4

32-34

34

Цирень Євген

Київська МФСТ

31,4

31,4

32-34

35

Крэчун Раду

Республіка Молдова

14,3

13,0

27,3

35

36

Марченко Віталій

Запорізька ОФСТ

26,8

26,8

36

37

Лупашко Евгений

Республіка Молдова

6,7

18,7

25,4

37

38

Лисенко Максим

Чернігівська ОФСТ

23,4

23,4

38-39

39

Паляниця Юрій

Чернігівська ОФСТ

23,4

23,4

38-39

40

Жученко Костянтин

Київська МФСТ

22,2

22,2

40-42

41

Жердочкін Артем

Київська МФСТ

22,2

22,2

40-42

42

Якименко Павло

Київська МФСТ

22,2

22,2

40-42

43

Скрипченко Костянтин

Запорізька ОФСТ

22,1

22,1

43

44

Бойків Тарас

Київська МФСТ

21,9

21,9

44-46

45

Ковальчук Роман

Київська МФСТ

21,9

21,9

44-46

46

Сулік Олег

Київська МФСТ

21,9

21,9

44-46

47

Лазаренко Євген

Запорізька ОФСТ

9,3

12,4

21,7

47

48

Філіпенко Микола

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

21,4

48

49

Олішевський Микита

Київська ОФСТ

20,9

20,9

49-51

50

Палієнко Сергій

Київська ОФСТ

20,9

20,9

49-51

51

Савченко Андрій

Київська ОФСТ

20,9

20,9

49-51

52

Хімченко Олександр

Запорізька ОФСТ

9,3

10,9

20,2

52

53

Лотка Максим

Республіка Молдова

19,7

19,7

53

54

Ізместьєв Андрій

Одеська ОФСТ

18,3

18,3

54-58

55

Гнатовський Юрій

Одеська ОФСТ

18,3

18,3

54-58

56

Галімов Тимур

Одеська ОФСТ

18,3

18,3

54-58

57

Кукін Дмитро

Одеська ОФСТ

18,3

18,3

54-58

58

Ковалик Юрій

Одеська ОФСТ

18,3

18,3

54-58

59

Назаренко Вадим

Дніпропетровська ОФСТ

8,6

8,4

17,0

59

60

Гомонович Василь

Київська МФСТ

16,5

16,5

60-64

61

Дуднік Ілля

Київська МФСТ

16,5

16,5

60-64

62

Злацький Ігор

Київська МФСТ

16,5

16,5

60-64

63

Мазуренко В’ячеслав

Київська МФСТ

16,5

16,5

60-64

64

Манільчук Вадим

Київська МФСТ

16,5

16,5

60-64

65

Карпенко Володимир

Севастопольська МФСТ

15,7

15,7

65-69

66

Кухар Владислав

Севастопольська МФСТ

15,7

15,7

65-69

67

Мавроді Олександр

Севастопольська МФСТ

15,7

15,7

65-69

68

Ткачов Ігор Вікторович

Севастопольська МФСТ

15,7

15,7

65-69

69

Федоренко Андрій

Київська МФСТ

15,7

15,7

65-69

70

Крэчун Григоре

Республіка Молдова

15,6

15,6

70-72

71

Жук Олексій

Чернігівська ОФСТ

15,6

15,6

70-72

72

Ховренко Олексій

Чернігівська ОФСТ

15,6

15,6

70-72

73

Бєлінський Роман

Запорізька ОФСТ

6,2

9,0

15,2

73

74

Скиба Олександр

Запорізька ОФСТ

13,9

13,9

74

75

Шинкаренко Максим

Київська МФСТ

13,3

13,3

75

76

Боловінцев Віталій

Севастопольська МФСТ

13,1

13,1

76-82

77

Коротков Андрій

Севастопольська МФСТ

13,1

13,1

76-82

78

Назаренко Андрей

Російська Федерація

13,1

13,1

76-82

79

Попов Александр

Російська Федерація

13,1

13,1

76-82

80

Потапов Роман

Севастопольська МФСТ

13,1

13,1

76-82

81

Смирнов Илья

