Номинация «Лучшие судьи» 2009 — абсолютный рейтинг

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Регіон, країна

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце

Кубок Хортиці

Мала Хортиця

Скелі біля моря

1

Коган Вадим Григорович

Миколаївська область

969

444,6

342

1755,6

1

2

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька область

775,2

592,8

1368

2

3

Дворниченко Сергій  Васильович

Дніпропетровська область

678,3

518,7

1197

3-4

4

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька область

678,3

518,7

1197

3-4

5

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька область

387,6

741

1128,6

5

6

Козій Віктор Георгійович

Миколаївська область

678,3

444,6

1122,9

6

7

Ємельянов Михайло Михайлович (ст)

Запорізька область

581,4

518,7

1100,1

7

8

Дябло Тетяна Георгіївна

Запорізька область

678,3

399

1077,3

8

9

Попов Ігор Васильович

Запорізька область

581,4

444,6

1026

9

10

Самуся Сергій Ілліч

Донецька область

678,3

296,4

974,7

10

11

Гладченко Ганна Леонідівна

Чернігівська область

484,5

370,5

855

11

12

Бережний Микола Григорович

Львівська область

444,6

399

843,6

12

13

Купка Павло Леонідович

м. Севастополь

222,3

570

792,3

13

14

Командірова Олена Леонідівна

Київська область

484,5

285

769,5

14

15

Прокопенко Олег Іванович

Донецька область

399

342

741

15

16

Бігма Юрій Миколайович

Запорізька область

484,5

222,3

706,8

16

17

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька область

399

296,4

695,4

17-19

18

Меліков Олексій  Аркадійович

м. Київ

399

296,4

695,4

17-19

19

Нагорний Лев Іванович

Запорізька область

399

296,4

695,4

17-19

20

Костогриз  Олексій Миколайович

Донецька область

387,6

296,4

684

20-21

21

Михайлюк Людмила Стефаніїна

Донецька область

387,6

296,4

684

20-21

22

Шубіна Ольга Михайлівна

м. Київ

171

222,3

285

678,3

22

23

Костогриз Тетяна Олександрівна

Донецька область

290,7

296,4

587,1

23-24

24

Тіняков В’ячеслав Вікторович

Донецька область

290,7

296,4

587,1

23-24

25

Дуєв Олександр Михайлович

Запорізька область

581,4

581,4

25

26

Янович Галина Василівна

Львівська область

228

296,4

524,4

26

27

Біловол Олександр Іванович

Дніпропетровська область

518,7

518,7

27-28

28

Кобилянська Людмила Олександрівна

Запорізька область

518,7

518,7

27-28

29

Казанцев Антон Федорович

Запорізька область

290,7

222,3

513

29

30

Прохода Надія Іванівна

Запорізька область

228

222,3

450,3

30

31

Македонська Ганна

Республіка Молдова

290,7

136,8

427,5

31

32

Радченко Артем Володимирович

Київська  область

171

222,3

393,3

32

33

Григорович Антон Михайлович

Харківська область

387,6

387,6

33-35

34

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька область

387,6

387,6

33-35

35

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська область

387,6

387,6

33-35

36

Телюкова Світлана Михайлівна

Донецька область

370,5

370,5

36-37

37

Швець Євген Олександрович

Запорізька область

370,5

370,5

36-37

38

Єфімов Сергій Вікторович

м. Севастополь

342

342

38-39

39

Жихарєва Любов Яківна

Донецька область

171

171

342

38-39

40

Жаков Олександр Володимирович

Запорізька область

296,4

296,4

40-43

41

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька область

296,4

296,4

40-43

42

Телюков Геннадій Андрійович

Донецька область

296,4

296,4

40-43

43

Хлистун Антон Володимирович

Дніпропетровська область

296,4

296,4

40-43

44

Андронов Віталій  Валерійович

Дніпропетровська область

290,7

290,7

44-58

45

Беззубов Миколай Миколайович

Запорізька область

290,7

290,7

44-58

46

Богданов Богдан Заріфович

Запорізька область

290,7

290,7

44-58

47

Василина Юрій Іванович

Львівська область

290,7

290,7

44-58

48

Головня Таміла Олександрівна

Київська область

290,7

290,7

44-58

49

Горбонос  Олена Русланівна

Дніпропетровська область

290,7

290,7

44-58

50

Гудкова Дар’я Олегівна

м. Київ

290,7

290,7

44-58

51

Єгупова Ірина Олександрівна

Донецька область

290,7

290,7

44-58

52

Ємельянов Михайло Михайлович (мл)

