Номинация «Лучшие судьи» 2009 абсолютный рейтинг

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Регіон

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце

Мала Хор-
тиця

Скелі біля моря

Кубок Хор-
тиці

Закрит-
тя сезону 2009

Кубок Чернігівської області

Чемпіонат Дніпропет-ровської області (Вільно-гірськ)

Кубок МКС

Кубок пам’яті Львов

1

Коган Вадим Григорович

Миколаївська область

444,60

342,00

969,00

499,20

624,00

741,00

3619,80

1

2

Дябло Тетяна Георгіївна

Запорізька область

399,00

678,30

436,80

384,00

436,80

518,70

518,70

3372,30

2

3

Козій Віктор Георгійович

Миколаївська область

444,60

678,30

374,40

444,60

518,70

2460,60

3

4

Дворниченко Сергій  Васильович

Дніпропетровська область

518,70

678,30

436,80

518,70

2152,50

4

5

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька область

741,00

387,60

336,00

518,70

1983,30

5

6

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька область

518,70

678,30

374,40

336,00

1907,40

6

7

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька область

592,80

775,20

436,80

1804,80

7

8

Гладченко Анна Леонідівна

Чернігівська область

370,50

484,50

312,00

336,00

1503,00

8

9

Самуся Сергій Ілліч

Донецька область

296,40

678,30

374,40

1349,10

9

10

Янович Галина Василівна

Львівська область

296,40

228,00

374,40

444,60

1343,40

10

11

Костогриз  Олексій Миколайович

Донецька область

296,40

387,60

624,00

1308,00

11

12

Григорович Антон Михайлович

Харківська область

387,60

288,00

518,70

1194,30

12

13

Прокопенко Олег Іванович

Донецька область

342,00

399,00

436,80

1177,80

13

14

Ємельянов Михайло Михайлович (ст)