Російська Федерація

13,1

13,1

76-82

82

Шмелев Александр

Російська Федерація

13,1

13,1

76-82

83

Соловйов Віталій

Дніпропетровська ОФСТ

8,6

4,5

13,1

83

84

Барбалат Виталие

Республіка Молдова

12,2

12,2

84-85

85

Котляренко Андрей

Республіка Молдова

12,2

12,2

84-85

86

Ляхов Юрій

Запорізька ОФСТ

11,6

11,6

86

87

Герасін Віталій

Запорізька ОФСТ

11,1

11,1

87-88

88

Шевчук Ярослав

Запорізька ОФСТ

11,1

11,1

87-88

89

Попа Марин

Республіка Молдова

11,0

11,0

89-90

90

Захарченко Андрій

Запорізька ОФСТ

11,0

11,0

89-90

91

Руденко Павло

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

91-93

92

Тарасов Євгеній

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

91-93

93

Ярий Сергій

Запорізька ОФСТ

10,7

10,7

91-93

94

Слободяник Олександр

Запорізька ОФСТ

10,3

10,3

94

95

Котокарь Игорь

Республіка Молдова

9,5

9,5

95

96

Должиков Гліб

Київська МФСТ

9,4

9,4

96-97

97

Чуранов Андрій

Київська МФСТ

9,4

9,4

96-97

98

Чернявський Іван

Запорізька ОФСТ

9,3

9,3

98-99

99

Гунько Тарас

Запорізька ОФСТ

9,3

9,3

98-99

100

Холоденко Андриан

Республіка Молдова

9,0

9,0

100

101

Барков Олександр

Київська МФСТ

8,9

8,9

101-102

102

Михайлов Дмитрий

Республіка Молдова

8,9

8,9

101-102

103

Базилевич Юрій

Дніпропетровська ОФСТ

8,4

8,4

103-104

104

Назаренко Костянтин

Дніпропетровська ОФСТ

8,4

8,4

103-104

105

Земляний Антон

Запорізька ОФСТ

7,9

7,9

105-106

106

Куцаєв Володимир

Київська ОФСТ

7,9

7,9

105-106

107

Месьянінов Артем

Донецька область

7,8

7,8

107

108

Бєрєжной Алєксєй

Запорізька ОФСТ

7,1

7,1

108

109

Козарь Ион

Республіка Молдова

6,4

6,4

109-110

110

Моцпан Ион

Республіка Молдова

6,4

6,4

109-110

111

Кожокару Александр

Республіка Молдова

6,3

6,3

111-113

112

Кожарь Игорь

Республіка Молдова

6,3

6,3

111-113

113

Кухарський Юрій

Київська МФСТ

6,3

6,3

111-113

114

Яворський Олександр

Запорізька ОФСТ

6,2

6,2

114

115

Максимець Назар

Львівська ОФСТ

6,0

6,0

115

116

Потапов Леонід

Донецька ОФСТ

5,9

5,9

116-117

117

Ужов Михайло

Донецька ОФСТ

5,9

5,9

116-117

118

Остроконь Анатолій

Запорізька ОФСТ

5,2

5,2

118-120

119

Дуда Микола

Київська ОФСТ

5,2

5,2

118-120

120

Жамойдо Євген

Київська ОФСТ

5,2

5,2

118-120

121

Баканов Олексій

Київська МФСТ

4,7

4,7

121

122

Лешківець Ігор

Львівська ОФСТ

3,9

3,9

122-123

123

Брез Геннадій

Дніпропетровська ОФСТ

3,9

3,9

122-123

124

Рудак Максим

Запорізька ОФСТ

2,4

2,4

124

125

Потапенко Віталій

Запорізька ОФСТ

2,3

2,3

125

126

Коровін Юрій

Запорізька ОФСТ

2,2

2,2

126

127

Поздняков Андрій

Запорізька ОФСТ

2,0

2,0

127

128

Скафару Георге

Республіка Молдова

1,7

1,7

128