Запорізька область

290,7

290,7

44-58

53

Загородніков Олексій Валерійович

Запорізька область

290,7

290,7

44-58

54

Кривошей Євген Григорович

Донецька область

290,7

290,7

44-58

55

Мірончук Олег Васильович

Київська область

290,7

290,7

44-58

56

Семікіна Наталія Юріївна

Запорізька область

290,7

290,7

44-58

57

Сєров Андрій Анатолійович

Дніпропетровська область

290,7

290,7

44-58

58

Скрипченко Костянтин Миколайович

Запорізька область

290,7

290,7

44-58

59

Пелипас Ірина Олексіївна

Донецька область

285

285

59-60

60

Пехтерев Георгій Миколайович

м. Севастополь

285

285

59-60

61

Волкова Вікторія Леонідівна

Дніпропетровська область

228

228

61-64

62

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька область

228

228

61-64

63

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька область

228

228

61-64

64

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька область

228

228

61-64

65

Антоненко Микола Миколайович

Дніпропетровська область

222,3

222,3

65-86

66

Багата Ольга Леонідівні

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

67

Брус Микола Дмитрович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

68

Дашкевич Наталія Володимирівна

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

69

Дементьєва Марина Олегівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

65-86

70

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

71

Івченко Марина Євгенівна

Донецька область

222,3

222,3

65-86

72

Козаков Сергій Юрійович

Запорізька  область

222,3

222,3

65-86

73

Колмакова Надія Іванівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

65-86

74

Кроль Галина Іванівна

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

75

Кухаренко Дмитро Михайлович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

76

Некрасов Іван Сергійович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

77

Новиков Станіслав Сергійович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

78

Попов Євген Борисович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

79

Пустошкіна Ірина Михайлівна

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

80

Ребенок Дмитро Васильович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

81

Телюкова Ольга Геннадіївна

Донецька область

222,3

222,3

65-86

82

Ткачук Ганна Тарасівна

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

83

Туринська Олена Петрівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

65-86

84

Ушакова Тетяна В’ячеславівна

Дніпропетровська область

222,3

222,3

65-86

85

Фещенко Владислав Віталійович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

86

Ходальський Сергій Миколайович

Запорізька область

222,3

222,3

65-86

87

Андронов Ярослав Валерійович

Дніпропетровська область

171

171

87-106

88

Берлинский Юрій Володимирович

Республіка Молдова

171

171

87-106

89

Бишова Тетяна Володимирівна

м.Київ

171

171

87-106

90

Волкова Ольга Олексіївна

Запорізька область

171

171

87-106

91

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька область

171

171

87-106

92

Гриколовский В.С.

Республіка Молдова

171

171

87-106

93

Кіпель Андрій Анатолійович

Дніпропетровська область

171

171

87-106

94

Кичата Юлія Євгеніївна

Дніпропетровська область

171

171

87-106

95

Козуб Інна Вікторівна

Запорізька область

171

171

87-106

96

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька область

171

171

87-106

97

Лошук Віктор Миколайович

Полтавська область

171

171

87-106

98

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька область

171

171

87-106

99

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька область

171

171

87-106

100

Петров Володимир Іванович

Київська  область

171

171

87-106

101

Пономарева Олена Василівна

м. Севастополь

171

171

87-106

102

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька область

171

171

87-106

103

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька область

171

171

87-106

104

Скороходов Валерій Віталійович

Дніпропетровська область

171

171

87-106

105

Скороходов Євген Віталійович

Дніпропетровська область

171

171

87-106

106

Хмелевський Пилип Миколайович

Запорізька область

171

171

87-106

107

Тихомирова Катерина

Республіка Молдова

136,8

136,8

107-108

108

Чекан Катерина

Республіка Молдова

136,8

136,8

107-108