Запорізька область

518,70

581,40

1100,10

14

15

Попов Ігор Васильович

Запорізька область

444,60

581,40

1026,00

15

16

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька область

296,40

387,60

312,00

996,00

16

17

Шубіна Ольга Михайлівна

м. Київ

222,30

285,00

171,00

296,40

974,70

17

18

Біловол Олександр Іванович

Дніпропетровська область

518,70

436,80

955,50

18

19

Коршок Яків Вілійович

Дніпропетровська область

336,00

518,70

854,70

19

20

Кириченко Владислав Віталійович

Чернігівська область

374,40

480,00

854,40

20

21

Бережний Микола Григорович

Львівська область

444,60

399,00

843,60

21

22

Купка Павло Леонідович

м. Севастополь

222,30

570,00

792,30

22

23

Командірова Олена Леонідівна

Київська область

285,00

484,50

769,50

23

24

Казанцев Антон Федорович

Запорізька область

222,30

290,70

240,00

753,00

24

25

Хархаліс Оксана Степанівна

Львівська область

741,00

741,00

25

26

Василина Юрій Іванович

Львівська ОФСТ

290,70

444,60

735,30

26

27

Хлистун Антон Володимирович

Дніпропетровська область

296,40

436,80

733,20

27

28

Бігма Юрій Миколайович

Запорізька область

222,30

484,50

706,80

28

29

Меліков Олексій  Аркадійович

м. Київ

296,40

399,00

695,40

29-31

30

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька область

296,40

399,00

695,40

29-31

31

Нагорний Лев Іванович

Запорізька область

296,40

399,00

695,40

29-31

32

Байбуз Тамара Василівна

Дніпропетровська область

312,00

374,40

686,40

32

33

Радченко Артем Володимирович

Київська  область

222,30

171,00

222,30

615,60

33

34

Хархаліс Ярослав Михайлович

Львівська область

592,80

592,80

34

35

Костогриз Тетяна Олександрівна

Донецька область

296,40

290,70

587,10

35-36

36

Тіняков Вячеслав Вікторович

Донецька область

296,40

290,70

587,10

35-36

37

Дуєв Олександр Михайлович

Запорізька область

581,40

581,40

37

38

Сєров Андрій Анатолійович

Дніпропетровська область

290,70

249,60

540,30

38

39

Селезньов Олександр Михайлович

Львівська область

518,70

518,70

39-41

40

Хархаліс Антон Ярославович

Львівська область

518,70

518,70

39-41

41

Кобилянська Людмила Олександрівна

Запорізька область

518,70

518,70

39-41

42

Горбонос  Олена Русланівна

Дніпропетровська область

290,70

192,00

482,70

42

43

Єгупова Ірина Олександрівна

Донецька область

290,70

187,20

477,90

43

44

Прохода Надія Іванівна

Запорізька область

222,30

228,00

450,30

44

45

Хайнацький Сергій Олександрович

Миколаївська область

444,60

444,60

45-50

46

Білик Микола Вікторович

Львівська область

444,60

444,60

45-50

47

Андрущенко Микола Сергійович

Київська область

444,60

444,60

45-50

48

Куцаєв Володимир Вікторович

Київська область

444,60

444,60

45-50

49

Скуловатова Олена Вікторівна

Київська область

444,60

444,60

45-50

50

Махлинець Світлана Андріївна

Київська область

444,60

444,60

45-50

51

Адонін Денис Ігорович

Донецька область

436,80

436,80

51-53

52

Карасьов Денис Павлович

Донецька область

436,80

436,80

51-53

53

Логвиненко Володимир Геннадійович

Донецька область

436,80

436,80

51-53

54

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська область

228,00

192,00

420,00

54

55

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська область

387,60

387,60

55-56

56

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька область

387,60

387,60

55-56

57

Долженко Н.О.

Донецька область

374,40

374,40

57-61

58

Корольова Валентина Федорівна

Донецька область

374,40

374,40

57-61

59

Костів Микола Юрійович

Донецька область

374,40

374,40

57-61

60

Мирний Андрій Олександрович

Донецька область

374,40

374,40

57-61

61

Солодовник Михайло Олегович

Донецька область

374,40

374,40

57-61

62

Швець Євген Олександрович

Запорізька область

370,50

370,50

62-64

63

Святненко Віталій Валерійович

Житомирська область

370,50

370,50

62-64

64

Телюкова Світлана Михайлівна

Донецька область

370,50

370,50

62-64

65

Єфімов Сергій Вікторович

м. Севастополь

342,00

342,00

65-66

66

Жихарєва Любов Яківна

Донецька область

171,00

171,00

342,00

65-66

67

Коваль І.В.

Чернігівська область

336,00

336,00

67-68

68

Ховренко Олексій Павлович

Чернігівська область

336,00

336,00

67-68

69

Кіпель Андрій Анатолійович

Дніпропетровська область

171,00

144,00

315,00

69

70

Максимова Ірина Василівна

Донецька область

312,00

312,00

70-72

71

Якубова Наталія Миколаївна

Донецька область

312,00

312,00

70-72

72

Ігнатенко Володимир

Дніпропетровська область

312,00

312,00

70-72

73

Зіброва Софія Олександрівна

Львівська область

296,40

296,40

73-78

74

Мартинюк-Лотоцька Ольга Олександрівна

Львівська область

296,40

296,40

73-78

75

Сторчак Тетяна Василівна

Львівська область

296,40

296,40

73-78

76

Жаков Олександр Володимирович

Запорізька область

296,40

296,40

73-78

77

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька область

296,40

296,40

73-78

78

Телюков Генадій Андрійович

Донецька область

296,40

296,40

73-78

79

Головня Таміла Олександрівна

Київська область

290,70

290,70

79-89

80

Мірончук Олег Васильович

Київська область

290,70

290,70

79-89

81

Гудкова Дар’я Олегівна

м. Київ

290,70

290,70

79-89

82

Беззубов Микола Миколайович

Запорізька область

290,70

290,70

79-89

83

Богданов Богдан Заріфович

Запорізька область

290,70

290,70

79-89

84

Ємельянов Михайло Михайлович (мл)

Запорізька область

290,70

290,70

79-89

85

Загородніков Олексій Валерійович

Запорізька область

290,70

290,70

79-89

86

Семікіна Наталія Юріївна

Запорізька область

290,70

290,70

79-89

87

Скрипченко Костянтин

Запорізька область

290,70

290,70

79-89

88

Кривошей Євген Григорович

Донецька область

290,70

290,70

79-89

89

Андронов Віталій  Валерійович

Дніпропетровська область

290,70

290,70

79-89

90

Маринець-Полянський Д.О.

Чернігівська область

288,00

288,00

90

91

Пехтерев Георгій С.

м. Севастополь

285,00

285,00

91-92

92

Пелипас Ірина Олексіївна

Донецька область

285,00

285,00

91-92

93

Коробова Ольга Миколаївна

Донецька область

249,60

249,60

93-95

94

Пузяков Юрій Миколайович

Донецька область

249,60

249,60

93-95

95

Титова Галина Валентинівна

Донецька область

249,60

249,60

93-95

96

Антонцева Каріна Володимирівна

Чернігівська область

240,00

240,00

96

97

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька область

228,00

228,00

97-99

98

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька область

228,00

228,00

97-99

99

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька область

228,00

228,00

97-99

100

Вуйцік М.І.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

101

Вуйцік Х.І.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

102

ГерболкаО.В.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

103

Гищин В.Я.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

104

Гордійчук О.Ю.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

105

Дідич М.І.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

106

Калітін М.М.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

107

Конопацький Б.І.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

108

Мартинюк А.П.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

109

Марченко В.В.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

110

Михайлов Д.Ф.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

111

Мякушко О.О..

Львівська область

222,30

222,30

100-142

112

Наконечний А.Р.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

113

Рукавець Юрій Ігорович

Львівська область

222,30

222,30

100-142

114

Рукавець Ярослав Ігорович

Львівська область

222,30

222,30

100-142

115

Столяров Ярослав К.

Львівська область

222,30

222,30

100-142

116

Тичківська Христина Володимирівна

Львівська область

222,30

222,30

100-142

117

Швець Микола Йосипович

Львівська область

222,30

222,30

100-142

118

Острицький Ігор Олександрович

Київська область

222,30

222,30

100-142

119

Палієнко Сергій Володимирович

Київська область

222,30

222,30

100-142

120

Багата Ольга Леонідівні

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

121

Брус Микола Дмитрович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

122

Дашкевич Наталія Володимирівна

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

123

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

124

Козаков Сергій Юрійович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

125

Кроль Галина Іванівна

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

126

Кухаренко Дмитро Михайлович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

127

Некрасов Іван Сергійович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

128

Новиков Станіслав Сергійович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

129

Попов Євген Борисович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

130

Пустошкіна Ірина Михайлівна

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

131

Ребенок Дмитро Васильович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

132

Ткачук Ганна Тарасівна

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

133

Фещенко Владислав Віталійович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

134

Ходальський Сергій Миколайович

Запорізька область

222,30

222,30

100-142

135

Сичов Володимир Євгенович

Житомирська область

222,30

222,30

100-142

136

Івченко Марина Євгенівна

Донецька область

222,30

222,30

100-142

137

Телюкова Ольга Геннадіївна

Донецька область

222,30

222,30

100-142

138

Антоненко Микола Миколайович

Дніпропетровська область

222,30

222,30

100-142

139

Дементьєва Марина Олегівна

Дніпропетровська область

222,30

222,30

100-142

140

Колмакова Надія Іванівна

Дніпропетровська область

222,30

222,30

100-142

141

Туринська Олена Петрівна

Дніпропетровська область

222,30

222,30

100-142

142

Ушакова Тетяна В’ячеславівна

Дніпропетровська область

222,30

222,30

100-142

143

Ніколаенко Людмила Степанівна

Дніпропетровська область

192,00

192,00

143

144

Волчанов Руслан Олександрович

Донецька область

187,20

187,20

144-151

145

Коваленко Олена Валеріївна

Донецька область

187,20

187,20

144-151

146

Микулін Валентин Валентинович

Донецька область

187,20

187,20

144-151

147

Нікішина Любов Олександрівна

Донецька область

187,20

187,20

144-151

148

Паршина Наталія Володимирівна

Донецька область

187,20

187,20

144-151

149

Рогова Валентина Іванівна

Донецька область

187,20

187,20

144-151

150

Тютюнник

Дар’ я Володимирівна

Донецька область

187,20

187,20

144-151

151

Тютерев Володимир Іванович

Дніпропетровська область

187,20

187,20

144-151

152

Пономарева Олена Василівна

м. Севастополь

171,00

171,00

152-168

153

Лошук Віктор Миколайович

Полтавська область

171,00

171,00

152-168

154

Бишова Тетяна Володимирівна

м. Київ

171,00

171,00

152-168

155

Петров Володимир Іванович

Київська  область

171,00

171,00

152-168

156

Волкова Ольга Олексіївна

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

157

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

158

Козуб Інна Вікторівна

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

159

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

160

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

161

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

162

Хмелевський Пилип Миколайович

Запорізька область

171,00

171,00

152-168

163

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька область

171,00

171,00

152-168

164

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька область

171,00

171,00

152-168

165

Андронов Ярослав Валерійович

Дніпропетровська область

171,00

171,00

152-168

166

Кичата Юлія Євгеніївна

Дніпропетровська область

171,00

171,00

152-168

167

Скороходов Валерій Віталійович

Дніпропетровська область

171,00

171,00

152-168

168

Скороходов Євген Віталійович

Дніпропетровська область

171,00

171,00

152-168

169

Білий О.М.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

170

Караянов Д.Г.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

171

Коршок Світлана Яківна

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

172

Кучинський В.А.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

173

Осипенко О.Є.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

174

Русенчик В.Г.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

175

Сайдаков П.Т.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176

176

Тихоліз А.В.

Дніпропетровська область

144,00

144,00

169-176